Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ježíšek vs. Santa Claus

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Kdo je lepší?

Hlasování není časově omezeno.
Ježíšek:
85% 85% [ 30 ]
Santa Claus:
14% 14% [ 5 ]
Celkem hlasů : 35 / Hlasujících: 35
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 20:57
Ja mam taky nejradsi jeziska, jeste kdyz mne mama nebo tata zavedli k okna a tam se cumel ven jestli ho uvidim a vzdycky nekdo zazvonil a najednou tam bylo tolik darku Very Happy jezis to byli casy ale sem trosku OT, proste jezisek je nejlepsi

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 21:39
a úplně nejvíc se mi hnusí ten sob, co mu svítí rypák...to je d*mence... Brick Wall
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 00:04
Jasně, žádní falešní sobi Mr. Green

alkaba (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155

10 375,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 00:52
Nechal jsem to pěkně vyvřít...ano jsem to já debil, dement z debilova, blbeček co hlasoval pro toho Santu Wink Narodil jsem se a vyrůstal v Německu, kde žádný Ježíšek neexistoval Smile V Německu byl Christkind Angel (Vánoční dítě, nebo jak by se to dalo přeložit) a Santa Razz . Já věřil na Santu, protože se mi více líbil děda v červeném obleku s dlouhýma vousama než dítě v anďílkovském oblečku. Ještě pamatuju ty Vánoční festy. Bylo tam plno Santů co měli sáně, plno sobů a samozřejmě plno dárků pro děti. Vždycky jsem z toho měl strašnou radost Smile Každý rok jsem se na to těšil a nikdy jsem v tom neviděl nic špatného. Ani dneska v něm nevidím nic špatného. Prostě mám rád Santu...hažte kameny... Not Talking
...Stejně ty podpisy nikdo nečte...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 01:06
Fůůůůj, přivezte další dlažební kostky!!!! Mr. Green
Ne, teď vážně: Je jasný, že každýmu se líbí to, s čím má spojené příjemné zážitky z dětství, dárky, pohodu, příjemnou atmosféru. V našich krajích to byl vždycky Ježíšek (ani komouši s tím nic nenadělali Laughing ), v severských zemích und in Deutschland war es immer Santa. A taky v USA. Je jasný, že nikomu tam by se nelíbilo, kdyby na ně začali útočit Ježíšci ze všech reklam, výloh a já nevím odkud. Kdyby jim někdo začal vykládat, že dárky nosí Ježíšek. A stejný je to u nás. Takže, ať nám dárky nosí ten, kdo se nám líbí, hlavně že se na nás nevyse*e Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 03:42
I do Německa byl SC importovanej z USA. Pořád je to ta samá reklama na CocaColu. A Christkind není nikdo jinej, než náš známej Ježíšek. JesusBaby, jak říkávají Tomíci.
SC u nás nemá co pohledávat a je potřeba se proti němu bránit a vysvětlovat dětem, jak to ve skutečnosti je. Že žádnej Santa neexistuje, že je to jen kapitalisticko-imperialistická past na prachy a že dárky nosí výhradně Ježíšek. Wink Nene, moje děti se Santy dočkají jen přes moji mrtvolu. Shame on You
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 10:40
Oni se tě tak budou ptát! Wink Doma naštěstí Santa ostrouhal! Pray Tohle americký stvoření se však již asi nepodaří zlikvidovat! Vždy se najde někdo kdo ho znal dřív než Jéžíška!
2alkaba: Proč házet kameny! Tak se Ti líbí! Hlavně že jsi spokojený!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 11:16
Veřejná omluva: Omlouvám se Lukenetovi, že jsem ho neprávem podezříval. Toto, jak se ukázalo není pravdivé a tak si dám dvě facky!! Auuu, auuu

PS: Nedostává se náhodou Santa do baráku komínem. To by mě zajímalo, když jedeme na plyn, jak to vlastně chce ta červená koule vlastně provést?
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 11:31
Mám pocit, že leze krbovým komínem. Ale ty doma čekej dárky v plynovým kotli Laughing
Nene, kdepak SC, Ježíšek se spolehlivě trefí pod stromeček. Navíc to stihne hezky 24.12. večer a nerve ti to až druhej den do ponožek Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 22. prosinec 2006 11:32
Někde bylo, že si ho "vykouzlí" takže může kamkoliv a díru si udělá taky podle pupku! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Má to chudák složitý!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna