Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koloudace, nebo další Sraz?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Koloudace, nebo další Sraz?

Zasláno: út 4. září 2007 07:33
Protože jsem nečekal takový zájem o návštěvu mého opraveného bytu a rád mám o všem v předstihu aspoň trochu jasno, tak zakládám toto téma. Jsem potěšen zájmem. Budete všichni kdo přijedete vítáni, ale upozorňuji že koupelna je velice malinká a mám jen jednu postel. Možná manželskou, ale tam nemám matrace. Musíte si vzít vlastní přikrývku a něco pod sebe. No a s jídlem je to stejné. Udělat za vlastní mejdan si bohužel nemohu dovolit.
Pokud by vám nevadila menší brigáda, tak to by mi taky pomohlo, ale to až podle toho kolik vás přijede. Jsem velice rád že máte zájem. Ani nevíte jak mi to dodalo chuť tam něco dělat.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 07:39
ja se halsim jako brigadnik...kuchar...bachar Mr. Green to bylo jediny co se rymuje...jasne ja bych klido dovalil...mne mala koupelna nevadi...pokad se tam ty vejdes tak ja asi problem mit nebudu Mr. Green Mr. Green Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 07:46
to MAO: Mr. Green

Záleží na datu, jak jsem již říkala, jedu do Libušína k tetě koncem září, pokud to vyjde, tak tam budu 26.9.-1.10 a při té příležitosti bych tě velice ráda navštívila když budeš mít čas, buď v den příjezdu, nebo v den odjezdu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 07:57
Mak, mám jednu postel a na tu se dva vejdem! Slinták Slinták Klidně se stav až tu budeš. To již bude v takovém stavu že se dá pozvat na návštěvu, ale bydlet ještě né. Budu se snažit to mít komplet, aby jsi se potkala s ostatníma.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 08:02
Mr. Green Mr. Green Zlatýčko ,pokud přijedu sama, tak přijedu maximálně na kafe a pokec Mr. Green

ale ve formě srazu-brigády samozřejmě téže Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 17:23
škoda že už mám školu, také bych rád přijel když jsem nebyl na srazu...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 4. září 2007 18:08
tak už vím jak nalákat lidi na stavební rigádu na mém baráku Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 5. září 2007 08:22
S tou brigádou to nebude tak žhavý. Byt již snad bude hotov a využít vás na vynášení humusu ze třetího patra co tam ten šílenej majitel natahal nemohu chtít. To byste si museli vzít pevnou obuv a roušky Wink Mr. Green Je toho tam na kontejner. Musím to sice uklidit, ale to budu muset sám. To bych po vás nemohl chtít. Spíš jsem si myslel že by jste mi pomohli to tam funkčně uspořádat. Jinak přikládám fotky. Včera jsem položil na půlku podlahy to lino. Je tam i ta linka stolek kde bude myčka s mikrovlnkou.


Obrázek



Obrázek


Odpad na myčku s přívodem vody. Bude to "zakrývat" lednice s mrazákem.

Obrázek



Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 5. září 2007 12:39
hele sice nvim co budes mit za mycku ale vsechny mycky co mame u nas na krame tak maji jak privod tak odpadni hadici dlouhou 1.5m a tobe by to do toho odpadu nevyslo...je mne jasny ze to mas tak vysoko aby ti tam ten odpad nezustaval a nesmrdel ale asi budes musem tu hadici nastavit Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 5. září 2007 12:42
Myčku mát tu co je na poslední fotce položena na kuchyňské lince. Nastavovat nic nebudu, protože tam bude stolek a vedle příjde lednice. Čti pozorně co jsem napsal výše! Wink Mr. Green Do odpadu to budu mít 0m!!! Jo a hadici i přívod mám jen 60cm.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna