Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kamarád VSN

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace

Co by se vám nejvíce líbilo jako odměna z programu kamarád VSN?

Hlasování není časově omezeno.
Nic, jen stále se lepšící stránky VSN.:
16% 16% [ 3 ]
Lepší uživatelské hodnocení.:
27% 27% [ 5 ]
Mailová adresa typu nick@vysemnesmite.cz.:
16% 16% [ 3 ]
Osobní www stránky na adrese nick.vysemnesmite.cz.:
16% 16% [ 3 ]
Tričko VySemNesmíte:
16% 16% [ 3 ]
Pohlednici s vlastnoručním podpisem autorů webu ;-):
5% 5% [ 1 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Kamarád VSN

Zasláno: po 22. srpen 2005 09:35
Aby mohlo VSN správně fungovat (spolupracovat s dalšími weby, firmami, pořadateli různých zajímavých akcí apod.), je potřeba jej dostat do velmi dobrého povědomí u co nejvíce čtenářů. Při případné spolupráci se každý nejdříve ptá na návštěvnost.
Chystáme program "Kamarád VSN", který má spočívat ve spolupráci čtenářů na propagaci stránek. Nebudu zatím rozebírat jednolivé části programu, ale spíš se chci zeptat vás, čtenářů, co by se vám za dobrou spolupráci líbilo za "odměnu".

Hlasujte v hlasování, ale POZOR, nabídnuté možnosti zatím nejsou všechny podložené našimi skutečnými možnostmi, takže výsledky hlasování budou jen orientační a je možné, že je nebudeme moct respektovat.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 09:40
Já bych řekl že by se každej měl podílet na růstu VSN, čím víc lidí, tím víc zábavy Wink

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 10:15
Já bych řek že každej by to tady moh trochu propagovat třeba jen s malou odměnou já bych řek e za to že propaguje tak by moh třeba mít banner na stránkaách (těchdle)
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 11:29
Navrhuji založit na VSN další okno "Propagátor VSN" a vypisovat tam jednotlivým členům body za úspěšnou a fungující propagaci VSN. My češi jsme přece národ soutěživý. Jadnou za x měsíců tohle okno vyhodnotit a výtěze odměnit třeba novým mobilem. To co by ste daly do x triček by na jednoho supr mobila mohlo stačit nebo mám zkreslené představy. Těm na nižších místech bych poslal něco jako čestné uznání.
Ono Nosit tričko s nápisem Vy sem nesmíte bejt mladej kluk a lovit přitom ženskou je tak trochu složité. Jak píšou admini to vidím z fóra. Kdo je na tetu většinou už nějakou mejlovou adresu má.Lepší uživatelské hodnocení si pánové mohou zasloužit i jinou činností abychom byli nestranní i k těm kteří možnost propagovat VSN nemají. Pokud sem někde přihlášen k imejlu mám možnost tím získat i nějaký webový prostor a dost pochybuju o tom že by někdo chtěl provozovat dvoje osobní stránky najednou. Tak za sebe stačí když stránky porostou nakonec z toho třeba poroce můžene mýt něco všichni jen musíme vydržet.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 16:03
No já bych byl taky pro výměnnou propagaci... Já tvůj banner, ty můj... Wink
(Teda já zatím žádný svůj nemám, takže páni umělci...! Laughing )
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 16:58
Ja jsem hlasoval pro mail, je docela stylovy. Mozna i hosting by se sesel.

BTW, vsimnete si, ze tricko nedal jeste nikdo, proc asi ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 17:11
Doufam, ze si ten nick pred zavinacem budu moct zmenit Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 19:28
Jeden člen už dal hlas tričku. Kdo asi? Mr. Green
Já nepotřebuju nic. VSN propaguju proto, že se mi tu líbí a chci, aby se o něm dozvědělo co nejvíc lidí (rozumněj chlapů). Se stejnou motivací propaguji CNT i BugiNet ba i E-vision. Whistle
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 22. srpen 2005 23:26
Szkepek napsal:

BTW, vsimnete si, ze tricko nedal jeste nikdo, proc asi ? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Protože bych dostal zakázku já a dostali byste růžový Very Happy

No hlavně mít tričko Vy sem nesmíte by u holek moc úspěch nemělo, jak už psal otesánek Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 17. září 2005 00:30
O víkendu udělám první vyhodnocení dosavadních výsledků programu. Nějaké výsledky pak hodím sem na fórum a pokud bude z čeho dělat slíbený žebříček odkazů, tak udělám i ten. Ale nebudu tam dávat třeba jen dvě stránky to nemá cenu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna