Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 1. září 2021 08:32
Elephant napsal:

Jediná otázka zůstává, aby nepičovali na pasovce, proč letím z Prahy do Bratislavy přes Anglii Magor Ale nepředpokládám, že by tam na pasovce věděli, kde ta města leží Twisted Evil


Neboj, mají za to že jedno je někde v Africe a druhé v jihovýchodni Asii.

Asi tak před 10 lety (určitě jsme už byli v EU) se v Irsku ptali mojí ženy proč není černá když je z té Afriky a jestli je potomek kolonizátorů... Asi si Českou republiku spletli s Čadem, Středoafrickou republikou nebo čím...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 27. září 2021 14:20
Ty anglani jsou ale idioti Laughing

Jako ted pominu jejich umelou palivovou krizi Laughing

Ale kdyz clovek leti do Anglie, tak se nemusi izolovat 10 dni, pokud ma ockovani. A to je v podstate jedno KDE byl ockovany. Yoohoooo!

ALE! Pokud nekdo v letadle mel covid, a kontaktuje vas NHS Track and trace.. tak se izolovat musite, protoze ockovani v teto situaci plati pouze pokud vas bodli v UK. WTF. RE TAR DI
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 27. září 2021 14:31
Však co jsi čekal... EU je přece zlo a je třeba se jí nejvíce stranit a zásadně nepřejímat nic co se tu vymyslelo... Magor Vždyť Boris chce aby se Británie vrátila k měření středověkými jednotkami... Brick Wall Teď se bude délka měřit v nové základní jednotce, v Borisových penisech. Převodní vztah je 1 Borisův penis = 3 mm v létě a 1 Borisův penis = 0,005 mm v zimě... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 27. září 2021 15:12
jirkacv napsal:
Ty anglani jsou ale idioti Laughing

Jako ted pominu jejich umelou palivovou krizi Laughing

Ale kdyz clovek leti do Anglie, tak se nemusi izolovat 10 dni, pokud ma ockovani. A to je v podstate jedno KDE byl ockovany. Yoohoooo!

ALE! Pokud nekdo v letadle mel covid, a kontaktuje vas NHS Track and trace.. tak se izolovat musite, protoze ockovani v teto situaci plati pouze pokud vas bodli v UK. WTF. RE TAR DI
Co se děke? Byl jsi vytrackován jako kontakt? Mr. Green Přece je jasné, že bodnutí v Anglii východoevropským zdravotníkem bude kvalitnější jak to ve východní Evropě tím samým člověk Mr. Green

Jasný kandidát na dumb law, kterých v té Anglii máte až až. Jenže tenhle se ještě aktivně uplatňuje. Tohle je spolu s testem na day 2 důvod, proč se do Anglie nechystám.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 27. září 2021 20:57
Není to poprvé, prostě když někdo v blízkosti tvého sedadla bude pozitivní, po zhruba 5 dnech po příletu ti pošlou zprávu. Což je taky retardovaný. To už je pozdě. Včera jsem byl v zoo, v krámě, všude. Jako já chápu třeba tu izolaci, ale nechápu že na dvě skoro stejný věci mají různý pravidla.. asi zase levá pravá ruka.
No a pokud tu budeš na otočku, tak se ti tohle nemůže stat. Protože lidi si udělají ten test na day 2, pak trvá než se to zpracuje, a pak mají ještě dva dny delay na to kontaktování Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 29. září 2021 23:31
Já si jdu přespříští týden přidat do seznamu navštívených zemí novou zemi, kterou nejspíš žůžové kopečky nemají ve svém seznamu navštívených... Magor
Letenky už mám koupené, PCR testy netřeba, vízum taky ne.... Magor
Kdo si správně tipne podle obrázku kam že to jedu, tak má ode mě malé bezvýznamné plus Magor
Obrázek
P.S. a kdo bude podvádět přes Google image search, ten půjde do pekla!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 30. září 2021 06:48
Za týden mizim do Arménie Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 30. září 2021 07:21
Tos mohl říct dřív a mohli jsme tam dát rande... Magor
Já teď jedu do Kazachstánu, to je "hned vedle"... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 30. září 2021 07:25
Tam jsem měl letenku na minulý týden. A rušil Green

Protože Kazachstán stále nepouští české turisty bez vystěhování na Sibiř Green Už jsem neměl nervy na další posuny.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 2. říjen 2021 04:18
No ono je to spíš na obtíž když jsem asi první Čech co jim tam za posledních několik let žádá o vízum a všichni tam z toho byli extrémě zmatení... já tam nejedu na turistické vízum... mám pozvánku od ministerstva energetiky... Jenže problém je, že jedna ruka neví co dělá druhá... Protože dřív musel mít občan extrémě nebezpečné země (Česko) povolení od nějaké mezirezortní komise... Jenže to od 27.9.2021 není potřeba... Česko již není extrémně nebezpečná země. Přímo na ministerstvu energetiky mi psali, že to není třeba a poslali mi odkaz na vládní web kde se to píše, a který jsem jim na ambasádě ukazoval.. Ale na ambasádu jim ještě o tom nepřišla bumažka. Asi to posílají velbloudí karavanou... takže jsem strávil celý den na kazašské ambasádě, telefonoval si s velvyslancem a nakonec to skončilo tak, že zavolají do Kazachstánu jestli by jim neposlali nové instrukce... a já mám před sebou další dva zabité dny kdy tam pojedu znovu s pasem a pak si ho ještě vyzvednout... no nevím jestli takhle chtějí vzbudit dojem, že jsou moderní země... Zatím to vypadá že ten film, jehož jméno se tam ani nesmí vyslovovat, měl pravdu...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 42 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna