Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. září 2018 13:38
Nevím, co má Hanka pořád s tím, že dovolenou musíme vymyslet půl roku dopředu. Za necelý týden vyrážíme a penzion jsem rezervoval teď (a ten druhý v úterý). Laughing

Jedeme na Hanou a pak na jižní Moravu, tak doufám, že tam je něco hezkýho. Laughing Ale podle map je to vcelku rovina, tak bereme kola. Dance
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 04:55
Jaj, to je roztomilé. Dovolená na Moravě. Nemám tolik peněz, abych ji trávil v Česku, natož západní Evropě. Nebo možná mám, ale je mi líto je za ní dát. Proto vždycky zdrhnu směrem na východ nebo o několik časových pásem pryč Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 08:15
Tak, taky je po sezone, ted bude ubytko vsude Smile

Moje nejdrazsi dovolena je vzdycky na Slovensku. Letos jsme tam byli 17 dni, a stalo to dohromady tesne pod 70 tisic, pro dva dospele a malou ktera nic nikde jeste neplatila. Protoze jsem tam nekolik let "zil" pres prazdniny, tak me to az tolik neprekvapilo, ale i tak jsem to cekal o neco nizsi Smile

Pak jsme byli tyden v Mikulove, ale tam jsme utratili jen asi tri tisice za chlast a jidlo, zili jsme u kamarada ve vile. Ale i tak, za 70k bychom meli dve tri dovolene u more Laughing
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 09:34
No, já letos na dovolené nikde nebyl, teda pokud nepočítám, že jsme se jezdili koupat po okolí atd...

Teď si chci převézt auto do Ruska, takže pojedem přes 3000 km směrem severovýchod... bereme to jako takovej výlet, po cestě je Varšava, Vilnius, Riga... tak se tam alespoň podíváme... Na FB jsem dával screenshot mapy, takže někteří už o tom asi ví.... tak držte palce, vyrážím nejspíš 6.10.2018 Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 10:12
70 tisíc? To bych snad nezvládl ani kdybych chtěl, jak to děláš? Shocked Když jsme se posledně na Moravě rozjeli, tak nás to nestálo ani 20 a Nizozemsko bylo taky pod 20. Laughing

Na slonovo dementní pindy radši reagovat nebudu, ale dovolenou o několik časových pásem napřed mu přeju. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 9. září 2018 11:02
To bylo i s ubytovanim teda. Ale naskace to rychle, obed pro dva vetsinou okolo 20-30 eur, ale asi dvakrat jsme meli za 60 (jednou z nouze, jedine otevrene misto byl 4* hotel.. samozrejme to za to nestalo, nalestenej prd Laughing ).

Pak ruzne vstupy.. kazda lanovka je 20 ecek na osobu Smile To pak naskace.. Jeskyne okolo 10 eur, a tak.. tri dny jsme stravili v aquaparcich.. proste, skoro tri tydny holt naskacou no, i kdyz jednotlive dny nejsou az tak drahe vetsinou.
Zasláno: ne 9. září 2018 12:49
Tady je itinerar ktery jsme meli

Obrázek

Tohle jsou vsechno platby bez spotreby alkoholu a tak Mr. Green K te snidani jsme pak doplaceli za vecere asi 210 Eur, a to byla takova.. prumerna kuchyne. Ten hotel byl vubec takovje divnej, na obrazcich fajn, ale osobne pokoje takove.. stare koberce spinave.. a polopenze kterou jsme si dali na miste fungovala jen jako kredit, takze jsme zaplatili predem asi 144 EUR, a to se jen rozpocetlo podle poctu dni a osob. Takze jsi mel "rozpocet" na veceri na osobu treba 10 euro, a zbytek se pak platil pri odjezdu. A jidlo se vybiralo z normalniho listku. Nejak jsem nechapal smysl te polopenze vubec Mr. Green

vsechno ostatni bylo super, v tom Penzionu pod Guglom jsme byli navic bez priplatku v apartmanu 3+1, protoze v tom co jsme chteli byt puvodne mela nejake studenty Smile

U tech prvnich dvou ubytek plati cena v hornim radku, to spodni byl pokoj rodicu, to jsem neplatil Mr. Green Teda, platil, ale oni mi to vratili Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. únor 2019 20:52
3 roky jsem nebyl nikde na dovolený. Změnil jsem zaměstnání a najedou mám 25 dnů dovolený na rok a nvm co s tím Very Happy
Vloni jsem byl v Maďarsku, jako dobrý, ale vody po kolena Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 10:12
Není to úplně dovolená, jen takový výlet v rámci prodlouženého víkendu (letíme v pátek a vracíme se v pondělí) - sehnali jsme levné letenky do Archangelsku, tak se letíme podívat na polární záři... Very Happy Snad budeme mít štěstí... Smile Chci to tu procestovat všechno.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 20:13
Ale po Rusku se cestuje jedině Kamazem, ne? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 28 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna