Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kolko máte najazdené kilometrov?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 3. říjen 2015 23:11
Dnes jsme si udělali asi 38km vyjížďku s odlovem jedné velké multiny.
Od stage 2 ale došlo k problému, že cesta pokračovala za potokem a místo mostu, co je vidět v letecké mapě, byl přes vodu jen shnilý kmen stromu.
Nedaleko jsme naštěstí našli místo, kde se dalo přejít po kamenech a podat si kola.
Když jsem podával svoje, Hanka ho chytila tak šikovně, že odjistila cykloměřák a ten žbluňknul do potoka. Mr. Green

Podali jsme ještě druhý kolo a pak ho šli vylovit. Překvapení - fungoval zbytek cesty.
Doma pak chcípnul. Vytáhl jsem baterku a ta byla mokrá, gumička kolem uzávěru vodu neudržela. Trochu jsem to vysušil a vyfénoval a zdá se, že zase ožil. Bohužel se nedá rozebrat a dostat pořádně k vnitřku, tak jsem zvědav, jestli vydrží nebo za pár dní umře na oxidaci.

Každopádně i kdyby umřel, tak zase koupím Sigmu. Tenhle mi vydržel asi 8 let a přežil i tu bouračku do dodávky. Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 9. říjen 2015 10:50
Namontuj si tam meřák na powerball Very Happy

a ja som si myslel že merak je dnes prežitok , všetci meraju mobilom Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. říjen 2015 12:07
Mobil má nevýhodu, že se měří blbě a vybije se dřív, než dojedu domů.
Takovýhle měřák měří přesněji a baterku jsem v tom svým měnil za těch 8 let 2x. Mr. Green
A i po tom vykoupání pořád funguje. Thumb up!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 9. říjen 2015 22:20
Siemens M65 a ten bike-o-meter a jedeš Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. říjen 2015 22:21
Něco takovýho bych na si Androida dokázal představit. Akorát tedy netuším, jakým způsobem bych na řídítka připevnil G2... Mr. Green
Nebo tohle je taky super... akorát to nemá snímače... a ty prachy za to... Very Happy
http://www.engadget.com/2015/09/02/canyon-android-wear-bike-computer/
Zasláno: ne 5. červen 2016 21:09
Včera jsme si udělali výlet na kole v místech mezi Sokolovem a Františkovýma Lázněma. Naplánoval jsem asi 35 km. Hanka si uprostřed vymyslela nějaká kešky ve františkovkách, takže z výletu nakonec bylo 60 km. A úplně bez problémů. Hanka při doražení k autu prohlásila: "já mám přesně 60 km, to by mi holky nevěřily" a jezdila dál sem a tam poblíž parkoviště ještě další kilometr a půl. Laughing
Cesta byla přibližně takhle: https://mapy.cz/s/KavI Všimněte si, že rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším místem trasy je jen 70 m. Ideál. A v Krušných horách věc nevídaná. Mr. Green

A na teambuildingu na Zvíkově jsme měli ve čtvrtek taky cyklovýlet. Zvíkovské Podhradí-Písek a zpátky. Dohromady kolem 40 km. Hezké. Taky tam mají fajn rovinky. Smile
Vyfasovali jsme kola, tak jsem si vzal horské, ať si ho taky někdy zkusím. A jsem rád za svoje crossové
U toho horskáče mi přišlo, že se brání úplně všemu. Chci jet? No tak jo, ale šlapat jde ztuha. Chci zatočit? Těžce těžce a nesnaž se zatáčet moc. Chci přibrzdit před zatáčkou? Zrovna pršelo, pozdravuj ohradník. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

777_xxx_777 (0)
Spambot


Příspěvky: 11
Bydliště: Zlin
10 291,- VK
Zasláno: po 27. únor 2017 00:58
za tento rok 995km Cool
Logika je sice neotřesitelná, ale člověku, který chce žít, neodolá

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 1. duben 2017 22:26
Hurá, letošní první kolo, asi 27 km a 18 kešek a bolí mě zadel. Mr. Green
Zasláno: pá 19. leden 2018 22:55
Potřeboval bych tip na nějakou aplikaci na způsob Endomondo, ale hlavně, aby se na web nejen synchronizovaly záznamy z mobilu, ale aby se tam daly nakreslit ty trasy ručně, ale nějak jednoduše. Endomondo dřív u kreslení mělo "snap to road", takže se namalovaný čáry krásně držely cest... No a teď tohle mají jen pro premium.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
Strana 46 z 46




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna