Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kolik máte bodíků?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 4. leden 2007 13:50
S tím kolem to mohu jen potvrdit. Kámoš seděl na kole a držel se svojí mladé, takže ho vlastně táhla, ale bohužel na chodníku a to nemohl jeden Městskej rozdejchat a tak mu to dal za 1000,- Brick Wall Ti co znají Jeseník dokonce i trefí jméno toho k*k*ta na poprvé!!
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 5. leden 2007 09:01
Zatím jsem čistej! Pray Pray Pray Pray Snažím se jezdit předpisově, ale někdy fakt nejde! Spěch je děsně blbá výmluva Embarassed
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 8. leden 2007 20:11
já jsem taky ZATÍM bez ztráty kytičky...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

coyotelada22 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 11
Bydliště: Slovensko
10 050,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2007 16:27
ja som siel cez dedinu 150 ale inac mi usmev padol ked mi povedali ze hliadka chodi po dedine Mr. Green

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2007 17:22
Beat napsal:
Zatím jsem čistej! Pray Pray Pray Pray Snažím se jezdit předpisově, ale někdy fakt nejde! Spěch je děsně blbá výmluva Embarassed

takze Ti to tenkrat proslo? Wink on u me totiz onehda byl a "chlubil se",ze asi pride o body Very Happy
no ja jsem zatim taky komplet-i kdyz priznavam,ze jednou uz jsem mel docela strach-byl jsem "nucen"udelat prasarnu v krizovatce(mi nejak nevysel pruh no Shhh ) a pri vyjezdu z ni jsem si vsiml,ze je kolem ni par kamer..nooo..mel jsem par tydnu stazene pozadi jestli mi postak neprinese psani s prouzkem Confused neprinesl Angel
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 12. leden 2007 22:14
To nebyly body, co měl Beat na mysli, ale body jako součást dámského oblečení. Koupil ho manželce jenže ho zapoměl u své milenky a ta to pochopila tak, že to koupil pro ni. Jenže manželce už o něm stihl říct. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

coyotelada22 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 11
Bydliště: Slovensko
10 050,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 12:28
Na slovensku body nie su Zatial Mr. Green mno ale kolko bodov je treba na odobranie vodicaku?

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 12:35
12

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 13:39
Ja policajtov neriešim (ohladom bicykla).Raz sem isli cela banda (asi 8 ludi) pozriet kamarata a samozrejme vsetci bikeri tak sme tam trikoli preskakovali kanaly kraviny a kamarat preskocil asi taky metrovy kanal a dopadol rovno na kvety.Potom na nas policajti hodili taku viac menej hliadku a odrezali nam jednu cestu tak sme ich odrbali a isli sme inou Surprised).Ale lepty statocne sme isli a ja som isiel prvy a len vidim polisov tak brzdim vsetci co boli za mnou do mna narazili a hned sme sa otacali Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 20:50
mam takovy divny pocit ze mne potka dalsi dopisek z pruhem Mr. Green vcera vecer kdyz sem letel pro kamose sel urcite nejel 50 Anxious a pak jeste to otaceni uprostred krizovatky... Confused no uvidime...budu ted chvili hrat toho slusnyho a prepisovyho a uvidime az budu u 6 bodu (jako ze jednou urcite budu...protoze to se proste jinak skoro ani neda...)tak zacnu jezdit predpisove...nebo se alespon zacnu po meste poutat... Angel Angel Angel
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna