Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jenda^^

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

jenda^^

Zasláno: út 23. srpen 2005 18:25
Můj život začal v roce 1990, přesněji 29.6. v Karlových Varech nebo aspoň tak mi to bylo řečeno. Už v porodnici na mě bylo znát, co mě v životě bude bavit nejvíc. Bylo to spaní. Dokázal jsem prospat celé dny. Když jsem byl trochu větší, tak jsem z porodnice v KV přesídlil do našeho domu, který leží v Bernově - to je taková část Nejdku (ani o tomhle městě jste nejspíš nikdo neslyšel) a ten leží asi 15km severozápadně od Karlových Varů.
Když jsem začal chodit do školy, tak jsem patřil k nejlepším žákům ve třídě, ale taky jsem si těžko hledal kámoše a jedinýho, co jsem měl byl asi až to 5. třídy takový blb... Ten v pátý propadl a díky tomu jsem poznal mýho nynějšího nejlepšího kámoše.
V současný době se připravuju na šok, kterým jistě prvák na Střední průmyslové škole v Ostrově nad Ohří bude.

Muj život asi od 10ti let hodně ovlivnil počítač, na kterým jsem se stal snad závislým. Naštěstí se stalo, to že mě to u něj už přestává bavit a raději se věnuju jízdě na kole. Jakožto velký introvert nechodim pařit, protože to prostě neni šálek mýho čaje. Taky dost silně odmítam alkohol, kouření a drogy. Až budu velký, tak založím se svou kámoškou z chatu sektu proti těmto metlám lidstva.
Mezi můj oblíbený styl patří metal a relaxační hudba. Muj nejoblíbenější interpret je Mike Oldfield díky tomu, že podle mě skládá úžasnou a propracovanou hudbu. V metalové muzice jaksi oblíbence nemám, ale rád si poslechnu Savatage, Manowar (díky těmhle skupinám poslouchám metal), Ramms+ein, Rhapsody, Stratovarius, System of a Down, Nightwish a mnoho mnoho dalších.
Jak jsem už psal, tak ve volným čase jsem buď u PC a když je zrovna hezky tak si jdu zajezdit s kámošem na kole. Myslím, že tyhle prázdniny jsme najeli aspoň 200km a to uznejte sami neni špatný na někoho, kdo celý rok prosedí u PC. Během minulýho školního roku jsme s naší bandou (se kterou se už kompletni zřejmě nikdy neuvidim) natočili film s názvem Mlaťrix. Je to dost volná parodie na Matrix. Příběh je celkem nulový stejně jako kvalita zvuku...
Mezi moje další zájmy patří například mobilní telefony Siemens, ale na to nějak nemam poslední dobou čas. U PC jsem hlavně na ICQ, hry už téměř nehraju, protože mě to prostě nebaví. Jedině občas s bráchou dáme zápas v H&D II po síti.

Dál už nevím, co bych měl napsat a stejně by to byly jenom blbý kydy a nesmysly, jako to, co jsem už napsal. Ale kdyby někoho třeba něco zajímalo, tak se může zeptat.
Anketu raději nedávam, protože hrozně nerad vidim, že mě někdo nemá rád. Doufám, že je celý text aspoň trochu srozumitelný.

***

Aktualizace 10. 8. 2007:
Takže abych nebyl pozadu, tak sem dávám svou fotku, kde jsem i s mou holkou. Je trochu hrozná, ale patří k těm nejlepším, co společný máme Confused ...

[...fotka je v háji, hosting skončil a navíc tam vypadam jak pako...] Mr. Green

A tady jsem ještě pak sám:

[...fotka je v háji, páč mě omrzela...] Mr. Green

Později možná ještě něco přihodím... Wink

Update: Sraz 8.3. fotky:

Obrázek Obrázek

Update 13.3.: další fotky ze srazu Smile

Obrázek Obrázek
Muj kámoš a já | Všichni, co byli na sraze Smile

Update 22.10.: konečně nějaká koukatelná fotka s EX
smazáno Mr. Green
 

Update 15.12.09:
PRAHA

Praha skoro z Pražskýho hradu
Obrázek

Jakýsi dům kdesi na Novém městě Mr. Green
Obrázek

Pražskej hrad, Karlovo most a rackové Very Happy
Obrázek

Jenom Pražskej hrad Smile
Obrázek

Staromák a strom, co tam maj
Obrázek

Tačící dům
Obrázek

Lojza Jirásek
Obrázek

Další barák, je na Karláku a dočet jsem se, že to má bejt Kostel Svatýho Ignáce z Loyoly
Obrázek
 

//edit únor 2010:
Moje hodná Hanička Smile
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 15× jenda^^, naposledy st 9. únor 2011 09:02.

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:16
citace:
počítač, na kterým jsem se stal snad závislým

Amen Laughing Sice mě to bavit nepřestává,ale aspoň se teď u něj věnuju užitečnějším věcem Smile
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Týden mediální hvězdy jendy.69

Zasláno: po 31. říjen 2005 18:16
Týden mediální hvězdy jendy.69
Následující texty jsou dlouhé a asi i těžku srozumitelné. Pokud je ale budete číst, tak Vám přeji hodně trpělivosti a příjemné počtení a zábavu

Dnešní den byl dosti šílený, takže ho proberu jaksi taksi od začátku.
Ráno, kolem 5:35, mi začal hrát, pípat, troubit, bzučet atd budík. Než jsem se odhodlal ho umlčet navždy (spíš na dalších 24 hodin), tak uběhlo zhruba 20 minut. V 5:55 jsem tedy šel do koupleny vykonat potřebu a takový ty kraviny, co probírají v bulvárech. Jako vždy to byla celkem rychlovka (žádné dvousmysly), takže jsem asi v 6 byl v obýváku, kde jsem na sebe naházel oblečení a potom jsem do sebe šel cosi nalít. No bylo to kakao jako jindy.... A hned k PC zapínám...3 minuty pryč, je kolem 6:05, koukám na VSN a co nevidím Shocked Mám někoho vyhodit v vily... Tak trochu přemýšlím, ale stejně mě nenapadá nikdo jiný než... však vy víte Mr. Green Rychle dopisuju svůj příspěvek, protože už je 6:22 a já mam nejvyšší čas na sebe navěšet tašku, bundu a tak dále. Vyrážím ven a zdá se že je celkem teplo... U branky jako obvykle čekám na kámošku, která už je na obzoru... (nevěděl jsem zadání úkolu, tak foto bohužel není Surprised ) No, tak je 6:28.. O Pár metrů dál čekáme na další kámošku... Po těch 6ti minutách čekání už mi moc teplo není Neutral Nakonec v 6:34 se objeví kámoška, která se omlouvá, že vstávala v 6:27 a proto jí to tak trvalo Laughing
Jdu asi 2 km, po 1km se ode mě holky odpojují, protože musí na vlak a nádraží je jinde. No co, po pár vteřinách se scházím s kámošem a ten mi zase jako jindy nadává, že jdu pozdě a že se mam na holky vykašlat... 6:55, vyjíždím autobusem. Nic zajímavýho. Nuda no...
7:35 jsme u školy. Je zima, ale těch pár metrů z autobusu dojdu (i když mě bolí na hrudi - nějaký náběh na infarkt asi).
8:00 - 10:40 Hodiny ubíhají nudně, jak tento text. Většinou mam strach ze zkoušení, ale profesoři mě ignorují, z čehož mám radost Very Happy
V 10:40-10:45 je přestávka mezi příšernou dvouhodinovkou prací s PC. Ty počítače vůbec nejedou jak by měli Brick Wall (viz obrázek)
Obrázek
10:45 - 12:25 zase nudný učení a tak. Potom je "hodina" volna, ale za moc nestojí, protože musíme ve 12:45 čekat na odpolení praxe d'oh! (na místě viz obrázek)
Obrázek
S hrůzou ty 3 hodiny přežívám a potom od 15:00 až do 15:30 mrznu na zastávce..
Nakonec jede autobus a já nějak dorážím v mlze domů v 16:30...
Obrázek

A hned se musím jít učit. To je den. Budu pokračovat zase jindy. Mr. Green
Zasláno: po 31. říjen 2005 19:56
18:50 - Byla to docela sranda, když se mě máma snažila naučit chemii, který rozumněla ještě míň než já. Ale nakonec jsem jí přesvědčil, že to s ve 2s opravdu není spinové číslo Very Happy
No a teď tu budu sedět u kompu asi tak do 20 nebo prostě až mě někdo vykope...
Zasláno: út 1. listopad 2005 07:10
Jak se potvrdilo, tak mě opravdu ve 20:00 začali volat od PC, tak jsem se šel dolů nacpat jídlem a koukat při tom na TV, tak to nějak ubíhalo až do 22:30 (někdy mezi reklamama jsem se došel vykoupat). V těch 22:30 jsem byl poslán do postele. No co, nevadí, aspoň jsem si mohl dočíst knížku. Tak jsem četl, četl, četl.... až už byla jedna hodina a já to měl celý za sebou. Došel jsem se napít, kdyby něco a usnul jsem kolem 01:15.


Ráno probíhá stejně jako včera, takže se nebudu nijak moc rozepisovat.
Zasláno: út 1. listopad 2005 16:11
Když jsem v 6:27 vyšel z domu, praštila mě do celýho těla příšerná zima, před plotem jsem jako vždy počkal na kámošku, která byla jako vždy na obzoru. Po té, co jsem jí řekl, že je děsná zima odpověděla, že by řekla, že menší než včera.. No, tak jsem byl včera asi silnější než dnes. Cesta na bus s kámoškama jako minule, 15km....

Po dni s děsivým rozvrhem Matematika, tělocvik, čeština, fyzika, chemie, matematika, který začal od 8:00 až do 13:15, jsem se nějak dotrmácel na autobus a potom se dopravil domů. Nic zajímavýho na tom není. Asi 15km autobusem a potom 2km domů po svých, jako každý den. 14:45 jsem doma konečně. Musím přiznat, že jsem byl zkoušen z fyziky a dostal jsem za 4, takže jsou na mě zase naházeny argumenty, že se učim málo... Rolling Eyes Do 5ti můžu být u PC a pak učit se, učit se, učit se Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Celkově zprávy v multipostu upravil 3× jenda^^, naposledy út 1. listopad 2005 22:03.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 19:31
Ty ides do skoly 15km busom a 2km pesi a asi 1 a pol hodky pred vyucovanim a ja idem do skoly asi 80 metrov pesi a z domu vyrazam tak 7:42 - 7:48 (o 7:45 sa zacina hodina) Smile)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 22:00
To ti nezávidím Mr. Green


V 16:05 jsem odešel od PC a na kole si dojel ke kámošovi, kterej měl problém s kabelem k telefonu (kabel mu šel, jeho brácha nainstaloval nějaký ovladače a nešel), tak jsem tam seděl a asi 1,5 hodiny se trápil a pořád to nešlo. Kámoš to nakonec uzavřel slovy, že to teda celý smažem, na což jeho brácha reagoval slovy "kvůli tou pitomýmu kabelu jako nebudeš zase formátovat." Tak se tam chvíli prali a mě se nějakou náhodou podařilo kabel rozjet. Applause Kámoš měl radost a pak se svým bráchou předvedl zápas ve Fifě 2005, potom mi dal ovladač, ať si zahraju taky... První zápas jsem hrál (gamepad mi svým rozložením vůbec neseděl) s Arsenalem a kámošovo brácha s nějakým Německým týmem, teď nevím jméno. Dopadlo to hezky kulantě 1:0 pro něj. Dali jsme si ještě jeden zápas, on stejný tým a já Barcelona. Někdy po poločase přišli jejich rodiče, takže se PC vypinalo, já vylezl ven se svojí výbavou na kolo a koukám, že mam mokrou sedačku. Bylo to v 18:00. Tak jsem jel na kole domů asi 1 km po tmě. Bez světla. No sranda v tý tmě Mr. Green Tak jsem dojel domů, kde jsem dostal seřváno za to, že jsem měl bejt doma v 17:00, na což jsem reagoval tím, že v 17:00 jsemt měl být od PC... Pak mě rodiče až do 20:45 Shocked trápili s učením Základů elektrotechniky a potom chemie.. No, aspoň jsem zase musel přesvědčovat mámu, že základní jednotka hmotnosti je opravdu kg a ne g, jak do mě vší silou cpala. Už to mám za sebou. Mám se jít vykoupat, ale já raději jdu na VSM připsat tyhle řádky do "deníku". Před chvílí se tu ukázala máma a zase na mě začala řvát, hm. Tak jsem si aspoň vyjednal čas u PC do 21:30, takže si stáhnu nějakou knížku a pak se půjdu vykoupat a "spát" (= pustim se do tý knížky).

No aspoň, že nám zítra odpadne první hodina. I když to zase nějaká výhoda není, protože autobus jede jen ten jeden a kámoše asi neukacam, aby jsme jeli s holkama přes Vary... Angel

Taky bych se chtěl za dnešek omluvit, že jsem se neobjevil na SM, ale nemám čas a ani moc chuť pročítat si všechny ty příspěvky. Snad zítra
Zasláno: st 2. listopad 2005 07:18
No, tak dneska se mi vůbec nechtělo vstávat, takže jsem vstal s vypětím všech sil v 6:00, moje ráno probíhalo pořád stejně, až na to, že jsem si musel ještě připravit věci do školy, který jsem si nepřipravil včera, protože jsem na to neměl sílu (a najivně si myslel, že teď jí mít budu). Plán je jako vždy. V 6:20 od PC, 6:27 kámoška...
No odpadá nám dneska první hodina (tělocvik) to je uplně super, protože místo toho, aby sme se honili za míčem nebo jak se tý bublině říká, tak budeme hodinu mrznout někde mimo školu. (jinej autobus než ten, kterým jezdím obvykle nejede - nebo o něm aspoň nevím)
Zasláno: st 2. listopad 2005 18:40
Nejdřív obrázek z mojí cesty na autobus do Nejdku. Ve skutečnosti nebyla obloha modrá, ale hnusně šedá a mlha, no uplně děs, mam zo to, že se ta mlha drží už pěkných pár dní... Think
Obrázek

V 7:35 jsem před školou. Hm. Výuka začíná od 8:50, takže nevím co dělas. S kámošem jsme si prošli takový malý kolečko po Ostrově...
Obrázek Obrázek
Tohle je focená věž, kousek naší školy, učíme se totiž na zámečku. * Však říkám, že mi přijde, že se ta mlha pořád drží...i když na tý fotce to tak moc nevypadá
...a asi v 7:50 jsme vlezli do třídy, kde jsme čekali a nudili se a hráli na mobilech až do 8:50..Škola probíhala jako jindy. Samá nuda, samá nuda... Ve 13:15 konečně konec. No jo, takže zase mám 20 minut abych došel na autobus a dojel do Nejdku, ze kterýho 2km po svých. Naštěstí jsem v Nejdku (14:30) potkal mámu, takže mě dovezla... A potom sranda. Od nějakých 15:00 až do 17:30 Shocked Shocked Shocked Se učit Elektrotechniku. Nejlepší na tom bylo to, že mě bolela hlava a těch 25°C v obýváku tomu docela napomáhalo. No, a konečně můžu ke svým PCčku u kterýho je milých 20°C. Teď tu budu jak to pujde dlouho...

Jinak za zmínku by stála i ráno ta holka v autobuse, co mě pustila vedle sebe k oknu... Proč to asi udělala? Že bych narazil na hodnýho člověka??? Think Tak to nevím. Ti už snad vymřeli... Sad Ale i tak, jesli si to čte (o čemž pochybuji Slinták ), tak bych jí chtěl poděkovat, protože to byla nejhezčí věc, co pro mě dnes kdo udělal...

No, teď je večer, takže je čas na to, co každej večer... Cejtit se smutně Sad
17:49 Pouštím CD Crises od Mika Oldfielda, snad mi to trochu pomůže a zlepší náladu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× jenda^^, naposledy st 2. listopad 2005 19:00.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna