Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kolko máte najazdené kilometrov?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 9. červen 2014 10:54
externí baterie se jmenuje.. Very Happy Jinak fakt nevím... Moje Zetko má taky už docela opotřebovanou baterku a nejdelší co vydrželo bylo logovat 5 hodin ale to se vybil skoro do mrtva... Very Happy
Jinak jsem myslel, že jsi všechna stará HTC prodal na Aukru slečnám, co chtěly levný iphone... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 9. červen 2014 11:30
Tohle je staré HTC Wildfire po Hance. Už je na něm Android. ("Je" je dobré slovo, slovem "běží" se to popsat nedá. Mr. Green )
Zasláno: ne 19. duben 2015 22:56
Dnes prvních letošních 25 km! Mě už to nějak nebaví, člověk se při tom musí hejbat. Sad

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 20. duben 2015 07:47
z čeho máš ty statistiky? Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. duben 2015 08:50
Tohle je Endomondo. Kdysi jsem koupil nějakou pro-verzi za 7 Kč, tak to občas používám. Mr. Green
Ale je to jen pro-verze aplikace, včera jsem tam něco kliknul a vyskočilo na mě, že pro-verze webu stojí asi tisícovku ročně. Very Happy
Zasláno: po 13. červenec 2015 11:13
Minulý týden jsem najezdil ve 30°C vedrech po Itálii trochu přes 100 km.
Po té rovince se tam jezdí úplně nádherně, že člověku nevadí ani moc to vedro a dokonce ani to, že má hotelové kolo bez přehazovaček. Very Happy Akorát pití z flašky mizí strašně rychle.
Kromě rovinky tam pro cyklisty taky mají strašně hodně cyklostezek a taky široké krajnice, kde se na kole jede úplně super. A řidiči jsou k cyklistům hodně ohleduplní. Hodněkrát mě pouštěli přes přechod, i když jsem neměl přednost a očividně jsem čekal. Dokonce se mi stalo, že člověk zastavil s dodávkou přes cyklopruh, dával přednost hlavní silnici a když viděl, že jedeme na kolech, tak z toho cyklopruhu couvnul ven. Shocked To není jak u nás, kde Dfensové nadávájí na pumpičkáře a slaví bouchalův pohár... Neutral
A i když doprava v Itálii je místy docela chaos, tak jsem neměl pocit, že bych byl nějak ohrožený. Každý si jede tak nějak podle sebe, ale dává pozor i na ostatní a doprava tak nějak plyne a vůbec ničemu nevadí, že kola jezdí protisměru v jednosměrce atd. Mr. Green

Tady obrázek naší poslední projížďky 40 km, to už bylo na hraně, co se dalo snést. A obrázek kola, jaké půjčovali v hotelu. Vpředu má košík a přijde mi to jako naprosto super věc, ta chybějící přehazovačka už je míň supr. Smile

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 11:00
Hezký, jaký program používáš na záznam trasy?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 11:38
Ten, který jsem psal o příspěvek před tím. Laughing Endomondo
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 19. červenec 2015 14:59
To jsem nějak přehlédl Embarassed Embarassed Brick Wall Brick Wall Mr. Green Mr. Green Díky
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 8. srpen 2015 18:45
Nedávno jsem se na G+ podivoval, že jsem zapomněl vypnout v Endomondo měření, tak mi to po vyjížďce na kole změřilo i cestu autem, jak jsme se vraceli po dálnici domů, a ukázalo to 4400 kcal, a když jsem pak ten záznam vzal, uříznul ten konec v autě, tak to ukázalo 5800 kcal...

Dneska se podivuju tomu, že jsem jel do krpálů jak blázen, málem jsem umřel žízní, i když jsem vychlastal celou 1,5litrovou flašku pití... A Endomondo ukazuje, že je hydratace 0,54 l Think
Ale je fakt, že teplotu to nepíše. Na to bych asi musel platit tu verzi Premium za 30 USD ročně...

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
Strana 45 z 46




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna