Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK

Kde udělali soudruzi z NDR chybu?

Zasláno: ne 25. červen 2006 11:05
Nic není dokonalé. Co je nerozbitné se rozbije a co nejde pokazit se stejně pokazí. Tak např. mě se stalo, že digitální hodinky mě šli ve stovkové soustavě. Takže jsem měl 11hod 67min 83sec. Až vypršela stá minuta, tak se to dalo do normálu. No a další perlička s kterou jsme si dlouho lámali s bratrem hlavu: Při spuštění originálního CD skupiny Priessnitz (Jeseník) se basová linka spustila o něco později (asi tak o půl doby) takže z toho byl celkem dobrý guláš. Máte někdo nějaké podobné příhody co se ´logicky´ nemohou stát?

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 26. červen 2006 12:01
Tak to mám celý život. COKOLIV koupím tak se vyskytne záhadná závada, dějí se nepochpitelné věci apod. Moje žena se již chtěla rozvést, protože ji to vadilo, ale již si snad zvykla. Jeden příklad. V dobách začátcích mobilů měl Eurotel tzv. NMT. To je předchůdce GSM. Čísla začínala 601. Teď to niž zrušily. Nedávala se do přístroje karta, ale číslo se muselo do přístroje "vypálit". Koupil jsem ženě druhý mobil, protože jsem měl služební a volání na a z pevné bylo drahé. Když mi však po týdnu přišlo potvrzení že mám dvě čísla, ale jeden mobil, který nefungoval, jel jsem to reklamovat. Tam zjistili, že tam jsou dvě!!! tel. čísla. Prý to není možný a BYLO! Přístroj si tam nechali jako důkaz a dali mi jiný. Jako bolestné jsem dostal rádio. Ještě nutno dodat že tehdy byly pobočky jen ve velkých městech a musel jsem najezdit cca 200km! Takhle to mám skoro vždy. Brick Wall Brick Wall Nebrat život s humorem tak jsem již na nejbližším stromě Twisted Evil
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 7. červenec 2006 21:44
To mi připomnělo můj "problém":
Máme s taťkou stejné číslo, jen jiného operátora: taťka má 606 xxx xxx a já mám 776 xxx xxx (ty x jsou u obou stejné). Stávalo se však docela často, že jsem volal kámošům a oni na displeji viděli Jirka - taťka (protože před tím, než jsem měl svůj mobil jsem používal taťkův). Řekl jsem si, že to může být asi chyba telefonu, že našel špatný název. Jenže pak se párkrát stalo, že mi kámoš volal a dovolal se taťkovi a pak vytočil to samé číslo a dovolal se mě!!! d'oh! Brick Wall Brick Wall Brick Wall Question Question Question Tak jsem byl z toho trošku na větvi. Teď už se to ale nějakou dobu nestalo, tak nevím... Dance Whistle Angel Rolling Eyes
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 19:57
Mně perfektně začal zlobit muj první chytrej telefon HTC Vox... Smile Čas od času z ničeho nic zhasnul displej a místo něj svítila diodka, která měla blikáním hlásit, že je zapnutej. A když jsem zamknul klávesnici, i diodka zhasla a jen blikala jak měla... Trošku popletený. Přehrát sw nepomohlo Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:39
Flashoval si, flashoval ? Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:48
ginzo ne*er sem flamewar Evil or Very Mad

jinak já mám takovou hezkou zkušenost s starou mp3 od sandisku, kdy začal digitální nekonečný potenciometr mít dorazy Mr. Green (ano, bordel v něm)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:49
Já mám taky smůlu na všechno co si koupím.. zvlášť na dražší elektroniku...
Vždycky to všichni chválí, a pak si to koupím a něco tam nějakym způsobem nejde a nikdo neví, jak to opravit. Sad

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:50
Neseriem sem flamewar, len racionalitu Wink
Ked robite s tymi phonmi to, čo robite, potom nehovorte, že sudruzi z NDR spravili chybu Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:53
ginzo, radši pomlč, když vidím, co všechno je rozbugované v n95, tak bejt tebou šoupu nohama a sem ticho... Wink

a vůbec, n95 je sranda přístroj: gps čip mezi klávesnicí a baterkou, takže ve výsledku mezi klávesnicí a displejem (a pak se člověk diví, proč to tak špatně chytá signál); ram že systém tomu shodí i opera mini, zadní kryt drží tak týden... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:57
ginzo: pokud myslíš běžný používání a instalace programů, tak jo... ROMku jsem přehrával až ke konci a ta to taky nevyřešila... Prostě čas od času to dělá. Nejspíš je to zoxidovaný, nebo já nevim. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna