Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kdo by měl vést VSN?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka

Kdo by měl vést VSN?

Hlasování ukončeno 05.07.2009 11:15
Bůh:
14% 14% [ 1 ]
Jenda:
42% 42% [ 3 ]
Volená osoba:
0% 0% [ 0 ]
Politické strany:
0% 0% [ 0 ]
Plná demokracie - referenda:
28% 28% [ 2 ]
Je mi to jedno / nevím:
14% 14% [ 1 ]
Celkem hlasů : 7 / Hlasujících: 7
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:06
No já bych byl pro "Die Regierung von einem Führer (jenda)." Stím, že kdyby se řešilo něco zásádní tak bysme se pokusili dohodnout všichni, a kdybysme se nedohodli, tak by to prostě jenda udělal tak jak by chtěl..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:06
Souhlasím s Inkou....
Romulusovi Boha už nikdo neodpáře Mr. Green ale jak vidno za několik posledních dní, Jeník to myslí opravdu vážně a jde mu to Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:06
2 jenda: neřeším, kdo má na VSN dělat všechnu práci, ale kdo má mít poslední slovo při rozhodování, jakou práci udělat.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:25
Tak to nechci. Mr. Green Všichni by mi nadávali. Embarassed
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy ne 21. červen 2009 20:31.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 20:30
Jsem pro nějakou spolupráci Boha, jendu a hlasujícího lidu. O zásádních věcech třeba hlasovat v anketách a když Jenda nebo Bůh přijde na nějaký malý zlepšovák, tak ho jsem přidat a třeba koukat jak se to uchytí a kdyžtak ho zase smazat. Wink

S politickýma stranama mám stejnej názor jako Pecan. Wink

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 21. červen 2009 23:43
len neviem v com spociva praca na VSN ?? po technickej stranke neviem ci je treba udrzovat nejak server alebo co a nejak som v tomto strateny co taka praca obnasa Rolling Eyes

je to zabehnute forum a neviem co by sa tu okrem upravy nevhodnych prispevkov malo diat Rolling Eyes

urcite upravy uz su urobene a dalej Question
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 09:19
Tak se přiznám. Titul "Bůh" jsem Romulosovi první "přidělil" já v dobách kdy VSN bylo někdy dost dlouhou dobu nefunkční a nevěděl jsem jak to pojmenovat. Hlavně to bylo "Bohy" neb jsem netušil že problém je v něčem jiném. Po technické stránce by to měl vést Jenda a i co se týče koncepce, ale poslední slovo v případě sporu by měl mít Romulus. On tyto stránky vytvořil a platí, takže na ně má nejen morální, ale i obchodní právo. Měl by se ptát na názor "lidu", ale jak to někdy sleduji, je lepší tu něco udělat a postavit je před hotovou věc, neb se vždy zvrhne v "OT" a nic se nevyřeší, tedy většinou. Mnohé věci bývaly konzultovány se mnou, ale já již nemám čas a prostor tu být a asi jsem již přinesl vše co jsem mohl a nyní mne již skoro nic nenapadá. Navíc asi budu nucen změnit práci a to přijdu i o přístup na net doma, takže se stanu dalším "odpadlíkem". Život jde dál. Můj názor je ten, že VSN je dobrý web, ale je tu až moc úzká skupina lidí a chce to nějak nalákat nové aktivní členy. Jenda ani Romulus to neutáhnou. Myslím že tu je dost schopný potenciál lidí kteří by z toho tady mohli udělat něco extra co udělá díru do světa.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 09:29
Beat napsal:
takže na ně má nejen morální, ale i obchodní právo

Už jsem několikrát naznačoval svou "koncepci", že se obchodního práva vzdám ve prospěch všech, co na VSN něco dělají - viz. příspěvek, který jdu teď napsat do "No, tak co teď?".
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 09:40
To bych nedělal. Jsi dobrý šéf a nasloucháš názorům ostatních a dokážeš je přijmout, což je věc vzácná.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:00
A proč by to tady nemohli "vést" všichni, a Romulus s Jendou rovnoprávně a pevnou rukou usměrňovat? Think Nemyslím to tak že by si taky každej mohl dělat co chce Mr. Green ale někdy mi to tu přijde už ve stádiu že se člověk bojí něco říct nahlas aby ho "bůh" nepotrestal Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna