Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Každý den se něco děje

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 584, 585, 586  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2006 10:31
Ráno na mne promluvila sousedka a já zapomněl na botníku svůj obědShocked Embarassed Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Dnes jsem se nechal konečně ostříhat!
Ty vlasy co mám na fotce je paruka!!!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2006 19:40
Dnes jsem viděl při literárním semináři film Pianistka. Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick d'oh! d'oh! d'oh! Brick Wall Brick Wall Brick Wall
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2006 19:56
dnes jsem poprvé měl v ruce elektrický inhalátor (pro syna - průdušky) a čuměl jsem na to jak puk z branky. těžké to je jako kráva a neděla to nic jiného, než že to bručí. prostě takový maxivzduchovací motorek k akváriu. i ta hadička od toho jde.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2006 21:44
Dnes náš třídní ve stavbě a provozu strojů se při výkladu najednou zastavil, poodešel od tabule a při pohledu na právě napsaný vzorec p=F/S=Fo*n/d*l pronesl: - Já tam vidím prdel. Kdo ještě vidí prdel kromě mě?- Po chvilce se vrátil k tabuli a upravil předchozí vzorec: Fo=pdl/n
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. listopad 2006 22:41
Beat napsal:
Jak nemám NOKII rád...

...To ti závidim. Tátovi nejde ani zazálohovat přes BT adresář. Vždycky to napíše jenom "mobilní telefon odmítnul operaci" Rolling Eyes
Zlatej Siemens a SiMoCo Dance
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 2. listopad 2006 10:28
Zjistil jsem že je nutno použít CD které je u telefonu! Ostatní programy blbnou. Nebo si ho najít přímo na jejich servru.
dnes asi díky mrazu nebu celý den nic dělat!!! Je to horší než hafo práce! Vůbec to neutíká Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2006 22:03
dnes: servírka, přicházející k našemu stolu se mě zeptá: můžu na krajíček? (ona myslela stolu: na rožek mezi mnou a jeřábníkem) a moje opdpověď byla. jenom na krajíček? Embarassed

O tři hodiny později: jedeme z práce a před přechodem zastaví auta (v Polsku) a poučtí chodce... v tom tam projede cyklista a málem je srazí d'oh!

včera: chtěl jsem zapnout PC, ale reakce veškerá žádná. Asi odešel zdroj (do křemíkového nebe) už má taky okolo 6let... Think , i deska (doufám, že ne)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2006 22:13
Beat: přesně to jsme zkoušeli...
Jinak ta dnešní zima je fakt hrozná, se celej den nudim a teď je to uplně nejhorší...
Mno, tak ještě přidam něco ze středy, co mi vyprávěl kámoš, jak se bavil s jednim klukem ze třídy:

Ten kluk: "Máte v Nejdku semafory?" Kámoš: "Máme, když se tam něco opravuje. A máte vy v Chodově mosty?" "hm! Máme!" "Jo a pod kterým bydlíš?" Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 4. listopad 2006 00:57
Dnes je krásná slunečná noc... Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 4. listopad 2006 10:53
dnes me po té krásné slunečné noci bolí pěkně hlava.. Brick Wall

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 586




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna