Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Každý den se něco děje

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 573, 574, 575 ... 584, 585, 586  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. červen 2018 13:28
Jů, jsme zase slavní Mr. Green

https://vary.idnes.cz/sokolov-chemicka-unik-kyselina-hasici-karlovarsky-kraj-pjg-/vary-zpravy.aspx?c=A180608_062438_vary-zpravy_mpl

Ale teda z toho článku to vypadá děsivěji, než to tu bylo. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 28. červen 2018 23:53
Po delší době jdu nakupovat na Slevomat a při placení koukám, jak to že tu mám uloženou kartu? Vždyť si ji tam nikdy neukládám. Počkat, ona není ani moje. Vždyť ta musí být od mé bejvalky, když tam jednou něco mermomocí platila... Laughing

Ačkoliv to je ***, já jsem slušný hoch a nic na ní nenakoupil. A stejně by to na 98,9% chtělo ověření Very Happy
Ale mít tam běžně uloženou kartu, tak bych si ničeho nevšiml a řešil, proč mi to nejde a jí by chodily SMSky Laughing
 
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 29. červen 2018 06:00
a pak by bylo na TV Nova:
Dávejte si pozor na to s kým chodíte, pětadvacetiletá Jarmila B. z Prahy 7 o tom ví své. Nedávno se rozešla s jistým Karlem Slonovičem, také z Prahy 7. Ten je už od pohledu hacker a počítačový pirát, jelikož nosí brýle. A tak mu nedalo moc práce aby jí po rozchodu pomocí sofistikovaného počítačového útoku vyluxoval účet! Karel S. nyní uniká spravedlnosti a skrývá se v Bangkoku, Mekce všech počítačových pirátů. Počítačové pirátství se poslední dobou velice rozmáhá všude na světě, a nikde si s ním nevědí rady. Třeba Melanie Trumpová navrhla aby byly počítačovým pirátům potápěny jejich lodě, její manžel chce zase postavit na hranici s Mexikem velký firewall aby hackerům zabránil vnikat na území spojených států. Pokud i vy uvidíte muže s papouškem na rameni a hákem místo ruky tak volejte českou protipirátskou unii. A více se dozvíte na TN.cz
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2018 16:28
Není to ani rok, co jsem tady předělával elektriku... No tak dneska jsem šel připevnit poličku a samozřejmě jsem si vybral přesně místo, kde jsem dal kabely. Laughing
Ale klika, štrejchnul jsem vrtákem jen chráničku od síťových kabelů, kabel jsem netrefil. Kdybych ji stejným způsobem vzal z druhý strany, tak tam je 230... Mr. Green d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2018 22:52
To mi připomíná jak si kolega nechával v laboratoři přidělávat na stěnu držák na nářadí... no samozřejmě že to navrtali do kabelu a vyhodili jističe... Nevím, kdo to stavěl, ale dodnes nikdo nechápe proč ty kebely nevedou normálně od zásuvek nahoru, ale nejdřív do boku a pak až po 15 centimetrech nahoru... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 20. červenec 2018 14:17
Kabely by měly vést cca 10-30 cm nad podlahou nebo pod stropem a kolmo vést kolem dveří nebo rohů místnosti (v pracovnách je pak ještě jedna zóna pro kabely asi metr nad zemí?). Jinak to není podle normy... blbý je, když to sice podle normy je, ale člověk chce dát do rohu poličku. Very Happy
Zasláno: pá 31. srpen 2018 16:34
Dnes ve Varech bylo několik strategicky rozmístěných nehod, který všecko totálně ucpaly. Průtah ucpanej, všechny možný cesty kolem do města i z města taky ucpaný autama. Teď koukám do Waze, a i ve vesničkách za městem, kudy jsem to původně chtěl objet, je bouračka a kolona. Mr. Green Asi končí prázdniny nebo co.

+ teda včera zjistili, že docela důležitej most na Plzeň, co už půl roku opravují, je v tak špatným stavu, že ho budou muset zbourat a postavit znova. Laughing
Zasláno: ne 9. září 2018 21:37
Hele Karlovy Vary se normálně stávají druhou Prahou. Posledně jsem psal, že musí zbourat a znova postavit ten most, co už půl roku opravují... A dneska čtu, že odborníci doporučili zbourat další most - ten po kterým se to teď objíždí*. Laughing

https://twitter.com/CT_Karlovarsky/status/1038840751545884673

*) Tak to tam píšou, ale tímhle to možná objíždí místní a je to cesta k jednomu obchoďáku, oficiální objížďka je po mostě, co je starej tak 10 let, tak ten snad nějakou dobu ještě vydrží.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 10:58
Hele hele, to druhý místo za Prahou, co se týče dopravy si necháme my v ČB.. Už tam snad není křižovatka bez semaforu, které na sebe ovšem nenavazují..

Ale když sleduji ty Vary, zbyde tam vůbec most, po kterém do Varů dojedeš? Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2018 13:56
Náhodou, od Chebu je relativně nová dálnice, tam ty mosty nějakou dobu ještě vydrží. Nevím, jak je starý most od Prahy. A most směrem na Chomutov opravují snad každý rok, takže ten určitě nespadne. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 574 z 586




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna