Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kdo je hezci?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami

Ktera je hezci?

Hlasování není časově omezeno.
» Mifaa:
70% 70% [ 29 ]
Slavka:
14% 14% [ 6 ]
Obě dvě jsou hnusny:
14% 14% [ 6 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 21:55
chci zmenit vypoved!
misa je fakt hezci

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 21:58
Akoze kaslime na to.Vyhrali sme obaja.Ja som mozno nevyhral v ankete ale v reale Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 22:02
Jelikož otázka zněla - která se vám víc líbí, hlas dostala Mifaa za luxusní design.
Jak moudrost praví - Krása je pomíjivá ale blbost zůstává. Proto bych raději hodnotil jejich povahy, ale to samozřejmě z fotky nejde.
Hlavně aby byly fajn a dalo se s nima pokecat.
Úplně nejlepší je vyvážená kombinace obojího Slinták

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 22:13
No tak poviem ti takto : Mne je na nic blba a pekna baba.Tato baba je (podla mna) pekna a ona je uplne super.Je velmi oblubena dokaze sa velmi rychlo zaclenit lebo je mila pokecas s nou v pohode a tak.Ved to bolo vidiet ked od nas mali odist o 14:00 ale kvoli tomu ze okolo nej bolo asi 20 deti ktory chceli podpisy a maily (male deti,aby ste si nemysleli Very Happy) a tie deti ju sprevadzali az po autobus tak odisli az o 14:30.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 22:32
A to je hlavní, že je fajn. Navíc je i hezká, takže je to ta pravá kombinace obojího. Se Slávkou bude jednou někdo šťastnej Slinták
A ještě něco, Dieg0, fakt na té fotce se Slávkou vypadáš líp než v avataru, nechceš udělat změnu? Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 22:43
Ja nevime robiť vo photoshope.Ak by sa vám chcelo môžťe ma "urobiť" tak aby som splňoval podmienky VSN pre avatar Wink.Inac diky lion Smile.A so Slávkou niekto štastný nebude lebo ten niekto býva asi 100km od nej Sad.Ale ten niekto sa s ňou ešte určite stretne.Túto skvelú ženskú môžte vidieť aj v Blave momentálnme Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 22:56
aha :D to je Dieg0? Vubec sem ho nepoznal, uličníka jednoho...
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 17. duben 2006 23:20
To snad nemyslis vazne :-O Mr. Green.Dalsia anketa : Vypada Dieg0 lepsie na avatare alebo na foto? Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 08:47
Za starší a zralejší muže i já vyjádřím svůj názor. Fotografie, nasvícení, nalíčení udělá opravdu hodně a i z té fotografie Míšy je to znát. Když se podívám na druhou fotku Míšy, tak je to evidentní...tady je už vidět normální holka v normálním prostředí.
Diegova slečna vypadá trošku starší to je pravda, nicméně to může být sympatická holka do nepohody. Rozhodně na mě z fotky působí více inteligentně než slečna první - to je takový ten typ holky, co kouká jestli se ostatní koukají - jestli mi rozumíte Wink .
Sečteno a podtrženo - v mém pokročilém věku už není nádherně nalíčená holka v sexy plavečkách to podstatné. Důležité je aby měla něco v hlavě, dokázala se rozumně dívat na svět a dalo se s ní rozumně komunikovat. Zřejmě je to věkem, protože v mých 16 sem taky koukal na to, jak holka vypadá. Takže pánové nezoufejte...taky to na vás přijde Mr. Green Mr. Green... Moje paní je ovšem výjímka...ta splňuje všechno Razz

Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 09:41
Heh dik weite.Mimochodom na man to uz prislo Smile.Nepotrebujem peknu a sprostu sliepku (no teda do postele by som sa nebranil Very Happy) ale na normalne spoluzitie (porozumenie atd.) je nepouzitelna.Ved pozname.Vsetko jej musite vysvetlovat dvakrat a taq ... Smile.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 5 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna