Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kdo je hezci?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami

Ktera je hezci?

Hlasování není časově omezeno.
» Mifaa:
70% 70% [ 29 ]
Slavka:
14% 14% [ 6 ]
Obě dvě jsou hnusny:
14% 14% [ 6 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 10:02
Mno, myslim ze vskus mate obidvaja dobry. Tak pol na pol

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 11:01
Anonymous napsal:
Obrázek

Obrázek
Ta by sa dala. Applause Slinták Slinták Slinták

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 12:50
weitless napsal:
Za starší a zralejší muže i já vyjádřím svůj názor. Fotografie, nasvícení, nalíčení udělá opravdu hodně a i z té fotografie Míšy je to znát. Když se podívám na druhou fotku Míšy, tak je to evidentní...tady je už vidět normální holka v normálním prostředí.
Diegova slečna vypadá trošku starší to je pravda, nicméně to může být sympatická holka do nepohody. Rozhodně na mě z fotky působí více inteligentně než slečna první - to je takový ten typ holky, co kouká jestli se ostatní koukají - jestli mi rozumíte Wink .
Sečteno a podtrženo - v mém pokročilém věku už není nádherně nalíčená holka v sexy plavečkách to podstatné. Důležité je aby měla něco v hlavě, dokázala se rozumně dívat na svět a dalo se s ní rozumně komunikovat. Zřejmě je to věkem, protože v mých 16 sem taky koukal na to, jak holka vypadá. Takže pánové nezoufejte...taky to na vás přijde Mr. Green Mr. Green... Moje paní je ovšem výjímka...ta splňuje všechno Razz


Uplne mi pises z duse.Aj ked sa mi viac paci Misa,keby som si mal vybrat,beriem Slavku.Vyzaruje z nej nieco,co mi u Misi chyba....proste nieco,co je este dolezitejsie,ako krasa.....a to charizma. O inteligencii je zbytocne sa bavit,kedze vidime iba fotky.

A kedze weitlessovu pani poznam osobne,jeho slova o nej mozem potvrdit....nechyba jej ani krasa,ani inteligencia. Wink


Dieg0: to s tym vekom si ma prekvapil....naozaj nevypada na 16,skor tak na 25...co vsak ale v jej veku,pokial je inteligentna,nie je na skodu....takze neber to v zlom...mas tiez velmi dobry vkus. Applause

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 13:23
Dik hanni.Musim priznat ze mifaa sa mi tiez dost paci ale je to podla mna iny typ cloveka.Nieco podobne ako spominal weit.Prvy krat ked som ju videl (Anglictina - boli u nas amici a ona je prekladatelka) tak sa mi velmi zapacila a chcel som si na pamiatku spravit jej foto.Tak som si ju cvakol a oan ze ak chcem mozem sa cvaknut spolu s nou.Volaco povedala americanovi to som ani nechapal Very Happy a on nas cvakol.Na druhy den sme ja a kamoska isli za nou lebo aj ona ju poznala a velmi sa jej pacila povahou ako mne.Tak sme pokecali o nejakych veciach dala mi mail takze teraz len tak na maile Sad.Ale bola velmi oblubena.Pol hodinove zdrzanie odchodu kvoli detom ktore od nej chceli podpisy Mr. Green.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 14:05
Nuz,su ludia,ktori maju cosi do seba a ked niekde pridu,hned sao to tam "rozziari" a uputaju pozornost. Takych ludi vsak nie je moc a bud rad,ze taku babu poznas.... Wink

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 16:30
Dieg0 napsal:
Mimochodom na mna to uz prislo ; sprostu sliepku

spíš to na tebe ještě nepřišlo to, co je předtím, než to na tebe má přijít :)
"sprosté sliepky" též zahazuji, ale určitě nejsem tak striktní. v tomto případě bych volil určitě miffu :) volil bych děvče, za který se nemusím stydět po všech stránkách

2weitless: thumbs up :)
Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 18:32
Já teda nedávám na první pohled Eh? . Když mifuu neznám, nemůžu o ní mluvit. Shame on You
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 20:35
několik konfliktů tohoto ražení už tu bylo. provádím prevenci.

otázka zněla kdo je hezčí a ne, s kým se líp žije ;)
Obrázek

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 20:41
Ani jedna není moc můj vkus, takže volím poslední možnost.
Sry, jestli jsem tím někoho urazil, ale mám prostě jinej vkus než vy

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 20:48
tak myslim ze bychom to mohli ukoncit, jeste tady kvuli tomu vznikne nejakej flamewar. Manas prej ses hodnej ze ses mifi zastaval. Vzkazuje.
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 6 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna