Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 13. duben 2019 22:53
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/502468-stale-vice-svedu-nechce-letat-duvodem-je-flygskam.html?sznhp=rss
Dnešní zpráva na novinkách mě přívádí k zamyšlení...

Very Happy

Jeli byste někam daleko vlakem? Kolegové nedávno jeli s Českými drahami přímým vlakem z Olomouce do Moskvy.... Několikrát týdně tam jezdí lůžkové vlaky euronight... cesta sice trvá 26 hodin, ale zase se člověk nemusí trmácet z Olomouce do Prahy, tam se trmácet z nádraží na letiště a pak čekat na letišti, odbavovat se atd.

No a pak taky bych se chtěl projet Transsibiřskou magistrálou... To je zážitek sám o sobě... Very Happy

Nejdále jsem byl zatím v Hamburku (myslím 8 hodin jízdy), taky přímo z Olomouce a bylo to celkem v pohodě. Člověk si v klidu udělá práci na počítači a tak... Slinták Magor Delší cesta by už ale mohla být ubíjející... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 14. duben 2019 14:19
Pokud bych měl nějakou normální dvojsedačku se stolkem pro sebe, tak věřím tomu, že těch 8 hodin se dá. Víc ani náhodou, když letadlem se to dá stihnout za zlomek času.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 14. duben 2019 18:17
Jela nás parta tak pěti lidí, zabrali jsme 2 čtyřsedačky se stolkem a elektrickou zásuvkou... a do přejezdu hranic byla ve vlaku i wifi... (bylo to ještě před zrušením roamingu v EU, takže předpokládám, že teď to wifi funguje až na konečnou... Very Happy )

Myslím, že na tratích této délky by byly hodně konkurenceschopné rychlovlaky... (O vysokorychlostní trati Praha - Sasko se mluví už docela dlouho... ) Zatím se bohužel vlak kodrcá kolikrát i padesátikilometrovou rychlostí (asi aby si člověk užil malebné údolí Labe), takže ta doba jízdy vypadá jak vypadá... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 14. duben 2019 21:21
Já jsem četl, jak někdo jezdí nějakým tím nočním vlakem až do Chorvatska, že si večer vleze do lůžkovýho a ráno se probudí v Chorvatsku. Ale nevím, asi to není úplně něco, po čem bych toužil to podniknout. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 14. duben 2019 22:54
Hm, takhle jsme kdysi s bejvalkou jezdili na slovensko Mr. Green Kdyz jsem nemel jednu dobu auto, asi rok..

Vecer v sedm se nastoupilo v chomutove, a rano v devet se vystupovalo v Margecanoch nebo Popradu. Stalo to hrozne moc penez, oproti treba autu, a pohodli nic extra. Zadne zasuvky (jen na holici strojky, a ty zasuvky zapnuli az rano Mr. Green) ale to uz snad dneska bude lepsi.

A cimra to byla fakt malinkata, luzka jak palandy.. tohle bych zrovna asi neopakoval Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 15:01
Ale takhle uděláš něco pro planetu a Greta už nebude tolik smutná... Magor
No, na Slovensko z Chomutova to je docela daleko... to jste snad museli přestupovat někde v Praze, ne? No já takhle vlastně vlakem byl na konferenci v Bratislavě, ale to je jen kousek za Brnem, žádná dlouhá štreka... Do Tater na dovolenou jsme vždy s rodičema jezdili autem...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 20:58
Nene, to byl jeste tehdy tusim Excelsior? To jezdilo z Chebu do Kosic. To cela ta trasa mela snad tisic kilaku. Ale myslim ze ted uz stejne nejezdi.
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 21:50
Nejezdilo to někdy kolem půlnoci z hlaváku? Tím jsem jezidl z AF srazů, to bylo jak na Ukrajině, jinej jazyk jsem tam slyšel jedině od průvodčí a policajtů. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 21:57
Myslím že jo - a předtím to tam dvě hodinky stalo.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. duben 2019 21:57
...a když jsi trefil posun času, tak hodinu v Český Třebový. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 30 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna