Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konspirační teorie, co se stalo s jendou

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Konspirační teorie, co se stalo s jendou

Zasláno: út 2. červen 2020 11:08
Ahoj, pojďme zde diskutovat o konspiračních teoriích, co se stalo s jendou, že už nepíše na VSN.
Zasláno: út 2. červen 2020 11:10
Jendův vztah k ovečkám nebyl jen tak. Podobně jako Fiona každou noc mutoval. Ale do ovečky. Na rozdíl od Fiony svého Shreka nepotkal a každý rok a rok se to zhoršovalo, až jednou loni zůstal ovcí i přes den a už se nemůže proměnit zpátky. Toto děsivé tajemství se před námi snažil tajit, ale dobře informovaný zdroj z Karlovarského kraje ho dnes odhalil Mr. Green

Foto jako důkaz:
Obrázek

Je ještě potřeba něco dodávat?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 11:32
To je celkem šokující odhalení. A proč myslíš že každou noc mutoval do ovečky? Je za tím nějaká pradávná kletba, nebo ho kousla radioaktivní ovce stejně jako to bylo s pavoukem u spidermana? A nebo je něco jako vlkodlak (ovcodlak?). Přenáší se to kousnutím a nebo se tak člověk musí narodit? Samé otázky a žádné odpovědi...

Mé zdroje - série filmů Underworld a seriál True Blood o ovcodlacích dost mlčí... V Simpsonových byl jednou Milhouse pudlodlak, to je už blízko, alespoň srstí ale ani tam toho moc neřekli... Asi budu muset nastudovat Stmívání, třeba něco bude tam... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 2. červen 2020 21:28
Jinak ten obrázek je super... taková cool ovce... líbilo by se mi kdyby si to dal Jenda jako profilovku... Slinták Magor

A taky mě napadá co vlastně po těch nocích přeměněný na ovečku dělal? U upírů a vlkodlaků to je jasné, ti vyrážejí v noci lovit. Ale ovce? Ty přece lidi nežerou... Beztak po nocích vyrážel na trochu jiný lov, tak jako ovečka jménem Sven 004. Question Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 22:53
Donesly se ke mně zvěsti, že za to může prokletí rodu Hanzů. Ano, Jenda je dávný imigrant z První říše národa ňemeskécho. Tehdy v době, kdy byla tráva zelenější, lesy hustější oplývající zvěří, voda čistější a ne tak vzácná, jeho předek Hanz Trautunberk ve svých telecích létech potkal kouzelného Opu. Místo toho, aby mu dal své Buchteln, jak stařík chtěl, zanotoval mu Opa Gangnem Style. Dědečka to vytočilo a lál mu "Ovce jsi a ovcí se také staneš." Hanz se proměnil v tupou ovci.

Naštěstí už měl pár dětí a rod mohl pokračovat. Jeho děti jsou stižené také krutou kletbou.Každou noc za novu se mění v ovci. Jakmile dosáhnou věku 16 let, začnou se měnit každou noc do ovce s výjimkou úplňku. Následně mají 666 týdnů na to, aby našli opravdovou lásku a vstoupili s ní do svazku manželského. Nestihnou-li to, promění se při následujícím úplňku do ovce už napořád. Sňatkem se kletba uspí, avšak stačí jen pomyslet na nevěru, kletba je zpátky.

Co dělá po nocích? To je přece jasné - čeká frontu na nový iPhone a přes den pere špinavé peníze ve svých čtyřech žaludcích, aby na ty věci od ohryzku měl.

Pipo, tvá teorie má taky něco do sebe. Jeho nečisté myšlenky by vysvětlovaly, proč zůstal ovcí napořád. Nebo se mu jen možná pověsili na paty chlupatí a přesedlal z praní špinavých peněz na dráhu gigola. Studovat literaturu faktu pro bližší porozumění toho, co se děje, je nezbytné. Máš můj obdiv za své nasazení a elán pro vědecké studium Stmívání. Třeba přijdeš s překotným zjištěním Wink
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. červen 2020 16:02
Čeká na nový iPhone? Aha, to dává smysl. Když ještě používal Siemens M75, tak určitě ještě ovcí nebyl... Think

A kde se vlastně teď nachází? Nachází se pořád v Karlovarském kraji nebo zdrhnul někam na Slovensko, kde se v Tatrách prohání s ostatními ovečkami? A má i svého baču, nebo tam ovečky žijí v anarchistické utopii bez tyranských vládců, kteří vykořisťují ovečky kvůli brynze?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 3. červen 2020 16:35
Já to vidím na rumunské Karpaty, ale třeba Pipa, externí spolupracovník necyklopie, nás překvapí s ohromujícím odhalením. Podle strohých již notně a neaktuálních správ je jeho bačou Handa, která si neodpustí nejedno švihnutí holí...

A počkat - je ovce nebo beran? Kdyby náhodou ovce, tak by ho mohli i dojit Mr. Green Kletba jak má být Thumb up!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 4. červen 2020 00:00
Rumunské Karpaty? To jako rovnou Transylvánie? Já věděl že to bude mít nějaké spojení s upíry a vlkodlaky Exclamation
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 5. červen 2020 00:08
Hele a myslíš že na VSN nechodí protože k němu do Rumunska ještě nedorazil internet? Myslíš že by tomu pomohl Starlink od Elona Muska? Pak by i ovce na odlehlých horských salaších měly internet...

Nebo na VSN nechodí protože má moc neohrabaná kopýtka a těmi mu nejde ovládat myš a klávesnice? Myslíš že by tomu pomohlo, kdyby Apple přidali do Siri i rozpoznávání řeči zvířat - tedy konkrétně ovčí řeči? Mám takový pocit ze v dokumentárním seriálu Arabela na něčem takovém kdysi pracovali, ale vůbec nevím jestli ten projekt nakonec dotáhli do konce... Think

A nebo druhé řešení otázky neohrabaných kopýtek je zase Elon Musk a jeho neuralink. To by umožňovalo ovládat počítače myslí a připojit se na internet přímo jak v dokumentární trilogii Matrix... Think

Já mám takový pocit že by ovce měly začít uctívat Elona a ne Jobse... Jobs pro ovce ještě nic neudělal... Navíc Elon by mohl do kosmu poslat ovci. Bylo by to prvenství, protože ovce ještě v kosmu nebyla.

Co vlastně ten Jenda v tom Rumunsku dělá? Není tam v tajném výcvikovém středisku Rumunské kosmické agentury?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 10:57
Vážený vědecký kolego, ani internet od Muska nepomůže - jednak dnešní kapacitní displeje diskriminují kopytnatce a nelze je kopyty ovládat nezávisle na velikosti tlačítek, jednak jendův asistent nebo spíš asistentka je na jendu naštvaná kvůli jeho chování a skákání na ovečky. Ta hra je rozhodně podle skutečné události.

Proč Rumunsko a Trabsylvánie? Podle nepotvrzených spekulací se při sbírání jedné kešky připletli v nesprávném čase na nesprávné místo. On to byl i záměr autora kešky. Byla to tzv. mystery kešky se strašidelnou tematikou. Doslova. Potkali tam upíra. Po lítém boji se jim podařilo utéct, ale co naplat, Handa už byla kousnutá. Od té doby ji to táhne do Rumunska. Jendu přivázala na vodítko, aby nezlobil, a odtáhla ho tam. V Transylvánii nejenže z něj dojí mlíko, ale taky ho cucá skoro dosucha, co se krve týče. Láska až za hrob!
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna