Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jenda mluvčím squaterů ;-)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:25
pokud nemají nájemní smlouvu, a ten nájemce nemá důkaz na to že miladad je jeho, tak nemají ani právo na ten byt...
Jinak si myslím, že ten jeden byt by líp pomohl jiným lidem, např. těm zasaženým povodní..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:29
Je pravda že nájemní smlouvu asi neměli, ale mělo by se to řešit se kutečným majitelem toho domu a ne s nějakym Ústavem co se toho ujal a prohlásil za vlastníka.
Zasláno: út 7. červenec 2009 19:30
Ale jak jsem psal, loni jim soud přiznal domovské právo, to znamená že maj soudní povolení k pobytu.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:26
Tak proč ho nezveřejní? Dokonce o něm ani nemluví a ten Němec blábolí něco o přednosti práva na bydlení, před právem na vlastnictví.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:33
Jo, to by mě taky zajímalo. Víš, ono už leta něko jde o ten objekt. Ty lidi jsou jen záminka. Pamatuji si článek před rokem a půl v nějakejch novinách, nevim už v jakejch, kde bylo uvedeno "důchodkyně ze sousedního domu si stěžuje na hluk, injekční stříkačky a nepořádek, bojí se jít ven se psem - v okolí žádnej domek s babčou neni, akorát ty koleje. Ono je to celkem dobrý místo pro nějakej podnik. Prostě si myslim, že jde o ten pozemek a obviňování těch squoterů z feťáctví a hašišáctví a kanibalismu a nevim čeho včeho Mr. Green je prostě jenom záminka k získání podpory "uvědomělé veřejnosti" která se toho samozřejmě chytí jak lejno košile.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:34
Arashid napsal:
Ještě bych doplnil, že obyvatelé Milady pracují, ať už stále, či brigádně.


Tak ono na ten fet se musí nějak vydělat. Pochvala. Aspoň, že nekradou.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:36
jako nvm jak squateři tam, ale když vidím squatery u nás (ano squatery - vybrali si ten život dobrovolně) tak se rychle klidím, protože člověk by od nich mohl klidně dostat přes tlamu a přijít vo trochu krve, telefon a peníze...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:41
Dal jsem si chvilku práci a prošel si stránky www.milada.org. Opět tam zmiňují jen svoji nereálnou ideu, že planeta je malá na rozparcelování a vlastnění někým, kdo má miliony a jiný nemá kde bydlet. Ty domy (i ty opuštěné) postavil někdo, kdo na ně měl peníze. Bez soukromého vlastnictví bychom dneska nic neměli. Jsou to s prominutím blázni. Promiň arashide, ale vůbec jsi mě nepřesvědčil.
Btw. na těch stránkách není ani slovo, že ten dům nepatří Ústavu pro informace ve vzdělávání.

Hezký tam je ale toto: Obrázek
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:41
pecanz napsal:
Arashid napsal:
Ještě bych doplnil, že obyvatelé Milady pracují, ať už stále, či brigádně.


Tak ono na ten fet se musí nějak vydělat. Pochvala. Aspoň, že nekradou.
Kdybys četl pořádně, dočetl by ses, že ti lidé nejsou feťáci ani nic podobnýho. Nepatřím k lidem co by chodili mezi feťáky nebo se jich dokonce zastávali a myslím že tak ani nevypadám.
Zasláno: út 7. červenec 2009 20:45
LivArt: ono je squoter a squoter, nelze je házet do jednoho pytle kvůli nějakejm fetkám někde u vás.

romulus: já tě nepřesvědčuju, ale jsem tady jedinej kdo tam byl a kdo ty lidi zná. Soudíš jen podle toho co ti naservíruje televize a media ? Já mluvím z osobního poznatku
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 4 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna