Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kde je chyba

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Neid (0)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 2

10 090,- VK

Kde je chyba

Zasláno: so 1. květen 2010 20:41
ahojte lidi, potreboval bych malou radu z nezavisle strany, se svoji holkou jsem uz pres 9 mesicu, ona je o 2 roky mladsi nez ja a je jedinacek.
Dnes mi rikala ze ji stve jak pro nic nic nevymyslim, ze by rada zasla nekam do restaurace, do kina nebo do akvaparku. Ja bych ji tam moc rad vzal, ale mam mensi problem s penezma.
Vetsinou jsem na tom dost bidne a tak se ji snazim co nejvic hyckat jinyma zpusobama. Chodim s ni do parku, koupil jsem ji kralicka, o kterym se jen zminila ze se ji libi(a sam se o nej staram), jsem s ni kazdou chvili (a ani to ji nekdy nestaci, jeden vikend kdy jedu navstivit tatku a ona uz ma slzy na krajicku) posloucham vsechno co rika, dobrovolne ji masiruju kdyz chodi znicena ze skoly a tak dale.
A ted nevim kdo z nas je na vine. Ja ji rekl ze ji klidne nekam vezmu, kdyz si vzpomene v dobe kdy mam penize, jenze to ona pry nechce, podle ni by mel kluk vymyslet jak holku zabavit. Funguje to tak i u vas? Me to prijde docela na hlavu, kdyz vi co chce delat proc si o to nerekne. Parkrat uz me napadlo ze do toho vztahu investuju trochu prehnane a jestli bych na tom nebyl lip sam, ale zase je pravda, ze je to jinak moc mila, zabavna a uprimna holka, fakt moc ji miluju a takovou jako je ona uz asi nenajdu.
Jen by me zajimal objektivni pohled na vec.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 20:52
A proč jí teda někam nevezmeš, když máš peníze?
Nebo když máš peníze, tak nikam nechce?
//jo, ale zas nemyslim, že bys jí měl takhle tahat pokaždý, když máš peníze... prostě jednou za čas třeba. Think Trošku bych souhlasil i s Thompsonem (níže)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy so 1. květen 2010 21:06.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 20:52
Tákže, něco bys dělat měl, kino jednou za čas nebo tak něco není na škodu. Ale zase jestli se snažíš a s penězma máš problémy, tak to prostě ona musí pochopit
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 21:04
Řekl bych, že by chtěla moc, hlavně kluk není nějaký bavič holky, ale roznocenný partner a tohle mi připadá, jak když si priceznička stěžuje, že leží na zrnku prachu...O tom bych s ní zkusil promluvit, jestli bude mít pořád stejný názor, že jí máš ty bavit, tak to nebude ta pravá...
Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 21:14
Hlavně ze sebe nedělej hodnýho chudáčka! Do kina si zajděte když budeš mít prachy, ale hlavně když budeš TY chtít! Na to že je jí 17 si dost vymýšlí (možná že je to tím, že je jedináček a je z domu zvyklá na to, že co si řekne, to dostane). Thompson má pravdu v tom, že nejsi žádnej kašpárek na pobavení.
Neměl bys všechno dělat jen Ty, ať Tě taky třeba někam pozve...

A co nejdůležitějšího, musíš si taky udělat čas sám na sebe! Nějaký citový vydírání, když s ní nejsi jeden víkend nepřipadá v úvahu! Nezapomínej na sebe, na rodinu, na své hobby, na přátele.. jasný?
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Neid (0)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 2

10 090,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 12:02
diky za odpovedi, tak se mi nakonec sama od sebe omluvila a trochu jsme to probrali, ted uz je vse ok

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 12:44
Tak to Tě má asi fakt ráda a navíc není hloupá. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 3. květen 2010 16:00
tak toho si važ Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 4. květen 2010 08:07
Zkušenosti a rada hodně staršího. Embarassed Shhh Magor Magor Magor
Důležitá je komunikace. Pokud si ve vztahu nedokážete něco vyříkat, tak je to blbé. No a pokoušet se někoho "uplácet" a kupovat co mu na očích vidím je blbost. Pak si ten druhý z toho udělá standart a jen zvyšuje nároky. Pořádně se domluvit se naučíte až později, nebo nikdy, ale je je to základní kámen každého vztahu.
Držte se prvního hesla v mém podpisu a bude lépe. Nehledat všude problém, ale většinou vše je jinak než se zdá, takže mluvit, mluvit, mluvit o tom co se mi nezdá a co mne trápí. Jen ten kdo dokáže naslouchat a diskutovat (věcně) je zralý na vztah.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 5. květen 2010 22:42
k bítovi bych ještě dodal, že pokud jeden začne mluvit moc a pak chce mít ve vztahu nevrch, tak to je začátek konce. cokoliv se dělá, tak to musí být po domluvě a ne po vysloveném přání nebo rozkazu
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna