Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kolik myslíte že už tady bylo ženských?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Kolik myslíte že už tady bylo ženských?

Zasláno: pá 5. srpen 2005 17:57
Zajímalo by mě kolik už tady bylo asi ženských a co říkaly potom co si to tady prohlídly? vypadá to, že pokud tady nějaké opravdu byly tak se nezmohly ani na slovo a nebo protest... Cool
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 18:32
A cudujes sa im?

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK

Re: Kolik myslíte že už tady bylo ženských?

Zasláno: pá 5. srpen 2005 20:04
mina napsal:
Zajímalo by mě kolik už tady bylo asi ženských a co říkaly potom co si to tady prohlídly? vypadá to, že pokud tady nějaké opravdu byly tak se nezmohly ani na slovo a nebo protest... Cool
Je tu takovej přetlak antiženskejchlidí že nebyli schopni dělat fyzické pohyby Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Příspěvek upravil 1× DavidT, naposledy po 14. srpen 2006 23:13.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK

Re: Kolik myslíte že už tady bylo ženských?

Zasláno: čt 11. srpen 2005 01:25
DavidT napsal:
mina napsal:
Zajímalo by mě kolik už tady bylo asi ženských a co říkaly potom co si to tady prohlídly? vypadá to, že pokud tady nějaké opravdu byly tak se nezmohly ani na slovo a nebo protest... Cool
Je tu takovej přetlak antiženskejchlidí že nebyli schopni dělat fizické pohyby Mr. Green Mr. Green Mr. Green


to bude asi ono Mr. Green Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 13:00
Nooo... ehm... moje kámoška tu byla a myslím, že tu chodí skoro i pravidelně... Think Prej se tu chodí pokusit pochopit mužské myšlení, postupy, chování a tak... Wink Ale já si myslím, že tu hlavně chodí číst mé příspěvky... Embarassed Anxious Zdravím Zuzanko! Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 14:46
Ricky napsal:
Nooo... ehm... moje kámoška tu byla a myslím, že tu chodí skoro i pravidelně... Think Prej se tu chodí pokusit pochopit mužské myšlení, postupy, chování a tak... Wink Ale já si myslím, že tu hlavně chodí číst mé příspěvky... Embarassed Anxious Zdravím Zuzanko! Mr. Green

Paranoia Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 16:33
Mark Pawl napsal:
Ricky napsal:
Nooo... ehm... moje kámoška tu byla a myslím, že tu chodí skoro i pravidelně... Think Prej se tu chodí pokusit pochopit mužské myšlení, postupy, chování a tak... Wink Ale já si myslím, že tu hlavně chodí číst mé příspěvky... Embarassed Anxious Zdravím Zuzanko! Mr. Green

Paranoia Smile

Vůbec ne, právě, že mi to sama řekla... Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 23:57
Tak pozdravuj Mr. Green

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 00:07
Ricky napsal:
Nooo... ehm... moje kámoška tu byla a myslím, že tu chodí skoro i pravidelně... Think Prej se tu chodí pokusit pochopit mužské myšlení, postupy, chování a tak... Wink Ale já si myslím, že tu hlavně chodí číst mé příspěvky... Embarassed Anxious Zdravím Zuzanko! Mr. Green


Znami maji fenku, takova malinka, cerna a strasne staricka... A taky se menuje Zuzanka...

Zuzanka (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 11:07
Ricky nekecá, opravdu sem chodím. Sice né pravidelně, ale dost často. Docela se tu bavím, když si to čtu.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna