Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koloudace, nebo další Sraz?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 08:05
Tak jsem dostal do kompu fotky a nějaké sem dávám.

Když jsem vystěhoval bordel:

Obrázek

Po sundání koberce


Obrázek

"Topení" Mr. Green Mr. Green


Obrázek


Počítačové centrum

Obrázek




Spaní

Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((
Příspěvek upravil 1× Beat, naposledy po 29. říjen 2007 16:54.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 12:47
Vidim,ze to mas podobne,ako ked som zacinal rekonstrukciu ja,kedysi pred skoro 3 rokmi..akurat,ze u nas sa toho vela zmenilo. Wink
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 12:59
Ještě tam musím nastěhovat nábytek a věci. Hlavně dodělat předsíň. Tam jsem jen vyházel bordel a nanosil nový Laughing Není ani vymalováno, ale to bude již jen závěr. Na jaře mne čekají okna a dveře. Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 14:14
Počkej, vymalovat na závěr? Já nevim, já na práci nikdy moc nebyl, ale přijde mi divný nejdřív položit koberec, nastěhovat věci a pak teprv vymalovat. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 17:30
Na tenhle sraz neprijedu, absolutne nemam cas na novej skole, takze bohuzel

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 17:42
tak co bíte, je to bez baby lepší?!?!?!?!?!?!?!?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 7. září 2007 21:59
jenda.69 napsal:
Počkej, vymalovat na závěr? Já nevim, já na práci nikdy moc nebyl, ale přijde mi divný nejdřív položit koberec, nastěhovat věci a pak teprv vymalovat. Think


Vymalovat a uklidit jen tu předsíň. Ostatní je již hotovo. Právě jsem dostěhoval nábyte, zítra melouch a v něděli budu dávat osobní věci do skříní. Pak se vrhnu na dodělávky a předsíň, takže si určete datum kdy přijedete! Wink Mr. Green

Drutek: začíná mi být samotnému smutno. Neutral
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 8. září 2007 23:49
No já bych klidně o nějakým tom víkendu přijel, ale nevím kdy budu moct. Bohužel nevím jaký máme výcvik etc. Ale hned jak se to dovím, tak dám vědět. Pokud někdo navrhne nějaký rozumný termín, tak se pokusím přizpůsobit. Wink
Edit: Jinak, Beate, jseš u mě Borec. Já bydlím v dezolátním bytě už 2 roky (sám jsi ho viděl) a vůbec nemám chuť se pouštět do jakýchkoliv oprav. Jednak jsem levej jak já nevím co (hádejte, proč dělám vojáka?) a druhak mám přemrštěný nároky na materiál a výslednou práci a na to prostě nemám. Sad Tvůj případ mi připomíná jistého Dalibora, kterého naučila nouze housti. Nebo to byla nuda? Mr. Green Jo a ten frajer na tom plakátu je mi odněkud povědomej. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 10. září 2007 22:17
Děkuji za pochvalu. Taky jsem měl vyšší nároky, ale nejsou finance, ale hlavně ČAS!!!!!! Ten "frajer" a ještě jeden obraz prapra rodičů majitele bylo to jedinné co tu zůstalo celé, tak jsem to nechal na původním místě i skobách. Taková malá úcta k nim. Dnes budu spát pod péřovou peřinou a nové matraci, co jsem koupil přas inzerát. Zítra mám fofr.
Termín volný zatím nemám žádný. Až v říjnu. Musím vydělávat na chleba. Na makavelínu si čas udělám, ale pro ostatní připadá až druhý celý víkend v říjnu. 5.10. tu mám maminku a jinak makám. Bude to aspoň více dodělaný. Mám již i vysavač. V podatatě mi chybí jen sporák a skříň na oblečení a jídlo. Ten sporák co tu mám je na PB a nejsou již trysky na zemák. Byl zadara Pray Ještě mi zítra zkontroluje wawky a snad aspoň jedny budou funkční Pray Pray . Je již celkem zima. Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 11. září 2007 06:48
Beat napsal:

Drutek: začíná mi být samotnému smutno. Neutral


tak si najdi nějakého spolehlivého kamaráda Dance Dance Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 3 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna