Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ježíšek vs. Santa Claus

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Kdo je lepší?

Hlasování není časově omezeno.
Ježíšek:
85% 85% [ 30 ]
Santa Claus:
14% 14% [ 5 ]
Celkem hlasů : 35 / Hlasujících: 35
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Ježíšek vs. Santa Claus

Zasláno: st 20. prosinec 2006 19:29
Tak koho z nich máte raději?


Mně osobně poslední dobou strašně vytáčí, když někde vidim santu... Brick Wall
Pokud vím, tak v Česku dárky vždycky nosil Ježíšek, tak nevím, proč by je najednou měl nosit nějakej santa Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 19:33
já sem pro ježíška. Smile
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 19:46
ježiško je lepší Wink
Pod lamou býva najväčšia tma.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 19:47
Jedině jéžíšek!!!!!! Tu tlustou bachratou obludu s trapnou čeoičkou bych nejradši vrátil tam kde ji vymasleli! Pozor však na Santu! Ten je oblíben v severských zemích a s tou americkou kreatůrou nemá nic společného!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 20:49
přesně tak. severský santa nemá s tím americkým dementem nic společného. ale i tak bych ho vypráskal z evropy...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 22:20
kdy sou ty doby, kdy sem věřil v ježíška Rolling Eyes Question Představa. že mi přijde pod stromeček nas......tlat kupu dárků americký ho........umlesák mě děsí Hand

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 23:43
Nikdo jinej nez Jezisek!!! Uz se sem zacina sr*t i helloween (nebo jak se to pise) misto dusicek a to me taky zacina vytacet... Hauuu misto toho aby si lidi 1 den v roce spomeli na ty ktery milovali se vobliknou za naky stresteny prasata a zerou sladkosti Brick Wall Stejne to vidim se Santou... Hand Not Talking Shame on You

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 08:25
Budeš se divit, ale helloween je EVROPSKÝ svátek! Lépe řečeno severský! Jen za rudokožců nebyl podporován. Pamatuji si jako kluk, jak jsme dlabali dýně a strašili!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 14:22
Ze je to evropskej to jeste vim (takze uznavam ze prirovnani santa a helloween nebylo moc stastny) ale me do cech proste nak nesedi Neutral
Jinak bych se chtel zeptat... KDO HLASOVAL PRO SANTU? Shocked Evil or Very Mad Surprised Eh? Think Anxious

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 14:52
krMeEjNzy napsal:
Nikdo jinej nez Jezisek!!! Uz se sem zacina sr*t i helloween (nebo jak se to pise) misto dusicek a to me taky zacina vytacet... Hauuu misto toho aby si lidi 1 den v roce spomeli na ty ktery milovali se vobliknou za naky stresteny prasata a zerou sladkosti Brick Wall Stejne to vidim se Santou... Hand Not Talking Shame on You


PŘESNĚ

kromě toho HELLOWEEN, tak jak je psáno je brán jako čistě Americký svátek, evropský se původně jmenoval lidově "dušičky" nebo Den všech blahoslavených neboli All Hallows' Day - protože to byl původně pohanský svátek(večer Samhain na oslavu boha Anwinna).. po pokatoličtění se mu prostě začlo říkat jinak ale v podstatě byl stejný - svátek na uctění mrtvých; prostě a jednoduše Dušičky se slaví u nás - Beate - to bys musel být starý jak Metuzalém Very Happy .. já nikoho takovýho neznám z celejch Hořic a širokýho okolí kdo by si na něc takovýho pamatoval- mění se to podle destinace, to je celej problém... To co se s ním ale děje v posledních dobách je barbařina největší.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna