Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konspirační teorie, co se stalo s jendou

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:11
Nicméně od káhirského korespondenta Hassana jsem dostal ještě více znepokojující zprávu. Dle nepotvrzených informací se loni v Egyptě ztratil jeden český turista odpovídající jendově popisu. O jendovi je dobře známa jeho záliba ve scifi seriálech a mezi nimi Hvězdné bráně. Málokdo už ale ví, že se kvůli tomu učil číst hieroglyfy. Loni si splnil sen a vzal Handa na all inclusive do Hurghady. Z ní jako fanoušek egyptské kultury si vzal tour do Luxoru a Údolí králů. Průvodce zaujal, že ho opravoval při výkladu o náboženských rituálech a na památkách předčítal egyptské nápisy. Stále ho museli shánět, protože byl pozadu.

V jedné hrobce v Údolí králů se začetl do knihy mrtvých. Během předčítání se dostal do zvláštního transu. Co bylo ještě zvláštnější, zdvihnul se vítr a tamější jasná obloha se během pár minut zatáhla a začalo lít jako z konve, země začala dunět a mírně se otřásat. Všichni z hrobky začali utíkat. Jen jenda pokračoval ve čtení. Vykřikoval nesrozumitelná slova. To, co málo se podařilo zachytit byly "Sety" a "Apofis". Ti, co měli tu smůlu, že byli až v zadní části hrobky, přísahají, že viděli jednoho mumlajícího turistu s ovčí hlavou.

Jenda v hrobce zůstal a četl, ačkoliv všichni utekli. Posléze byl několik dnů nezvěstný. Lidé v okolí přísahají, že viděli sfingu z Karnaku s beraní hlavou, jak se pohybovala po městě. Milovncíci konspiračních teorií říkají, že se jedná o neklamnou známku sestoupení boha smrti Setiho mezi lidi jako nového Antikrista. Příští rok (čili rok 2020) má snést smrt na celou zemi. Nápadně se to až podobá výskytu nového koronaviru. Možná i proto se Nina už neozývá. Jela navštívit jendu a chytila to!

Egyptologové dodávají, že ve starověkých textech se uvádí, že prokletý se údajně mění do sfingy s beraní hlavou každou noc. Čas na zrušení prokletí je do příštího úplného zatmění slunce a to se kvapem blíží.

Obrázek
Nedá se úplně vyloučit, že na sfinze jsou kozí hlavy, avšak ve staré Egyptštině pro rohatou ovci a kozu je jen jeden výraz. Stejně jako v mayštině pro modrou a zelenou. Že by si to jenda špatně přeložil a celou dobu je koza?!
Obrázek
Podle archeologů se jedná o ram-headed sphynx, tak nejspíš je jenda ovcí.
NoArtist / NoName
Příspěvek upravil 3× Elephant, naposledy pá 5. červen 2020 11:24.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:13
Však taky nejsem členem vědeckého týmu Necyklopedie jen tak pro nic za nic... Anxious
Já věděl, že ten geocaching je satanova hra! Občas se při tom někdo zraní nebo rovnou zabije, ale že až takovéhle věci se dějí to jsem netušil... Think Počkej, takže nejen že Jenda je ovcodlak, ale Handa je upír? A není za tím vším snaha Rumunské kosmické agentury a Elona Muska umístit kešku na povrchu Marsu?

A vůbec, myslíš že si to jenda může alespoň přečíst, když už kvůli spiknutí Applu a lobby výrobců kapacitních displejů mu je znemožněno psát? Přemýšlel jsem jestli mu to může třeba Handa předčítat před spaním, ale pak jsem zjistil, že kapacitní displeje reagují jen na živé objekty, což upír není... Think

A co vlastně znamenají ty dvě stříšky v jendově jméně? to jenda^^ Nejsou to křídla netopýra a zároveň oči ovcodlaka? Snažil se nám to tu jenda celou dobu říct? Co dále je schované v jeho nicku?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:16
Kolego, ty dvě stříšky pravděpodobně znamenají rohy. Těžko říci, zda beraní nebo přímo satanovy. Možná je to odkaz na to, že jenda je sám padlý anděl. Ovečka je odkaz na víru - nevinný beránek, ale v rouše beránčím může být i vlk. To potvrzuje Hassanovy informace. Kajme se. Konec je blízko!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:29
Ale to se vším souvisí.

Zaprvé je za snahou o hledání hvězdné brány snaha umístit krabičku s keškou na každou planetu.

Zadruhé Egyptší bohové byli napůl lidé a napůl zvířata. Například Anubis měl hlavu šakala, Horus (Heru-ur) hlavu sokola a Apofis hlavu hada... Jistě existoval i bůh s ovčí hlavou a to musel být prapůvodce této kletby. Jenda jistojistě hledá tohoto ovčiho boha aby mu pomohl s jeho kletbou, jelikož právě on může být tím, kdo by mohl kletbu zrušit.

Zatřetí je tom vidět jasná snaha RKA (Rumunské kosmické agentury) zbavit se závislosti na Elonovi Muskovi. Pokud se jim podaří ukořistit nějaký goauldský Hatak, tak jsou mnohem blíže k cíli založit mezihvězdnou říši kde si budou rovni všichni bačové i ovce...

Koronavirus? Myslím že není náhodou že prý pochází z netopýrů. Upíři mají k netopýrům hodně blízko. Spojení je jasné. Není za tím vším snaha upírské lobby ovládnout lidstvo? A jak s tím souvisí 5G?
Zasláno: pá 5. červen 2020 13:05
citace:
Nedá se úplně vyloučit, že na sfinze jsou kozí hlavy, avšak ve staré Egyptštině pro rohatou ovci a kozu je jen jeden výraz. Stejně jako v mayštině pro modrou a zelenou. Že by si to jenda špatně přeložil a celou dobu je koza?!


Takže je možné že jenda je celou dobu koza? V tom připadě na světlo světa vyplynula jedna fotografie, kde by mohl být Jenda zachycen...
Obrázek

Píšeš moc rychle, než stihnu dopsat post už je tu další a ještě k tomu 3x zeditovaný... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 14:03
Nic se nedá vyloučit. Mohl být celou dobu koza nebo třeba mít kozy. Jisté je jen jediné má rohy nebo parohy. Nějaký zoolog by mohl upřesnit.
Víš, co se s ním od té doby dělo?

U jendy bych si tipnul, že ta snaha bude spíš opačná. Vysbírat kešky na všech planetách.

Co se RKA týče, seš si jistý, jestli to není spíš ru(mun)ská kosmická agentura?! Jendovi do toho mohly vlézt mun(ˇky).

Snaha o ovládnutí lidstva v tom je určitě. 5G síť operuje na takové frekvenci a s takovými parametry, že to odpovídá čtení magických formulí a vyvolává apokyptické božstvo. Zde se moje zdroje neshodnou, zda je to Seth, Anubis nebo někdy jiný.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 15:53
Prohnal jsem poslední známou jendovu fotografii Googlem a ten sice říká, že to je goat, čili koza, nicméně jako vizuálně podobné obrázky mi to dává krávy! Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 17:29
To se ještě nevylučuje. Hathor je egyptská bohyně obvykle vyobrazovaná s kravskou hlavou.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hathor

Čili je skoro jasné, že se jedná o starodávnou egyptskou kletbu. A nejspíš ne jen od jednoho boha.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 7. červen 2020 16:10
Momentálně mě stihla faraonova pomsta. Další důkaz, že jsme na správně stopě.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 18:53
To na tebe seslali goauldi za to ze se vrtáš v jendově zmizení? Think tak to bych si dával pozor... necítíš nutkání bečet nebo mečet?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna