Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jenda mluvčím squaterů ;-)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 21:56
No, po přečtení celých informací na webu Milady jsem si udělal tento obrázek:
nesouhlasím s názory squatterů, ale opravdu to nebudou nějaké smažky, co dělají bordel a je jim jedno, co na to okolí. Stížnosti studentů z kolejí opravdu byly, ale squatteři se je snažili vždy řešit. Pozemek patří a patřil Ústavu pro informace ve vzdělávání, tj. státu. Dům nebyl zapsán v katastru, tj. opravdu právně neexistoval. Vše ostatní už asi bylo řečeno.

Myslím, že bez dohody s majitelem tento způsob života dneska není reálný. Squatteři pohrdají systémem a logicky pak i systém pohrdá squattery. Vybrali si "boj", tak musí bojovat a nikdo jim v jejich stížnostech asi nepomůže. Podle několika vyjádření na webu Milady, je provokovat policii dokonce baví, takže nechápu proč pak křičí o pomoc.

Opačně po dohodě s majitelem pozemku/domu a při respektování sousedských vztahů proti tomuto způsobu života nic nemám. Nemohl bych tak žít, ale nebral bych to tomu, komu se to líbí. Ale nesouhlasím se záborem cizího majetku. Soukromému vlastnictví a jeho ochraně vděčíme za to, že se tu nemlátíme dubovými palicemi a nekrademe si ulovené maso.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 22:00
Arashid napsal:
pecanz: když musíš... tak musíš


Nemusím, ale věřím.. když vidím v televizi skupinu lidí, tancujících kolem policejních aut, a kolem nich další skupinu, která jim fandí a tleská, tak pro mě vše co tady píšeš o tom jak jsou ti lidé slušní a jak jim všechno patří a s fetem nemají nic společné absolutně ztrácí smysl..

A nejvíc mne dostala antifa, která se toho ihned zhostila a na svém webu uvedle několik "důkazních" fotografií, že lidé, kteří ty exoty vyháněli z Milady jsou neonacisté, pro mě naprosto nepochopitelné a nesmyslné, k čemu to psali a k čemu vše dokazovali, to je snad jedno kdo je z toho vyháže ne ?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2009 15:13
tak romulus měl zřejmě pravdu, ovšem squateři se zachovali jako lidi...

zdroj
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. červenec 2009 16:00
Je to na mě moc chytrých řečí, tak to nebudu číst, snad krom těch pár příspěvků hned za mým posledním.
Opravdu o Miladě nevím nic než to, co se píše, nebo spíš říká v televizi. Nevím, jak to tam je. Jestli říkáte, že to tam znáte a je to jinak, tak věřím vám, protože je mi jasný, jak v médiích všecko překrucujou...

//jenom chci ještě říct, což asi tak nevyznělo, že muj názor na tohleto se nemění. Když teda nejsou feťáci, tak nebudu říkat, že jsou zkurvení feťáci, ale furt nechápu, co se do toho motá Kocáb... Že je vyhodili z domu? No a co? Houmlesáky přece taky neřeší. Nebo jo?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 9. červenec 2009 00:45
přečetl jsem to všechno. můj názor je, že každý má žít jak se mu chce, ale nesmí při tom omezovat jiné. osobně sqoterům fandím. a co se týče milady, tak by možná nebylo marné vytáhnout na světlo všechny doklady, které se vážou k tomu domu. ale to budou asi muset sehnat právoplatného majitele Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 11. červenec 2009 11:50
squating se stává populární
Na tyhle alternativce se musim někdy zajet podívat Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 6 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna