Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Každý den se něco děje

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 580, 581, 582 ... 584, 585, 586  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 2. duben 2019 17:56
Jako nový Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 2. duben 2019 20:32
Stejně to bude muset někdo opravit pořádně.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. duben 2019 07:36
Takže od pojišťovny té budovy co to zapříčinila jsi nic nedostal? d'oh! No chudáci ti, co měli auto úplně na sračku... Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 9. duben 2019 07:25
Zdravím z Indie. Z Agry. Je to tu pro labužníky 😎 Dejte si za mě steak nebo bůček 😂 To tu nesmějí.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 9. duben 2019 08:51
Dám si za tebe hovězí guláš... s rýží d'oh! knedlíky tu nemají... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. duben 2019 22:36
Krasny mesic pokracuje. Mel jsem dnes rano migrenu, tak jsem si vzal brufen. Posledni mesic jsme trochu nachcipanej, a mivam alergie, ale nic zasadniho. No.. to se melo zmenit. Vzal jsem si brufen, do par minut se mi udelalo hrozne zle, a musel jsem si jit ulevit.. vrchem.
K tomu se mi hrozne zhorsilo dychani. Takze jsem se odvezl na pohotovost, kde mi udelali par testu (ktere podstupuji kazdorocne kvuli alergiim stejne, a prochazim jako zdravy, neastmaticky clovek) kde zjistili ze umiram protoze to neudycham Mr. Green
po tele se mi objevili tecky, takze zaver zni - asi alergie na brufen. Dostal jsem kapacky, poslali me na RTG.. a pres vikend tam budu dochazet doplnovat vzacne kortikosteroidni tekutiny Mr. Green

Zvlastni je, ze brufen beru nekolikrat do roka, kdyz mam tu migrenu. A nikdy nic. Ale tentokrat to byla nejaka nova verze, z Dr Maxx. Mozna tam maji nejakou ingredienci ktera to zpusobila, a nebo je to proste vsim tim najednou, a telo to proste vzdalo.

Kazdopadne, sestricky tam na plicnim DR Maxx nesnasi, protoze prave lidem vnucuji nejake svoje nasmlouvane znacky, ktere ne vzdy maji ty stejne ucinne latky - nebo maji mensi obsah.

No, tenhle brufen odnesu do lekarny Mr. Green A prejdu zase na paralen asi Mr. Green
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. duben 2019 05:24
Taky dobrý. Já zas včera večer po výstupu z letadla v Kalkatě na letišti dostal zimnici. Říkal jsem si, co to sakra je. Že by malárie? Celé ale bylo překlimatizivané tak na 18 a venku 40. Venku to zmizelo.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 13. duben 2019 07:25
Manželka jí brufen od Dr. MAXe jak lentilky a nemá problém (jelikož tři nejbližší lékárny od našeho bydliště v ČR jsou všechny Dr.MAX)... Tady zase jako první všichni vnucují nurofen, který je předražený... Very Happy Každopádně mělo by to být všechno stejné - 400 mg ibuprofenu a jako pojivo je škrob, glukóza nebo cokoliv jiného neškodného... pokud by tam dávali cokoliv na co může být alergie, tak by byli sami proti sobě... Think
Možná to bylo umocněné celkovým vyčerpáním organismu, a vším kolem, když jsem četl co se ti stalo... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 13. duben 2019 11:35
Tohle byl tenhle
http://www.mylancz.cz/cs-cz/brufen

Ale ja si spis taky myslim ze to bylo neco celkovejsiho, nedavno mi zacala ta alergie na brizu, stres, a ta unava.. Holt se to proste seslo.
Normalne mam doma spis Ibalgin, nebo od Abbottu
https://www.drmax.cz/brufen-400-por-tbl-flm-30x400mg

Dneska jsem mel rano dalsi kapacku, a ze uz je mi lepe tak jsme jim rekl at mi to vyndaji, ze to byla asi opravdu ta alergie. No a ted uz jen hura na alergo, jestli ze me udelaji oficialne astmatika Laughing Ted mi dali, znovu, nejaky inhalator preventivni, a jeden akutni. Asi uz holt budu mit dalsi nalepku no Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2019 19:06
jenda^^ napsal:
Ani jsem nemusel nikde nic shánět a platit a mám auto na zastřešeným stání.

Obrázek


Tak je to vyšetřeno. Vyšetřovatel zjistil všechny důkazy a rozhodl, že za to někdo může, ale nedá se zjistit kdo, protože šlo o chybu v projektu nebo chybu stavitele, která se nedala zjistit při běžných kontrolách a údržbě budovy.
A barák se stavěl v 50. letech a firma Uranové doly n.p. už neexistuje a všichni zodpovědní jsou už zřejmě mrtví. Laughing Rolling Eyes Ne, že jsem čekal něco jinýho teda..
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 581 z 586




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna