Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Každý den se něco děje

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 575, 576, 577 ... 584, 585, 586  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 1. listopad 2018 23:07
Zdravím z Mexika. Slaví tu den mrtvých. Jako naše dušičky v kombinaci s halloweenem, ale mnohem barevnější.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 2. listopad 2018 09:40
O tom jsem viděl film Coco ! Very Happy

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 2. listopad 2018 22:16
Tak nějak to tam teď vypadá Wink Už jsem pařil I na hřbitově.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Můj nekonečný vánoční příběh s internetem

Zasláno: pá 28. prosinec 2018 16:36
Můj nekonečný vánoční příběh s internetem:
- 23.12. - první náhodné výpadky internetu.
- 24.12. - výpadky pokračují a nevyřeší je ani dva hovory s infolinkou. Upload 200 MB velkého videa na Facebook raději vzdám a udělám ho přes mobil. Stejně mi končilo zúčtovací období.
- 25.12. - internet funguje pár minut, pak přijde minutový výpadek, kontrolky modemu nic neukazují, ale internet znovu nenaskočí. Pomáhá jen tvrdý restart. Večer mě to přestane bavit a vyhrabu kdysi koupený USB dongle pro Wifi.
- 26.12. - zjistil jsem, proč byl tak levný - příšerné ovladače - ani "í pětka" neutáhne silnější provoz po síti a zvuk v počítači dostává škytavku. Zkouším znovu modem od kabelovky - situace se uklidnila. Internet drží.
- 27.12. - přichází naplánovaný technik - nic nezjistí - signál je OK a do administrace modemu má ještě menší přístup než operátor infolinky.
- 28.12. - vstávám a modem má všechny kontrolky zhaslé. Vypojím ho, začmuchám a cítím elektrosmrad u trafa - vyhořelý zdroj ani ne 24 hodin po odchodu technika. Teď jedu pro nový modem, protože trafa už nemají a alternativní shodné se nedá sehnat. Mé dočasné náhradě 12V/2A moc nevěřím, protože originál je 15V/1A.
Konec?
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 29. prosinec 2018 07:43
Hrozně mě začalo bolet břicho. Jeli jsme do nemocnice, orentgenovali mě, prohlídli a řekli, že to nic není, asi to mám od zad.
Druhý den to bolelo víc, nedalo se to vydržet, tak jsme zavolali sanitku. V nemocnici na příjmu se všichni blbě tvářili, proč jsem tu zas, když mi včera řekli, že mi nic není a proč si volám sanitku a nepřijel jsem sám.
Pár vyšetření a pár hodin později: ležím na traumatologii po operaci slepáku. Prý to bylo dost špatný.
Tak hlavně, že mi nic není a mohl jsem se dovézt sám. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 29. prosinec 2018 11:17
Heh, když jsem chodil na druhý stupeň základky, tak jsem zažil to samé... taky mi nikdo nevěřil, že mě bolí břicho... Nakonec to prý taky bylo špatné a odoperovali mi slepák na poslední chvíli... Rolling Eyes Na obranu vyšetřujících lékařů chirurg říkal, že jsem ho měl na nestandartním místě... za odměnu mám jizvu 2x delší než je po normální operaci slepáku, protože mi ho nemohli najít... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 6. leden 2019 21:05
Mně zase tvrdili, že slepáky dnes nejsou tak obvyklé a nedá se to do poslední chvíle poznat testama... jak vlastně přistupují standardně na operaci slepáku, když to podle nich nejde nijak poznat, dokud to není těsně před prasknutím? Rolling Eyes
No, ale tak dobrý, operace se podařila, bylo fakt úžasný každý den po operaci znát ten obrovský rozdíl, jak mi je líp. To jsem po zlomeninách neměl.
A dostal jsem bezezbytkovou dietu, takže ani nevadilo, že jsem neslavil silvestr a nedal si žádné předsevzetí - dieta bude stejně. A vlastně jsem přes vánoce zhubnul asi 4 kila. Kdo z vás to má, pánové? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 7. leden 2019 10:14
Já bych to měl tak, že tu asi 6let už poctivě nabírám tak 4kg a pak bych je najednou ztratil? Tak to ne Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 7. leden 2019 18:32
Tak to ja zase od leta trochu hubnu Mr. Green

Obrázek
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 7. leden 2019 18:38
To se vážíš každý den? O.o
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 576 z 586




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna