Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kočky

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Kočky

Zasláno: pá 6. červen 2008 23:12
Máte rádi tyhlencty zvířátka? Máte je někdo? Smile

My máme dvě venkovní kočky, kocoura a kočičku. Jmenujou se Kočky Mr. Green Konkrétně pak "Kočour" a "Čičí" Mr. Green

Ale hlavně by mě zajímalo, jestli někdo nevíte, jak je to s koťatama. Čičí brzo bude nějaký mít a většinou je někam zašije, když je najdeme, tak je zašije někam jinam... No a oni pak nejsou vůbec ochočený a hlavně většinou ani nepřežijou. Tak kdyby někdo věděl, jak ochočit, tak řekněte... Wink

Jinak i Čičí je z těch málo ochočených, takže je hodně plachá. Její máma byla tak úžasná, že měla 4 koťata a 3 z nich nanosila našemu malamutovi (když jsme ho měli), ale to byla vyjímka, páč jinak je taky vždycky někam schovala...

//Jo a ještě bych poprosil palucka, aby se tu zdržel svých trapných poznámek ke svojí "mužnosti" Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 6. červen 2008 23:16
Ja kocky miluju, ale nemam, kvuli alergii Sad Sakra to pisu uz asi po stopadesaty Laughing Miluju hlavne maine coon, nebo ruskou modrou, a nebo jakoukoliv jinou a hunatou Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 09:11
My meli kocoura, taky jsme mu rikali "Kocoure" , ale jeho pravy jmeno bylo Felix, ale minulej rok nekam odesel a uz se nevratil Sad

Ale byl to proste obycejnej kocour.

Obrázek

Obrázek

DuKu (+5)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121
Bydliště: Liptovský Mikuláš
11 025,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 10:32
Macky mam celkom rad, ale u starkej su stale premnozene...neviem kolko ich tam moze byt teraz...mozno zo 7 plus urcite budu nejake mladata na šope Confused Tie mam skor za sprostych prizivnikov...stale sa to mota popod nohy a pyta zrat...niekedy mam chut aj kopnut si, ale na to nemam srdce Mr. Green
Pred par rokmi sme doma v byte chovali aj kocura a to bol frajer Mr. Green ...take velke decko Very Happy Stale by sa maznal a vzdy niekomu cucal tricko. Niekedy sadol na okno a vabil vtaky Very Happy Take standovne zvuky...to som u inych maciek este nevidel...
Potom ale boli po celom byte chlpy a nakoniec si nasiel taku zabavku ze si kopal hovna po chodbe Very Happy
Tak sme ho dali ku starkej a mal sa tam ovela lepsie ako v byte az kym neskoncil rozplasnuty na ceste Sad

Ochočit znamena co? Skrotiť/vycvičiť?
Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 11:35
Já mám taky Kočky mám rád máme černou kočku fotku přidám říkáme jí Alík už jí máme kolem 3let.A jednu vlastnoručně ochočenou kočku jsem měl to mě bylo asi 6-7 nalákal jsem jí domů a potom si zvykla dom se chodila akorát nažrat jinak pobíhala po venku,ale jednou došla s rozpáraným břichem asi od nějakýho ostnatýho drátu a umřela Sad
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 13:51
DuKu: Skrotiť by to mohlo být. Zkrátka, aby se z těch koťat nestaly divoký kočky, co před náma utečou.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 7. červen 2008 21:38
Duku: ochočit znamena zbaliť Very Happy ,. aby sa s plachej stala pritulna Very Happy ,. a inac ja kocky mozem .,,. hocijake Very Happy ,. len nesmu skriabat a hrat sa s hovnami na chodbe Very Happy .,
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. červen 2008 20:05
Tady je náš Kočour Very Happy

Obrázek
Zasláno: so 6. červen 2009 00:58
Roztomilý! Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 01:19
chudacek Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna