Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kdyz toho moc nenamluvi

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
carreaum (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 23
Bydliště: Prag 6
10 000,- VK

Kdyz toho moc nenamluvi

Zasláno: pá 4. srpen 2006 09:16
Ahoj poznal jsem strasne krasnou holku i chytrou, ale moc toho nenamluvi, nejhorsi je, ze ja taky nejsem zadny Cicero, poradte o cem se s ni mam bavit ? Nechci kecat o nejakych kravinach ...vite jak na holky co toho moc nenamluvi ? diky
Carreaum from PRAG 6

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 09:24
Co takhle ji pozvat do kina (divalo,muzikal).... a pak si o tom filmu pokecat (jak se ti to libilo....jak to skoncilo a podobne..)

Na veceri (pizzerie) zeptas se ji co ma rada, co by si dala..a podobne (tak ji urcite rozmluvis Wink )
Opravdu doporucuju kino nebo veceri Wink

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

carreaum (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 23
Bydliště: Prag 6
10 000,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 09:33
Diky, ale stejne se bojim toho ticha mlceni ona ani nema moc konicku Sad ale zas prijit o tak krasnou holku sakra o cem se tak bavis s holkama kdyz se s nima prochazis a nejdes s nima treba do kina atd... ?
Carreaum from PRAG 6

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 10:16
Jak rikam...zkusil bych si pokecat o obsahu toho filmu Wink
To by bylo asi nejlepsi.
Jde o to nahodti nejake tema....aktualni,proto ten film...je to duvod o nem si pokecat, nejen problem nahodit tema, ktere by ji sedlo.

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 18:02
no jo, ale ten pokec o filmu dlouho nevydrží. Co druhý den?? chodit kazdej den do kina? Mr. Green myslím že ne
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 19:54
já osobně bych s holkou která moc nenamluví nevydržel...potřebuju si pořád o něčem povídat...zpět k tématu-nemáte nějaké společné zájmy? zeptej se jí co ji baví a když odpoví tak se toho chytni a začni otom vykládat...třeba se rozmluví

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 01:47
Vždyť kino není jediný téma hovoru, mluvit můžete o všem - kde byla na dovolený/prázdninách, co má ráda za hudbu, co/jestli čte, zážitky ze školy, ze života, z hudebního tábora Mr. Green , jídlo, pití, sex... Vždyť je tolik možností. Uvidíš, že až se trochu poznáte, tak se rozkecáte a půjde to samo Wink

feErda (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava - Bělský les
10 075,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 09:45
jn mluvit se da o vsem (samozejme ze kdyz mluvis sam tak se mluvi tezko) ale prvne se seznamte (poznejte-ptej se na kraviny, kolik ma sourozencu co delaji, jake ma doma zviratka a tak...) a pak mluv treba o zazitcich co si prozil pak se zeptej na ty jeji co jak kde byla, o hudbe jaky styl se ji libi a jake skupiny (pisnicky) nebo i filmy, musis proste necim zaujmout at se ji trefis proste do toho o cem by si rada povidala a kdyz nic nebude mluvit a ty uz taky ne, tak ji proste rekni at ona nahodi nake tema a at ona mluvi.)
Jak se do lesa BANÍK, tak se z lesa... PI*OOO!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 10:48
A víš kolik toho namluví mezi svými přáteli? Jestli mluví víc? Možná má s Tebou jenom trému, což Ti sice komplikuje komunikaci, ale zase je to signál, že jí na Tobě záleží.
Hodně se jí vyptávej, ať ji nutíš mluvit a ne jenom poslouchat. Ze začátku bude odpovídat jenom jednoslovně (ano, ne, nevím, asi...), ale i tím si zvykne s Tebou povídat a brzo to půjde.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 14:37
kecám s jednou holkou po netu, setkáme se až v září, ale už ted nám došli témata na rozhovor, tak doufám že to na živo bude lepší
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna