Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jenda^^

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 11. květen 2019 00:30
Teď doufej, že finanční úřad nebo jiná budova nebude chtít zase konkurovat Boeingu... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 13. květen 2019 09:01
Mám to pojištěný na úplně všechno. Mr. Green A snažím se parkovat jinde. Podélně, ať mi to neomlátí lidi dveřma a na místě, kde do toho snad nikdo nenacouvá jak před půl rokem do Forda. Laughing

Včera jsme byli autu ukázat Německo. Zatím jen z dálky na protějším kopci. Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. červenec 2019 13:16
Ovečka už nekouří, ale je kulturně obohacována, jo? Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. červenec 2019 13:38
Už toho měla plný zuby, tak změna... Mr. Green


LivArt napsal:
Co je to zač?

Tak mi došlo, že to asi byla otázka na motorizaci? Mr. Green Benzínový tříhrnek! S turbem, co namnoží poníky až na stádo 120 kusů, neboli 88 kW (pecanz approves).

Jinak po dvou měsících spokojenost, jezdí se v tom pohodlně, je tam ticho, jede to slušně. Ale ve Focusu to tak nějak byl lepší zážitek, člověk líp cítil silnici ve volantu atd.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 3. červenec 2019 22:38
Mno, Proceed gt to není, ale taky se dá Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 6. červenec 2019 23:47
Já mám tu karmu nějak úplně na hovno nebo děsnou smůlu...
Nejdřív tohle...

jenda^^ napsal:
Ani jsem nemusel nikde nic shánět a platit a mám auto na zastřešeným stání.

Obrázek


A dnes...
Vezeme kola na střeše jako vždycky, jedu po dálnici asi 100, ať ty kola moc netlačí vítr (návod stanovuje max 110), a najednou mrda jak prase a v zrcátku vidim viset svoje kolo.
Utrhnula se stahovačka, co drží přední kolo. Kolo se postavilo na zadní, tím to vyskočilo z těch čelistí, který drží kolo vzpřímeně (to musel vítr fouknout jak prase, protože ty čelisti utahuju, co to jde) a letělo to. Zůstalo to viset na tý zadní stahovací pásce. Shocked
Takže jsem si vyzkoušel, jaký je běhat po dálnici ve vestě (ještě, že to kolo nespadlo dolů před někoho) a ještě vyzkouším, co na to pojišťovna. Brick Wall Brick Wall Brick Wall Crying or Very sad

Obrázek

Štěstí v neštěstí: nerozflákalo to okno a trefilo to jen jedinej plechovej díl a dloublo plastu vedle okna. Kolu prakticky nic není. Tím, jak se zhouplo na tý stahovačce, tak se udělala nepatrná osma, ale to je možná o 2 mm, skoro to není vidět a za jízdy nejde poznat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 7. červenec 2019 00:35
Ty jo ty máš fakt smůlu s tema autama.
Ale pojišťovna to určitě potěší, tohle se občas stává.
A osmu na kole si můžeš srovnat doma, ale 2mm.. to se skoro ani nevyplatí Mr. Green

Co máš za pojišťovnu? Já mám Uniqa a i když jsem slyšel názory že jako blbý, a neradi plní, tak zatím oba incidenty u nich okamžitě k opravě a všechno zaplatili.
Předtím Kooperativa taky ok teda.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 7. červenec 2019 07:11
Tyvole... jestli někdy vudu vozit kola autem, tak si radši pořídím nosič dozadu... na střeše to vypadá podle tohohle hodně nebezpečně...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 7. červenec 2019 10:55
Mám teď nově ČPP, tak uvidíme. Když mi před půl rokem odřel Focuse člověk s pojištěním od ČPP, tak s nimi nebyl problém, snad to bude i tady stejný. Jenom spoluúčast je 5000. Confused

No tak ono i na nosiči vzadu se může něco urvat a kola spadnout, ale netlačí do nich tolik vítr, takže to riziko nebude takový, a když to spadne, tak to nejspíš nerozšvihá auto. Taky jsem nad tím nosičem dozadu uvažoval, ale pak mě odradil pohled do ceníku, že tažné zařízení je za 8 tisíc, elekrika k němu za 6 a nosič na tažné za dalších 5, takže by to stálo jako obě naše kola dohromady. Laughing d'oh! Ale je pravda, že oprava tohohle asi taky nebude levná.
Každopádně koupím i nový nosiče. Tyhle už jsou taky hromadu let starý a byl to nějakej lacinej model...
Zasláno: pá 2. srpen 2019 15:30
Tak jsme se včera rozloučili s Fordem. Nakonec jen za 18 tisíc. Ale jsem rád, že už ho mám z krku a nezabírám tchánovi místo v garáži a nemusím tam každou chvíli jezdit ho někomu předvádět a poslouchat od něj "no jo, tyjo, to je fakt hodně rozbitý, no... teda, jako... dám vám 10". Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 84 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna