Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Každý den se něco děje

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 579, 580, 581 ... 584, 585, 586  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 13. březen 2019 13:41
když se daří, tak se daří...
https://www.hzscr.cz/clanek/pozar-technologie-a-cyklohexanu-zpusobil-skodu-v-castce-5-mil-korun-olomouc-slechtitelu-prumyslovy-areal.aspx
o patro výš mám kancelář.... d'oh!
naštěstí vpodstatě zhořelo jen vybavení té místnosti a kancl prý máme vpohodě, jestli se tedy podaří vyvětrat ten smrad spálených plastů a kdovíčeho... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 20:04
Já mám asi nějakou špatnou karmu. Včera jsem v lese naběhl do jediný větvičky v okolí a ta mi sklouzla pod brejle do oka. Takže mám poškrábanou rohovku. Fakt příjemný. Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 22:59
Viděls "Nezvratný osud"? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 17. březen 2019 23:14
jestli ne, tak uz neuvidi Crying or Very sad
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 18. březen 2019 09:44
Naštěstí viděl. Ale tam to měli za sebou rychle, ne že se jim to čtvrt roku jen tak vysmívalo. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 19. březen 2019 17:22
Tak Jenda by to viděl, ale už ne ve 3D.. Magor
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. březen 2019 18:31
K tomu autu pod střechou:
Co jsem tak pochopil, tak vítr nad cca 70 km/h je už braný jako vichřice a škody z té jsou ta "vyšší moc", takže pojišťovna se to teď asi snaží namontovat na to. Nevím, jak to tady bylo. WeatherSpark a Inpočasí v tu dobu ukazují kolem 50 km/h, ale kdo ví. Prý dají vědět do pátku. Ale minule tvrdili do dneška, tak moc nečekám.

Každopádně já už vymýšlím, jak se s tím vypořádat pokud nic nezaplatí. Mám pojištění skel, tak to by mohlo přikrýt čelní i zadní, ne? Plechy by se daly nějak levně vyklepat... Think A holt to bude hnusný třeba no, ale nějak se to dojezdí a koupí se nový... Think

A jinak oko, to mě docela překvapilo, je po 3 dnech už skoro v pohodě. Dokonce už na něj vidím téměř normálně, už ne rozmazaně jako první den ani dvojitě jako druhý den.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 19. březen 2019 18:52
Vyšší moc, vulvy...

Opraví ti to každá speciálka, která dělá karoserie, ale bude to stát raketu. Můj odhad je tak 10k bez laku.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 21. březen 2019 18:13
Tak pojišťovna napsala, že jejich pojištěný za nic nemůže, protože byla střecha v dobrém stavu a řádně udržovaná.
Myslím si, že zkoumali na špatným místě, protože střecha možná byla v pořádku, jenže to je dost k ničemu, když se celá oddělila od zbytku baráku v ne až tak velkém větru. Eberhart, na kterýho se odvolávají, sice ten den byl, ale vrcholil až večer. V době pádu střechy to byl prostě jen trochu větrnější den.
Achjo, teď shánět ostatní poškozený, právníka. Skvělý. Brick Wall
Zasláno: út 2. duben 2019 17:31
Opravil jsem si střechu metodou "kopanec uvnitř do stropu" Laughing Na auto se byl podívat likvidátor na pojištěná skla, takže ty dostanu zaplacený... a už je to vlastně v pořádku. Laughing

Před / po:

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 580 z 586




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna