Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:08
jirkacv napsal:
No lítám párkrát za měsíc a kontrolovali to vždy - až teď v srpnu už to nehrotili ani na jedné straně, a ani test nikoho nezajímal.
Ryanair dělal to, že pokud jsi dělal checkin zavazadel, tak ti dal nějakej canc papíru a už tě nekontrolovali na gate. No a pokud jsi to neměl, tak ti to zkontrolovali tam. Ale i tak, já to mám prostě vždycky v té aplikaci, takže i kdyby to třikrát kontrolovali od nuly, tak to kontrolují v té aplikaci Smile

Jinak checkin fyzicky na letišti.. ti jen vytiskne to samé co by sis vytiskl doma Mr. Green Aspoň u ryanu. British třeba dává takové ty klasické boarding passy, aspoň v Heathrow. Ale teda zaměstnavatel je celkem divnej, těm mým vždy stačil i jen email s potvrzením a výpis z karty. Screenshot z internetoveho bankovnictví, ne notářem ověřený výpis z pobočky Mr. Green
To víš, Rusko, to je jiný level Mr. Green Tam potřebuješ originál BP včetně bumážky Mr. Green Mr. Green Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:14
jirkacv napsal:

Jinak checkin fyzicky na letišti.. ti jen vytiskne to samé co by sis vytiskl doma Mr. Green Aspoň u ryanu. British třeba dává takové ty klasické boarding passy, aspoň v Heathrow. Ale teda zaměstnavatel je celkem divnej, těm mým vždy stačil i jen email s potvrzením a výpis z karty. Screenshot z internetoveho bankovnictví, ne notářem ověřený výpis z pobočky Mr. Green

Takže mi jako vytisknou obyčejný papír formátu A4 z obyčejné tiskárny? Aha, tak to jsou docela patláci... Shocked
Tak screenshotů si vyrobím v malování třeba stopadesát... A i ověřený výpis s razítkem od notáře by byl k ničemu, protože platba proběhla a refund ještě ne... Ti Britové vůbec nepřemýšlí jak by se to dalo ojebat... Doufám, že takhle důvěřivě nemají zabezpečené i banky... Very Happy Ještě že ten Revolut už přesunuli do Litvy... Very Happy Tam je svět ještě v pořádku... i bonbóny tam prodávají na váhu... Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:16
Navíc u Ryanairu letenka vrátit nejde. Jedině když se uděje výrazná změna v itineráři, ale abys dostal BP, musíš ji přijmout, takže už nemůžeš udělat refund Cool
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:22
Aha, tak to jsem netušil... taky dobrej ojeb... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:26
No teď lítám za svoje. Ale když to bylo pracovně v UK firmě, tak jim bylo jedno za kolik kam letis. Jako jestli letenka stala 2*350 liber, tak to nepoznají nikde. Hotel stal tolik za noc, takže nic extra. A když tam nepoletís, tak se to tvůj šéf co expense schválil domakne docela rychle Mr. Green
A že by někdo vykázal expense u britishe, ale zrušil to a letěl ryanem, to se fakt nestalo Mr. Green

Během korony Ryan rusil všecko mozny, a vracel. Na začátku na kartu, pak už jen vouchery. I teď mají pořád akce že "kup teď let na září a můžeš ho zdarma zrušit/prebookovat".

V červenci mi jeden posunuli, a zrušit to jde - ale nee nějak snadno. Musíš někam psát nebo volat, není to automaticky. Prostě to nechtěj dělat no Mr. Green a nebo přijmeš změnu no.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:28
No zase ale Ryan má už zase letenky z/do Londýna za 6 liber. Bez zavazadel teda. Takže kdo by se sral s nějakým vrácením Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 00:46
Elephant napsal:

Protože nemáš PNR a neznáš e-mail, na který to koupili, musíš přes ně. A pokud nekontroluješ přímo na webu aerolinky, může se stát, že si dokoupíš i kufr, co byl už v ceně letenku Magor Tohle je taky jeden z důvodů, proč aerolinkám Kiwi vadí.

Ve vyhledávači aerolinka má smlouvu s poskytovalem. Kiwi žádnou smlouvu nemá. Jejich boti prochází stránky aerolinky jako uživatel a kontrolují cenu. Při nákupu letenky to nejde přes API, ale bot od Kiwi tu letenku koupí jako běžný uživatel. Ale při nákupu přes Kiwi ty jako zákazník máš komplet jinou cenu.

Heh, docela poděl... Ted jsem si o tom četl ještě víc...
https://www.cestujlevne.com/blog/kiwi-com-levnejsi-nez-ryanair

A tohle je taky dobrý... proč to dotujeme z našich daní? d'oh!
https://zdopravy.cz/stat-nalil-do-letenkoveho-byznysu-kiwi-com-dotaci-28-milionu-korun-2784/

Ale co jsem někde četl, tak PNR kód jde prý dostat z toho QR kódu, který je na boarding passu, co člověk dostane od kiwi... S tím by se člověk mohl dostat i ke "skutečné" letence v systému aerolinky... Aneb jak ojebat ojebávače? ale radši to zkoušet nebudu... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 09:27
jirkacv napsal:
No zase ale Ryan má už zase letenky z/do Londýna za 6 liber. Bez zavazadel teda. Takže kdo by se sral s nějakým vrácením Mr. Green
Tak pokud vím, letenku od FR vrátit nemůžeš. Jen do 7 dnů před odletem změnit s doplatkem rozdílu v ceně. Plus u jiných tras občas mívají bulharské počty, že cena nové letenky a změněné letenky se nerovná Mr. Green

Vrátit nejde, a to ani vyměněním za voucher. Jedině, když ti ji oni sami zruší nebo znatelně změní...

Jo, letenky do Anglie jsou teď levné, ale kdo by tam teď létal? Stále opruz s předplacenými testy i pro očkované. Letět tam na den, musím si i tak koupit balíček testů pro day2. Jedině to nějak ofejkovat multi city letenkou. Avšak letů není zas tolik, aby se nějaký rozumná itinerář dal složit.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 25. srpen 2021 15:36
Teď od července už nic nekontrolovali, dokonce jim fungují eGates, ne jak u nás.
Ale samozřejmě bych si to nelajznul. A pořád lepší test za 80 liber než dva testy a izolace.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 30. srpen 2021 14:47
Tak je prej vše v pořádku...
https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ustavni-soud-kiwi-letenky-ryanair.A210827_103923_eko-doprava_rts
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 40 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna