Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 20. únor 2022 22:31
Nevíte jestli jde nějak napsat negativní hodnocení hotelu na Booking.com, když mě donutili zrušt rezervaci? Měli tam dementní recepční, co po mě chtěla papír co nemám a nikdy jsem neměl a ještě ze mě dělala debila. Jako jednou se mi to už stalo v jiném hotelu, ale to stačilo že recepční zavolala nadřízenému. Tady byl ale asi i nadřízený debil. Jako nic jsem neplatil, odpustili mi storno poplatek, ale stálo mě to hodinu života, tak by bylo fajn upozornit i ostatní aby se tam zbytečně netahali.

Jako ponaučení je, že se mám radši ubytovávat ve větších hotelech, nejlépe u velkých retězců, protože u těch jsem neměl nikdy problém, protože tam mají miliony zákazníků a jen tak něco je nepřekvapí.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 20. únor 2022 23:01
Stornovanou rezervaci nejde hodnotit. Maximálně můžeš napsat nebo zavolat na Booking. Mají i českou linku. Většinou je to ale černá díra a utratíš v tom jen další čas.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 28. únor 2022 16:24
Zítra jedu na dovolenou do ČR, možná navždy...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 28. únor 2022 17:23
Možná nikam nebudeš muset a Rusko přijde za tebou... Mr. Green Evil or Very Mad
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 28. únor 2022 18:01
Ano a možná pak půjdeme na dovolenou navždy do nebe až se tu rozpoutá jaderná válka..
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 28. únor 2022 20:21
Při balení jsem našel jodové tabletky co jsem kdysi nafasoval... ty se budou hodit... V ČR i na Slovensku je to v lékárnách prý vykoupené...

Obrázek

https://archiv.hn.cz/c1-67039280-cesi-kupuji-v-lekarnach-jodove-tablety-jako-ochrana-pred-radiaci-jsou-nanic-upozornuje-drabova

https://dennikn.sk/2744615/jodove-tabletky-v-lekarnach-nezozeniete-a-ani-ich-nepotrebujete-ich-preventivne-uzivanie-je-nebezpecne-tvrdi-stat/
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 2. březen 2022 13:46
Tak jak jsi na tom Pipo? Už jsi v ČR? Já se Ti teda vždycky divil, že si tam byl a vydržel si tam dlouho.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 2. březen 2022 19:48
Ne, jsem momentálně v Litvě v hotelu. Byli jsme na cestě do ČR, ale kvůli exodu Ukrajinců z Ruska jsme strávili na hranicích 8 hodin a nocovali v autě ve frontě. Fronta se táhla na kilometry daleko.

Víš, ono to tam bylo super ve všech ohledech. I moje žena říkala že to byla práce snů. Dubna je skvělé město, kde je počet vědců a studentů jeden z nejvyšších na obyvatele na světě. Občas se ve frontě v supermarketu potkáš s jediným žijícím člověkem, po kterém je pojmenovaný chemický prvek a pokecáte. Jako kdyby sis šel nakoupit a potkal Maddonu nebo Karla Gotta a pobavili jste se o tom jak se máte co děláte. Prostě nikdo si na nic nehrál. Lidi tam byli super. Není problém si tam idělat přátele z celého světa - Afriky, Jižní Ameriky, Asie... Ne nadarmo se říkalo "once in Dubna, always in Dubna" - kdo tam jednou přijel, ten se vracel. Mnoho svých přátel jsem poprvé potkal před 10 lety na letní škole a vsichni se tam postupně objevovali znovu a znovu. Navíc to tu bylo město nadité kulturou. Vše od baletu po black metal. Kamarád tu měl punkovou kapelu. Moje žena byla třeba členkou streetartové skupiny, která malovala a sprejovala po zdech (těch co patřily městu a ústavu u kterých to měli výslovně povolené) výjevy z života vědce a z vědy jako takové. Měli jsme tu třeba i ústavní hokejovou ligu a já hrál za česko/slovenský tým. Prostě místo, kde si můžeš plnit své sny. A práce? Není nad to dělat špičkový výzkum co se zapíše do dějin třeba tím že jste v týmu co objeví x nových chemických prvků. A když to srovnám s tím jak je financovaná věda v ČR, tak to bylo taky nebe a dudy. U nás na univerzitě v ČR aby se člověk bál zeptat se na to aby mu koupili šroubovák. Natož aby mi zaplatili konferenci. Tam nebyl problém nic. Navíc moje žena tam dělala doktorát. Třeba to nějak dodělá, byla by škoda zahodit 3 roky života co tomu věnovala.

Jinak nechápu co na tom nechápeš. Nesmíš věřit všemu co se říká v televizi. Lidem se tam žije celkem dobře*, dostupnost zboží a služeb je kolikrát lepší jak v ČR . Služby byly levné a mnohé světové značky třeba neprodávají v ČR ale tam jo - ale to se teď asi změní kvůli sankcím. Slyšel jsem že třeba Nike nebo Apple tam už oficiálně nebudou prodávat.


Všechno to tak hezky fungovalo. Pak ale vše zničí jeden psychopat. Jako jo, on to ničil už předtím, ale zdálo se že má nějaké zábrany.

Jinak nikdo koho znám invazi neschvaluje. (Ale samozřejmě vím, že intelektuálové jako vědci a studenti se kterými se stýkám nejsou reprezentativní vzorek populace, že víc bude těch, kterým to je jedno, nebo to dokonce podporují, jako tzv. vatnici a důchodci co vzpomínají na staré dobré časy komunismu.) Vlastně jsem doufal, že až postupně staří vymřou, tak už nebude kdo by jej volil, že ani nebude stačit tu a tam lehce něco zfalšovat, protože rozdíl mezi veřejným míněním a oficiálními výsledky bude příliš očividný...

*Samozřejmě že pokud člověk začal klást aktivní odpor proti vládě - chodit na demonstrace atd. tak mu hrozilo, že ho tam minimálně zmlátí policie. Mám v ČR jednoho známého, je to student naší univerzity, a ten se teď bojí, že ČR anuluje víza všem Rusům a pošle ho zpět (a takové názory jsou, a nejen od lidí ale i od politiků viz třeba ten profesor z VŠE, člen Top09). Odjel studovat do ČR, při studiu pracuje, aby měl na koleje a jídlo (takže to není syn nějakého oligarchy - ti stejně studují v Anglii nebo USA, protože je nepálí platit školné v prestižních univerzitách jako Harvard, Cambridge, Oxford atd. - v ČR máš studium v češtině zadarmo, takže hodně z těch co tu jsou tu odjelo kvůli tomu). No a on se teď bojí že ho pošleme zpět a tam ho zatknou za to že se v minulosti účastnil demonstrací, nebo podepsal petici na obranu nejznámějšího odpůrce režimu, NаvаInéhо. A bojí se 2x, navíc, že bude muset narukovat do války.

Sorry za dlouhý post. Možná ještě něco připíšu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 2. červen 2022 21:57
Letos mám za sebou nejkratší návštěvu Slovenska. Trasa Vídeň-Schwechat-Bratislava Nivy-Praha Florenc Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 1. listopad 2023 14:18
Pokud váš příbuzný zemřel jako mučedník ve jménu Islámu, tak budete mít slevu na létání u Turkish Airlines.

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-turkish-airlines-zavedly-mucednickou-slevu-40449200

Mě by zajímalo jak to zjistí. Budou mi věřit? Nebo existuje nějaká databáze mučedníků? Jestli mi budou věřit, tak je to způsob jak létat levněji k moři. Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 43 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna