Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kingdom Come: Deliverance

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Kingdom Come: Deliverance

Zasláno: pá 16. únor 2018 18:32
Tak co, už jste to někdo hráli?
Jde o českou RPG hru z období husitských válek. Hlavním šéfem autorskýho studia je Dan Vávra, který má na triku třeba původní Mafii.

https://www.kingdomcomerpg.com/cs
http://store.steampowered.com/app/379430/Kingdom_Come_Deliverance/

Já osobně si asi počkám na nějakou slevu nebo minimálně na to, až se opraví ty nejhorší chyby, kterých je ve hře prý fakt mraky, a až budu mít lepší počítač, abych to spustil. Smile
Hlavní důvod, proč to nechci kupovat hned je to, že má jít o RPG, protože v tomhle žánru mě nebavila snad ještě ani jedna hra, tak mi přijde škoda za to vyhazovat 50 €. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 16. únor 2018 19:35
Ja konecne dohral hlavni story v Zaklinaci 3, takze teoreticky by to slo.. ale nechci to kupovat za plnou palku prave Smile Jinak to ale sleduju od zacatku, v mnoha ohledech je to (nebo aspon melo by byt) opravdu revolucni.

Jo, dalsi duvod proc cekat je cesky dabing. Zatim tam je english, coz je v pohode, ale vzhledem k tomu, ze se to odehrava tady, a vsichni maji ceska jmena.. tak pro jednou bych rad cesky dabing. U puvodni mafie byl skvely, tak doufam ze tady bude jeste lepsi Smile
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 16. únor 2018 20:24
Sledoval jsem to jen jako fanoušek toho, že taková poměrně jinak vymyšlená hra vychází u nás. Smile
Jinak mě to vůbec neláká, prostě je to RPG.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 17. únor 2018 12:31
Já si tu hru nekoupím, je moc rasistická! Nejsou tam žádní afroameričané!
Ne, dělám si prdel, ale stejně bych to asi nerozjel... jaké jsou vlastně minimálni HW požadavky?
Jako taky nejsem na RPG, ale u tohohle mě láká, že to je z česka a jsou tam autentické vesnice atd... Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. únor 2019 21:14
Projel jsem let's playe a i když to vypadá super, tak kde jsou ty gigantický středověký bitvy? Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. únor 2019 13:25
Warhorse má nového majitele
https://www.cnews.cz/kingdom-come-deliverance-warhorse-studios-koch-media-thq-nordic

Ale prý to bude totálně naprosto jiný než jak to dopadlo s Illusion Softworks a Mafií... Rolling Eyes I přes to, že je koupili ti, kteří nedávno nasrali hráče tím, že stáhli Metro Exodus ze Steamu a svou hru prodávají exkluzivně na Epic Storu. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 13. únor 2019 18:17
Takže bude Kingdom Come 2 z USA s černochama, transkama a půl hry bude o pořád tom samým dobývání různých částí herního světa.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 13. únor 2019 20:23
No tak THQ Nordic jsou Švédové a Koch Media Rakušani, tak nevím, jestli to bude úplně podle USA, ale známe to, jak to dopadá...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2019 09:20
Švédové a Rakušani? Bude datadisk o tom jak Syrští sirotci zachrání svět před Temelínem? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna