Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kde je chyba

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 10:44
Jistě. Vše má být vyvážené. Jsou věci ve kterých bude jeden mít vždy navrch, třeba vaření apod, ale zase ten druhý v technockých věcech. Jde o to aby každý měl svůj prostor a možnost se realizovat. inance se nepletu do toho čemu opravdu rozumí jen ona, pouze pomohu když jsem požádán a obráceně. chce to zkušenosti a toleranci, ale nikdo ji nesmí využít nebo zneužít a to se těžko učí a dodržuje.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 20. květen 2010 20:35
Když nejsou peníze, tak se prostě jdeme někam projít. Důležité je být spolu a ne kde a za kolik. Když jsem četla první úvodní příspěvek, tak první čeho jsem si všimla, že sis vlastně sám uvědomil, že něco není v pořádku. Ale když jsem se dál dočetla, že si to uvědomila i ona a že jste se domluvili, tak jsem se uklidnila.
Pánové často dělají chybu, že neschopnost splnit všechna ženská přání berou, jako svoje selhání a představa, že by za kino měla zaplatit slečna je pro ně skoro urážka. Pánové neblbněte. Slečny mají stejné kapesné, jako vy. Dnešní době říkáme demokracie a mluvíme o rovnoprávnosti. Nechám si ráda podržet dveře. Ocením, když mi muž pomůže do kabátu. Nabídne rámě. Políbí ruku, nebo koupí kytičku (mám na mysli třeba fialky za dvacku, ne kytici růží za pětikilo) To všechno mám ráda a je mi to, jako ženě příjemné a rozhodně bych se o to nenechala žádnou pitomou feministkou připravit. Ale klidně se s přítelem střídám v placení večeře, nebo kina. A když jsme na suchu oba, tak jdeme na procházku a je nám spolu dobře. Pravda je, že už jsme oba ve věku, kdy nás to ani jednoho neuráží. A všechno je OK.
Mladá princezna si také musí vyzkoušet, co všechno jí život dá. Ale znám dost příběhů o princeznách, které našly toho, který jim dal všechno, co jim na očích viděl a přesto byly nespokojené a nešťastné.
Ve dvojici jsou dva - dva na starosti i na radosti.
Takže buďte pánové dvorní a galantní a nenechte se vydírat, nebo na to ošklivě doplatíte. Wink
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna