Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jirkacv

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 18:11
LivArt napsal:
Jak v jiným editoru rozsypat? Však je tam prostě xkrát tabulátor. Cywe dorovnávat to mezerama... Brick Wall
¨
Tak velikost tabulátoru se dá zvolit a pak už se to nemusí vlézt na řádek, když už máš zaplý zalamování podle okraje stránky... nebo nevím jak... Nevím, tenhle argument jsem slyšel od zastánců mezerníku, nikdy jsem se s tím nesetkal... Very Happy
Tabulátor mi přijde přirozenější...
A jako, že jsou vývojová prostředí co samy zalamují, s tím na mě jirko nechoď... na takové modernosti nejsem zvyklý... Very Happy
hele, jendo, nechceš to oddělit do nového tématu, abych nědělal jirkovi bordel v tom jeho?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 21:04
Je videt ze je to tu samej expert teda Mr. Green zadnej div ze mate malo prachu kdyz milujete tabulator Mr. Green

Neplette si word s programovanim Wink

V praxi jsem znal jen jednoho kdo zaryte pouzival tabulator. A svete div se, byl to starsi typek, zvyklej na dos, neschopnej zmeny.. Zasekl se pred dvaceti lety. Dneska jako programator uz byl k nicemu, kod po nem se musel porad prepisovat Smile jasne, asi to spolu nesouvisi, ale porad je to jedinej takovej Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 22:12
To bude asi tím, že nejsem programátor... Very Happy Umím teda něco napsat v Cčku, assembleru (ale tam píšu většinou jen jednoduché věci pro mikrokontroléry - a IDE výrobců těch mikrokontrolérů je jen trochu lepší poznámkový blok s kompilátorem a nahrávacím softem...) a na gymplu jsem se učil v C# (Visual Studio to myslím odsazuje samo, ale náš učitel zarytě propagoval tabulátor - hlavně když jsme předtím ještě dělali s nějakým výukovým softem a ne Visual studiem) ale většinou používám LabVIEW, což je spíš taková klikačka, ale milionkrát rychlejší (na takové věci jako zpracování signálů) Ty asi budeš namítat, že to není programování, ale to tvoje taky ne.. správní programátoři přece vypustí hejno motýlů a o zbytek se postará fyzika Potěšený

Jinak furt mi ale nikdo neřekl proč jsou mezery lepší... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 22:59
Tak programovani to klidne byt muze, koneckoncu ja jsem bral jako programovani i CAD.. vsechno jsem stejne delal prikazama, ne mysi. A na mereni jsme taky neco jakztakz programovali, ale to bylo taky spis skladani prvku.. jak HW tak pak v UI SW.

No a lepsi.. jako kazda takovahle debata je to spis o osobni preferenci. Me proste tabulator vadi, kdyz pak nekde jedu kurzorem, tak to skace buh vi kam.. ale to zalezi taky na ide nebo tex editoru, nektere i s mezerama skacou jak chteji na zacatek/konec radku Smile

Kdybych pracoval ve firme, kde maji jako standard tab, tak kvuli tomu nebudu pachat seppuku.. dulezity je, at to ma kazdej stejne, nebo at to resi treba git automaticky.. kdyz je to pak zpatlany oboje, tak to je nahovno, a to bych tu sebevrazdu pachal Laughing
Zasláno: čt 22. červen 2017 23:03
no vida, v tomhle jsme delali to mereni Smile

http://img.liczniki.org/20140515/agilent_vee-1400179014.jpg
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 23:07
Jeee... Agilent VEE, znám.. Smile v tom jsem taky dělal... něco jako takové osekané LabVIEW.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2018 12:32
Hele co jsem nasel.. muj osobni web v pouzitelne podobe archivovan moc neni, ale muj tehdejsi smallville blog se castejne dochoval (nejake styly/obrazky chybi, ale je to pouzitelne Mr. Green)

https://web.archive.org/web/20080506105040/http://www.jirkacv.ic.cz:80/smallville/htm/index.htm
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2018 12:56
A ty jsi Clark Kent nebo Lex Luthor? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2018 15:26
Muj role play tehdy spocival v tom ze jsem chtel chodit s Chloe Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2018 22:19
Chloe, jo? zajímavé... ani Lana Langová ani Lois Laneová... ty jsi na blondýnky? Think
navíc žádný megakozy... to přece není nic pro tebe... Very Happy
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 12 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna