Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

jirkacv

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK

jirkacv

Zasláno: út 6. listopad 2007 22:26
No, tak sem taky napisu par blabolu o sobe Mr. Green

Tak takovy moje CV, kdyz na to tak koukam tak je to strasne dlouhy, nesouvisly a informacni hodnota zadna, takze jestli to nekdo docte do konce tak ma u me panaka kofoly co mi visi MAO Mr. Green
Jednoho krasneho listopadoveho rana jsem se narodil v Chomutovské porodnici. Kdybych se narodil presne o rok pozdeji, mel bych narozeniny v patek trinacteho, ale bohuzel mi nebylo prano Mr. Green Tehdy sme bydleli na sidlisti v chomutove, ale pozdeji sme se prestehovali do Krimova, resp. za Krimov k nadrazi, kde jsem prozil krasne osamele detstvi (teda uplne osamele ne, nekdy v ty dobe se narodil bracha Mr. Green ). Nekdy kdyz mi bylo sedm sme se zase prestehovali do chomutova, a nebyt toho ze od matury bydlim s pritulkou, tak tam bydlim dodnes Laughing (bydlim ted 250 metru od rodicu no Very Happy ). V paty tride jsem se rozhodl ze budu delat prijimacky do matematicky tridy, protoze tam to melo byt zamereny hlavne na pocitace.. no, dostal sem se tam, ale vypocetku sme meli jen jednou tydne, takze sem slapl vedle Very Happy Po 4 letech sem se rozhodl jit na nasi chomutovskou prumyslovku, vyhlasenou po cele republice Mr. Green No, bohuzel, co platilo kdysi uz peknych par let neplati, a nebyt toho ze jina computer-friendly skola pobliz proste neni, rekl bych ze sem zase slapl bosou nohou do lej... Mr. Green Nebyt super kamosu tak nevim jak by to se mnou na prumce dopadlo Very Happy Patecni vecery vzdycky vsechny depky zanhaly, netusim vubec cim to bylo Very Happy Uz od prvaku sem sedel s nejlepsim kamosem, se kterym sme to tahli az do konce, byly sme super tym, na kazdy predmet jedne umel cast, a krasne sme se doplnovali Mr. Green Prvak byl nadherne obdobi, ktere jsem v srpnu zakoncil reparatkem z fyziky.. velmi rad na to vzpominam Mr. Green Mr. Green Nebyt toho reparatu v druhaku z anglictiny, rekl bych ze to byl muj nejhorsi rok tam Mr. Green Mr. Green (btw moje nejhorsi znamka z aj ten rok byla 3, no nevim jak se to ucitelce povedlo prosadit Shocked Prej sem nedaval pozor pri hodinach, a nesnazil sem se, no budiz.. reparat se skladal z jedne jedine lekce tak o peti strankach, proste narocna vec Laughing Ale prazdniny mi to samozrejme zkazilo ). Jelikoz se na konci druhaku rozrazuje do oboru dle specializace, veeelmi mi to pomohlo Mr. Green Od zacatku stredni sem chtel na "V", tedy vypocetni systemy, ale hlasilo se tam tolik lidi, ze bych nemel narok.. no nastesti sme si odhlasovali ze se otevre obor "T", tedy telekomunikace.. tema oboru apod. bylo fajn, ale otevrel se poprve po x letech, a po nas uz se zase neotevrel, takze skladba uciva byla takova vselijaka, nahodna, a celkove proste nic moc Smile Nastesti sme meli fajn ucitele, ktereho zajimali nove technologie, a proste to vsechno znal, takze spon profilove predmety me bavily Smile Tretak i ctvrtak sem prosel hladce, a i kdyz sem se ucil akorat o svataku tak mam maturu za osm, tzn 1 2 2 3 (+ 4 z prakticky, neznalost jednoho vzorecku me potopila Mr. Green ). jeste pred maturou sem byl na prvním pohovoru v ČNZP na post programátora, kam me nastesti vzali a od 3.7.2006 sem jejim hrdym zamestnancem Mr. Green

Tak, nejaky moje vlastnosti atd..
Jsem hodne stydlivy, nekomunikativni (je fakt ze uz to neni takovy jako driv, ale porad to neni nic super Smile ), obcas vtipny, nadprumerne inteligentni Very Happy, rejpavy ale taky pratelsky (po naky dobe Very Happy ) Mr. Green
Vypadam jako misa kulicka Very Happy Mam 180cm/85kg, pred rokem sem nabral 20 kilo, a nejdou dolu Very Happy Fotky pripadne na mych strankach, ale jsou stary, zadnou novou nemam, nechci strasit lidi na netu Mr. Green

Edit: Tak co me bavi..
od zakladky me bavi programovani, tehdy sem zacinal v pascalu abych mel prupravu na tu slavnou prumku teda Smile Udelal sem si tehdy par stupidnich her, takovyho cdmana, zavody auticek (auticka se skladali z techto znaku myslim 8=8> Very Happy ) a treba sporice sem si vyrabel.. pak sme presli na delphi, tam sem udelal v prvaku file manager, dalo se tam delat skoro vsechno co v total commanderu (skoro) Very Happy Bavi me delat weby, jednou kamos vymyslel projekt, tak sem ho zacal delat, takovej vlastni RS, ale bohuzel z nedostatku casu z toho seslo a visi to v pulce, takze ted si na tom jen zkousim ruzny veci kdyz nekdo potrebuje s necim poradit, a ja mam pocit ze bych to vedel Smile Taky me bavi grafika, ale jelikoz mam stejny graicky citeni jako opilej velbloud, tak se omezuju jen na bannery pripadne zkousim userbary Smile
Jinak jak sem psal, ze sportu me bavi hlavne bike (bavi me obcas i fotbal, ale nejde mi Very Happy ) a nebo fotbalek v hospe, ten mi zase vetsinou docela jde Very Happy
Nedavo sem taky zacal chovat osmaky, sou to sikovny maly potvurky Smile
Posloucham vsechno mozny, od klasiky pres rock a metal obcas i k technu (i kdyz posledni dobou (2 roky tak)na techno vubec naladu.. Takze vetsinou mi hraje neco z tohohle: Nightwish, Apocalyptica, Flowing Tears, Edenbridge nebo treba Metallica, Guano Apes, SOAD, Green Day a nebo balady od GnRoses, Scorpions a tak.. z ceskych sou srdcovky Lucie a Wanasotvky, posloucham to od mala, a Landa.. jinak se mi ale libi i Divokej bill treba..

Filmy a serialy.. no.. tady vede futurama a simpsni, jinak se mi taky libi kde co, holt nejsem narocnej Smile Rad mam taky House MD, CSI (vsechny) a z filmu mam rad scifi, fantasy a horory..
Jinak hodne ctu (ted uz tolik teda ne, ale driv jo Smile ) Opet hlavne sci-fi fantasy a horory.. kdyz mi bylo osm tak sem poprve precetk TO od Kinga, tehdy asi zacla hororova manie Very Happy Mezi oblibene knihy patri fantasy saga Mec Pravdy od T.Goodkinda a Prattchetova Zemeplocha a ze scifi napr. Ocelova Krysa od H. Harrisona..

Jelikoz uz nevim co sem poradne napsat, tak asi pro dnesek koncim, mozna casem neco dopisu Smile
Obrázek
Příspěvek upravil 2× jirkacv, naposledy st 7. listopad 2007 12:23.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:31
Dlužíš mi panáka kofoly Mr. Green
Jináč těch 20 kilo mi přihraj, hodily by se Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:33
taky bych nejaky bral...
jinak teda tady u nas oficialne vitej Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:33
Asi pripravim kratky test abych proveril narok na toho panaka Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:35
Do toho, stejně si nic nepamatuju, jen žes málem 2x propadnul Mr. Green
U mě to asi bude opačně. Prvák a druhák celkem v pohodě (druhák dokonce nejlepší průměr ze třídy a to jsem se absolutně neučil Mr. Green ) a ve třeťáku jsem teď Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:37
tak ja si pamatuju ze sem byl v prvaku 22 z dvaceti deviti v prumeru Mr. Green Mr. Green (a vetisna z tech pode mnou ustav opustila Very Happy ).
jinak dekuji za oficialni prijeti do komunity Mr. Green Mr. Green
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2007 22:38
vitaj v komunalni odpadu Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 7. listopad 2007 01:21
pekna slohovka, jinak zdravim naseho hokejovyho rivala
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 7. listopad 2007 12:00
No taky zdravim, i kdyz na hokeji sem od prvaku nebyl Laughing
Jinak sem pridal dalsi nic nerikajici vety do prvniho postu Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. listopad 2007 16:48
Tak z tý muziky, co posloucháš nemusim vůbec nic, i když metal posloucham taky Mr. Green
A co Ti osmáci? Mně by bylo líto je vyhodit, když by šli do devítky... Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna