Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konspirační teorie, co se stalo s jendou

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Konspirační teorie, co se stalo s jendou

Zasláno: út 2. červen 2020 11:08
Ahoj, pojďme zde diskutovat o konspiračních teoriích, co se stalo s jendou, že už nepíše na VSN.
Zasláno: út 2. červen 2020 11:10
Jendův vztah k ovečkám nebyl jen tak. Podobně jako Fiona každou noc mutoval. Ale do ovečky. Na rozdíl od Fiony svého Shreka nepotkal a každý rok a rok se to zhoršovalo, až jednou loni zůstal ovcí i přes den a už se nemůže proměnit zpátky. Toto děsivé tajemství se před námi snažil tajit, ale dobře informovaný zdroj z Karlovarského kraje ho dnes odhalil Mr. Green

Foto jako důkaz:
Obrázek

Je ještě potřeba něco dodávat?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 11:32
To je celkem šokující odhalení. A proč myslíš že každou noc mutoval do ovečky? Je za tím nějaká pradávná kletba, nebo ho kousla radioaktivní ovce stejně jako to bylo s pavoukem u spidermana? A nebo je něco jako vlkodlak (ovcodlak?). Přenáší se to kousnutím a nebo se tak člověk musí narodit? Samé otázky a žádné odpovědi...

Mé zdroje - série filmů Underworld a seriál True Blood o ovcodlacích dost mlčí... V Simpsonových byl jednou Milhouse pudlodlak, to je už blízko, alespoň srstí ale ani tam toho moc neřekli... Asi budu muset nastudovat Stmívání, třeba něco bude tam... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 2. červen 2020 21:28
Jinak ten obrázek je super... taková cool ovce... líbilo by se mi kdyby si to dal Jenda jako profilovku... Slinták Magor

A taky mě napadá co vlastně po těch nocích přeměněný na ovečku dělal? U upírů a vlkodlaků to je jasné, ti vyrážejí v noci lovit. Ale ovce? Ty přece lidi nežerou... Beztak po nocích vyrážel na trochu jiný lov, tak jako ovečka jménem Sven 004. Question Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 2. červen 2020 22:53
Donesly se ke mně zvěsti, že za to může prokletí rodu Hanzů. Ano, Jenda je dávný imigrant z První říše národa ňemeskécho. Tehdy v době, kdy byla tráva zelenější, lesy hustější oplývající zvěří, voda čistější a ne tak vzácná, jeho předek Hanz Trautunberk ve svých telecích létech potkal kouzelného Opu. Místo toho, aby mu dal své Buchteln, jak stařík chtěl, zanotoval mu Opa Gangnem Style. Dědečka to vytočilo a lál mu "Ovce jsi a ovcí se také staneš." Hanz se proměnil v tupou ovci.

Naštěstí už měl pár dětí a rod mohl pokračovat. Jeho děti jsou stižené také krutou kletbou.Každou noc za novu se mění v ovci. Jakmile dosáhnou věku 16 let, začnou se měnit každou noc do ovce s výjimkou úplňku. Následně mají 666 týdnů na to, aby našli opravdovou lásku a vstoupili s ní do svazku manželského. Nestihnou-li to, promění se při následujícím úplňku do ovce už napořád. Sňatkem se kletba uspí, avšak stačí jen pomyslet na nevěru, kletba je zpátky.

Co dělá po nocích? To je přece jasné - čeká frontu na nový iPhone a přes den pere špinavé peníze ve svých čtyřech žaludcích, aby na ty věci od ohryzku měl.

Pipo, tvá teorie má taky něco do sebe. Jeho nečisté myšlenky by vysvětlovaly, proč zůstal ovcí napořád. Nebo se mu jen možná pověsili na paty chlupatí a přesedlal z praní špinavých peněz na dráhu gigola. Studovat literaturu faktu pro bližší porozumění toho, co se děje, je nezbytné. Máš můj obdiv za své nasazení a elán pro vědecké studium Stmívání. Třeba přijdeš s překotným zjištěním Wink
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. červen 2020 16:02
Čeká na nový iPhone? Aha, to dává smysl. Když ještě používal Siemens M75, tak určitě ještě ovcí nebyl... Think

A kde se vlastně teď nachází? Nachází se pořád v Karlovarském kraji nebo zdrhnul někam na Slovensko, kde se v Tatrách prohání s ostatními ovečkami? A má i svého baču, nebo tam ovečky žijí v anarchistické utopii bez tyranských vládců, kteří vykořisťují ovečky kvůli brynze?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 3. červen 2020 16:35
Já to vidím na rumunské Karpaty, ale třeba Pipa, externí spolupracovník necyklopie, nás překvapí s ohromujícím odhalením. Podle strohých již notně a neaktuálních správ je jeho bačou Handa, která si neodpustí nejedno švihnutí holí...

A počkat - je ovce nebo beran? Kdyby náhodou ovce, tak by ho mohli i dojit Mr. Green Kletba jak má být Thumb up!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 4. červen 2020 00:00
Rumunské Karpaty? To jako rovnou Transylvánie? Já věděl že to bude mít nějaké spojení s upíry a vlkodlaky Exclamation
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 5. červen 2020 00:08
Hele a myslíš že na VSN nechodí protože k němu do Rumunska ještě nedorazil internet? Myslíš že by tomu pomohl Starlink od Elona Muska? Pak by i ovce na odlehlých horských salaších měly internet...

Nebo na VSN nechodí protože má moc neohrabaná kopýtka a těmi mu nejde ovládat myš a klávesnice? Myslíš že by tomu pomohlo, kdyby Apple přidali do Siri i rozpoznávání řeči zvířat - tedy konkrétně ovčí řeči? Mám takový pocit ze v dokumentárním seriálu Arabela na něčem takovém kdysi pracovali, ale vůbec nevím jestli ten projekt nakonec dotáhli do konce... Think

A nebo druhé řešení otázky neohrabaných kopýtek je zase Elon Musk a jeho neuralink. To by umožňovalo ovládat počítače myslí a připojit se na internet přímo jak v dokumentární trilogii Matrix... Think

Já mám takový pocit že by ovce měly začít uctívat Elona a ne Jobse... Jobs pro ovce ještě nic neudělal... Navíc Elon by mohl do kosmu poslat ovci. Bylo by to prvenství, protože ovce ještě v kosmu nebyla.

Co vlastně ten Jenda v tom Rumunsku dělá? Není tam v tajném výcvikovém středisku Rumunské kosmické agentury?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 10:57
Vážený vědecký kolego, ani internet od Muska nepomůže - jednak dnešní kapacitní displeje diskriminují kopytnatce a nelze je kopyty ovládat nezávisle na velikosti tlačítek, jednak jendův asistent nebo spíš asistentka je na jendu naštvaná kvůli jeho chování a skákání na ovečky. Ta hra je rozhodně podle skutečné události.

Proč Rumunsko a Trabsylvánie? Podle nepotvrzených spekulací se při sbírání jedné kešky připletli v nesprávném čase na nesprávné místo. On to byl i záměr autora kešky. Byla to tzv. mystery kešky se strašidelnou tematikou. Doslova. Potkali tam upíra. Po lítém boji se jim podařilo utéct, ale co naplat, Handa už byla kousnutá. Od té doby ji to táhne do Rumunska. Jendu přivázala na vodítko, aby nezlobil, a odtáhla ho tam. V Transylvánii nejenže z něj dojí mlíko, ale taky ho cucá skoro dosucha, co se krve týče. Láska až za hrob!
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:11
Nicméně od káhirského korespondenta Hassana jsem dostal ještě více znepokojující zprávu. Dle nepotvrzených informací se loni v Egyptě ztratil jeden český turista odpovídající jendově popisu. O jendovi je dobře známa jeho záliba ve scifi seriálech a mezi nimi Hvězdné bráně. Málokdo už ale ví, že se kvůli tomu učil číst hieroglyfy. Loni si splnil sen a vzal Handa na all inclusive do Hurghady. Z ní jako fanoušek egyptské kultury si vzal tour do Luxoru a Údolí králů. Průvodce zaujal, že ho opravoval při výkladu o náboženských rituálech a na památkách předčítal egyptské nápisy. Stále ho museli shánět, protože byl pozadu.

V jedné hrobce v Údolí králů se začetl do knihy mrtvých. Během předčítání se dostal do zvláštního transu. Co bylo ještě zvláštnější, zdvihnul se vítr a tamější jasná obloha se během pár minut zatáhla a začalo lít jako z konve, země začala dunět a mírně se otřásat. Všichni z hrobky začali utíkat. Jen jenda pokračoval ve čtení. Vykřikoval nesrozumitelná slova. To, co málo se podařilo zachytit byly "Sety" a "Apofis". Ti, co měli tu smůlu, že byli až v zadní části hrobky, přísahají, že viděli jednoho mumlajícího turistu s ovčí hlavou.

Jenda v hrobce zůstal a četl, ačkoliv všichni utekli. Posléze byl několik dnů nezvěstný. Lidé v okolí přísahají, že viděli sfingu z Karnaku s beraní hlavou, jak se pohybovala po městě. Milovncíci konspiračních teorií říkají, že se jedná o neklamnou známku sestoupení boha smrti Setiho mezi lidi jako nového Antikrista. Příští rok (čili rok 2020) má snést smrt na celou zemi. Nápadně se to až podobá výskytu nového koronaviru. Možná i proto se Nina už neozývá. Jela navštívit jendu a chytila to!

Egyptologové dodávají, že ve starověkých textech se uvádí, že prokletý se údajně mění do sfingy s beraní hlavou každou noc. Čas na zrušení prokletí je do příštího úplného zatmění slunce a to se kvapem blíží.

Obrázek
Nedá se úplně vyloučit, že na sfinze jsou kozí hlavy, avšak ve staré Egyptštině pro rohatou ovci a kozu je jen jeden výraz. Stejně jako v mayštině pro modrou a zelenou. Že by si to jenda špatně přeložil a celou dobu je koza?!
Obrázek
Podle archeologů se jedná o ram-headed sphynx, tak nejspíš je jenda ovcí.
NoArtist / NoName
Celkově zprávy v multipostu upravil 3× Elephant, naposledy pá 5. červen 2020 11:24.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:13
Však taky nejsem členem vědeckého týmu Necyklopedie jen tak pro nic za nic... Anxious
Já věděl, že ten geocaching je satanova hra! Občas se při tom někdo zraní nebo rovnou zabije, ale že až takovéhle věci se dějí to jsem netušil... Think Počkej, takže nejen že Jenda je ovcodlak, ale Handa je upír? A není za tím vším snaha Rumunské kosmické agentury a Elona Muska umístit kešku na povrchu Marsu?

A vůbec, myslíš že si to jenda může alespoň přečíst, když už kvůli spiknutí Applu a lobby výrobců kapacitních displejů mu je znemožněno psát? Přemýšlel jsem jestli mu to může třeba Handa předčítat před spaním, ale pak jsem zjistil, že kapacitní displeje reagují jen na živé objekty, což upír není... Think

A co vlastně znamenají ty dvě stříšky v jendově jméně? to jenda^^ Nejsou to křídla netopýra a zároveň oči ovcodlaka? Snažil se nám to tu jenda celou dobu říct? Co dále je schované v jeho nicku?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:16
Kolego, ty dvě stříšky pravděpodobně znamenají rohy. Těžko říci, zda beraní nebo přímo satanovy. Možná je to odkaz na to, že jenda je sám padlý anděl. Ovečka je odkaz na víru - nevinný beránek, ale v rouše beránčím může být i vlk. To potvrzuje Hassanovy informace. Kajme se. Konec je blízko!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 11:29
Ale to se vším souvisí.

Zaprvé je za snahou o hledání hvězdné brány snaha umístit krabičku s keškou na každou planetu.

Zadruhé Egyptší bohové byli napůl lidé a napůl zvířata. Například Anubis měl hlavu šakala, Horus (Heru-ur) hlavu sokola a Apofis hlavu hada... Jistě existoval i bůh s ovčí hlavou a to musel být prapůvodce této kletby. Jenda jistojistě hledá tohoto ovčiho boha aby mu pomohl s jeho kletbou, jelikož právě on může být tím, kdo by mohl kletbu zrušit.

Zatřetí je tom vidět jasná snaha RKA (Rumunské kosmické agentury) zbavit se závislosti na Elonovi Muskovi. Pokud se jim podaří ukořistit nějaký goauldský Hatak, tak jsou mnohem blíže k cíli založit mezihvězdnou říši kde si budou rovni všichni bačové i ovce...

Koronavirus? Myslím že není náhodou že prý pochází z netopýrů. Upíři mají k netopýrům hodně blízko. Spojení je jasné. Není za tím vším snaha upírské lobby ovládnout lidstvo? A jak s tím souvisí 5G?
Zasláno: pá 5. červen 2020 13:05
citace:
Nedá se úplně vyloučit, že na sfinze jsou kozí hlavy, avšak ve staré Egyptštině pro rohatou ovci a kozu je jen jeden výraz. Stejně jako v mayštině pro modrou a zelenou. Že by si to jenda špatně přeložil a celou dobu je koza?!


Takže je možné že jenda je celou dobu koza? V tom připadě na světlo světa vyplynula jedna fotografie, kde by mohl být Jenda zachycen...
Obrázek

Píšeš moc rychle, než stihnu dopsat post už je tu další a ještě k tomu 3x zeditovaný... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 14:03
Nic se nedá vyloučit. Mohl být celou dobu koza nebo třeba mít kozy. Jisté je jen jediné má rohy nebo parohy. Nějaký zoolog by mohl upřesnit.
Víš, co se s ním od té doby dělo?

U jendy bych si tipnul, že ta snaha bude spíš opačná. Vysbírat kešky na všech planetách.

Co se RKA týče, seš si jistý, jestli to není spíš ru(mun)ská kosmická agentura?! Jendovi do toho mohly vlézt mun(ˇky).

Snaha o ovládnutí lidstva v tom je určitě. 5G síť operuje na takové frekvenci a s takovými parametry, že to odpovídá čtení magických formulí a vyvolává apokyptické božstvo. Zde se moje zdroje neshodnou, zda je to Seth, Anubis nebo někdy jiný.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 15:53
Prohnal jsem poslední známou jendovu fotografii Googlem a ten sice říká, že to je goat, čili koza, nicméně jako vizuálně podobné obrázky mi to dává krávy! Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2020 17:29
To se ještě nevylučuje. Hathor je egyptská bohyně obvykle vyobrazovaná s kravskou hlavou.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Hathor

Čili je skoro jasné, že se jedná o starodávnou egyptskou kletbu. A nejspíš ne jen od jednoho boha.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 7. červen 2020 16:10
Momentálně mě stihla faraonova pomsta. Další důkaz, že jsme na správně stopě.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 18:53
To na tebe seslali goauldi za to ze se vrtáš v jendově zmizení? Think tak to bych si dával pozor... necítíš nutkání bečet nebo mečet?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2020 19:13
Mečení a prdění nikoliv, ale krkání, prdění a sraní Mr. Green Spíš to připomíná troubení slona nebo řvaní lva Magor
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 9. červen 2020 12:41
Propadl se do kanálu. A nemůže ven, neuzvedne dekl.

(kdo uhodne původ citátu, dostane bonus)
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 9. červen 2020 14:55
https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/dite-se-propadlo-do-kanalizacni-sachty.A120827_104637_pardubice-zpravy_mav

Vyzkoušel jsem to vyhledat Googlem a první vysledek co mi to vyhodilo byl tenhle článek... Stalo se to v Litomyšli, v rodišti Bédi Smetany... A jak víte, tak blízko bydlí LivArt. Takže to určitě prohlásil LivArt když viděl jak mimozemšťané táhnou nebohého Jendu do kanálu Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 9. červen 2020 20:25
Ne.

Nápověda 1: je to z filmu. Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 9. červen 2020 20:54
Je to z Batmana. Všiměte si - napůl muž, napůl netopýr. A pak tam je i Tučňáčí muž, to je jasný že v tom má prsty LivArt. Mě to bylo divné že se furt skrývá!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 08:03
Makavelina napsal:
Propadl se do kanálu. A nemůže ven, neuzvedne dekl.

(kdo uhodne původ citátu, dostane bonus)
Ty jsi na něj ale zlá. Víš o tom a nepomůžeš mu Green

Neuvízl tam protože se změnil na upíra, byl zabit kolíkem a prach propadl do kanálu?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 08:35
Neni to z Batmana.

Nápověda č. 2: Je to z filmu natočeném před rokem 1965. Mr. Green

Já myslela že na prach se změní upír když ho osvítí slunce, ne když ho píchneš kolíkem...
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 08:51
1965? A nejsi ty taky upír? Jinak si nedovedu představit si pamatuješ tak staré filmy a zároveň vypadáš tak mladě... Magor

Navíc máš o upirech i rozsáhlé znalosti... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 09:08
Nebude Maky ta lolitka z Underworldu? Tmavé vlasy i postava by odpovídala...
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 09:09
Kopečky: Kdo je lolitka z Underworldu? Uka!
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 09:10
https://www.csfd.cz/film/45969-underworld/galerie/?type=1
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 09:55
Obrázek

Je to pravda. Celé VSN je součástí celosvětového upírskeho spiknutí!

//elephant byl jako vzdy rychlejší... Sad
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 12:48
Tak to dík hoši, I am flattered Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 13:19
A z čeho je to teda hláška?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 13:22
To vzdáte hádanku po dvou neúspěšných pokusech o hádání?! Shocked
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 13:33
Nemám co. Já ani nehádal Mr. Green
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 15:45
Tak hádej. Kdo uhodne, má šanci zjistit, co se stalo s Jendou!
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 15:46
Je pod pantoflem a stojí mu s ním na rukou a nemůže nic psát. To je přece jasné.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 16:00
A jak to zapadá do spiknutí upírů a goauldů? Je za tím i pantoflová lobby? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 16:23
Třeba je pod pantoflem a jen si vymýšlí příběhy, aby byl zajímavější a zvýšil si tím sebevědomí...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 17:29
Mr. Green Vy si vymýšlíte příběhy, páč bez něj nemůžete být!
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 17:30
Říká někdo, kdo by chtěl, aby se vymýšlely příběhy o něm Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 17:31
Mr. Green Kdo? Kdy? Jak? Mr. Green Náhodou já se přišla ohlásit hned jak jste si začaly vy vymýšlet! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 22:03
Myslím, že tu hlášku nemáme šanci uhodnout... před rokem 1965 bylo natočeno strašně moc filmů... musíš nám dát nápovědu... Shame on You

Hele a to jaktože se objevíš kdykoliv se o tobě mluví? Very Happy To je tvoje superschopnost? Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 22:05
Ona bude jako špion fórum jen pročítat, ale už ne něco psát. Však pročíst těch pár příspěvků týdne moc dlouho nezabere Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 10. červen 2020 23:28
Zajímavé, že LivArt tu vždycky taky špijónuje (třeba zrovna teď) ale nikdy nic nenapíše... Beztak má prsty v tom Jendově únosu mimozemšťanama se žhnoucíma očima Not Talking
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 08:38
Mám tu své lidi Mr. Green A!!! Nápověda číslo 3.: Jedná se o muzikál ve kterém se i tančí. Tak.
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 09:44
Muzikál? Tak to znám akorát Pomádu a Mama Mia... Jiné muzikály ani nejsou, ne? Musel bych se zeptat svého kamaráda co chodí do divadla na muzikály (říká ze neni teplej, že na to a balí holky... akorát nevim jestli na to už nějakou sbalil (jednu na teda asi jo, ale to bylo na krátko a ta se s ním teď už x let soudí... Magor ))
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 11:20
Muzíkály nejsou jen divadelní! A můj muž má taky rád muzíkály a teplej ROZHODNĚ není! Když jsem mu dala pod Vánoce lístky na Krysaře tak to byl pro něj úžasný zážitek (mě se to teda taky moc líbilo, ač já moc na muzikály nejsem)

Takže poslední hint: v tomto muzikálu se řeší rasové otázky Mr. Green a teď už to ale musí někdo uhodnout!!!
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 16:44
Jo, to říká tobě že se mu to líbí... Very Happy

Google říká Vlasy, ale je to teda z roku 1967... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 17:29
West side story
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 17:34
Jirka to uhodl... Think hádm podle popisu na wikipedii... Think narozdíl od něj jsem to neviděl... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 17:37
Narozdil od tebe umim googlit Mr. Green Teda, za predpokladu ze je to spravne.

Ale i kdybych to videl, tak co. Na pomadu taky koukam jednou za par let, co je na tom spatnyho? Laughing
Zasláno: čt 11. červen 2020 17:52
https://youtu.be/RcsfHPMtTVU
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2020 23:36
A teď zásadní otázka - hak to souvisí s Jendovým únosem mimozemšťany ve spoluprci s upíry... Think Jsou do toho zapleteni i portorikánští gangsteři? Snažil se snad Jenda hrát Grand Theft Auto naživo?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 12. červen 2020 09:34
Jirka samozřejmě vyhrává, protože kdo taky jiný by mohl Mr. Green Gratuluji, stáváš se vítěžem indície vedoucí k Jendovu dopadení.. Prosím otoč tygří hlavou.
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. červen 2020 10:22
Juuuuu, dostanu golden (coin) shower Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 12. červen 2020 10:59
Mr. Green od Jendy Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. červen 2020 11:21
Hahaa, to by musel utect z toho sklepa kam jsem ho za.. teda od tech mimozemstanu co rikali tady kluci. Jste na dobre ceste!
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 01:04
Ty držíš ve sklepě mimozemšťany a oni tam drží i Jendu? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 07:07
jirkacv napsal:
Hahaa, to by musel utect z toho sklepa kam jsem ho za.. teda od tech mimozemstanu co rikali tady kluci. Jste na dobre ceste!
nebo jsi přímo mimozemšťan?
Viděl vůbec někdy někdo Jirku naživo?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 10:52
Jenda 🤷‍♂️
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 11:20
Já taky Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 12:41
Určitě je to mimozemské spiknutí. Já vás neviděl, takže klidně můžete být šediví mužíci Green

Nebo Jirka mít ten kožený oblek jak emzáci v Mužích v černém.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 13. červen 2020 12:56
Mr. Green Já jsem šedivej mužík! Jirka jen ten pes Mr. Green (Frank, myslím?)
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2020 08:42
mám novou teorii, Jendu zatklo gestapo za to, že vede tenhle server plný politicky nekorektních příspěvků... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2020 10:17
To chudák Jenda. To ho už asi Handa nepozná, až jí ho vrátí Mr. Green

Speciálně pro Jendu dětskou klasiku:

(Otevřít a přehrát na YouTube)
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2020 22:42
Jendu natřou na bílo?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 19. červen 2020 12:40
To je jen další nekorektní příspěvek, aby Jenda dostal přidáno Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. červen 2020 23:40
A co když jenda potkal BBW ovci a ta ho zalehla a udusila? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 16. červenec 2020 21:51
Už tady padlo podezření na zabijácký kořen v lese?
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 16. červenec 2020 21:58
tvl to ne, kdo se nám vrátil? Very Happy Celebrita... Shocked

Myslíš tenhle kořen?
Youtube Video
Přehrát video na YouTube


Ten byl již odstraněn.
https://www.paralelnilisty.cz/2020/04/02/lesni-sprava-temer-po-deseti-letech-odstranila-nebezpecny-koren/

Je ale dost možné že upíři a mimozemšťani se žhnoucíma očima nastražili kořenů víc Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 16. červenec 2020 22:30
EINEX napsal:
Už tady padlo podezření na zabijácký kořen v lese?
Myslíš, že o něj zakopl a spadl z útesu? Nebo ho Kořen rovnou shodil?

Či spadl na nějaký kořen a ten byl příliš dlouhý a široký, že to jenda nerozdýchal? Shocked
NoArtist / NoName

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: čt 16. červenec 2020 22:32
A proč si myslíš, že jsem tady tak dlouho nebyl? Hádáš správně, byl jsem uvězněn pod kořenem. Z minut se staly hodiny, z hodin dny a ze dnů týdny! Z týdnů měsíce a až pak mě našli kamarádi Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 17. červenec 2020 03:14
A to jsi ze šoku ztratil řeč, takže sis nedokázal privolat pomoc? A zkoušel jsi bouchat do toho kořenu?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: pá 17. červenec 2020 09:46
Zkoušel jsem bouchat a přitom jsem si vzpomněl na vojáky z první světové války Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 17. červenec 2020 11:21
A čím ses zahříval? Taky močí? Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 23. říjen 2020 13:20
Obrázek
Další indicie. Podívejte se pozorně! Není to dole Jenda??!!
Zasláno: ne 6. prosinec 2020 14:41
Teď nevím jestli je to Easter egg Jendy, který tu připravil ze záhrobí, nebo si to tak nastavil Elephant sám, ale když kliknu na "uživatelovo téma" u Elephanta, tak se dostanu sem... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 6. prosinec 2020 21:32
Asi byly skvrny na slunci. Mně to nic nedělá Slinták
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 6. prosinec 2020 23:35
podla mna zabudol heslo Very Happy a aj do mailu Very HappyVery Happy
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 7. prosinec 2020 08:45
To musel zapomenout i kontrolni otázku... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 7. prosinec 2020 08:54
To myslíš "jaké je heslo"?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 7. prosinec 2020 09:02
Nene, bylo to "jaké bylo příjmenní tvé matky za svobodna"
A on na to sakra, ovce přece nemají přijmenní!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 26. únor 2021 09:26
Palučko, že v tom máš prsty!
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/krizenec-ovce-koza-chovatelka-marie-stefanova-barunka.A210224_080914_budejovice-zpravy_khr
Určitě to má nějakou spojitost s Jendovým zmizením.... Think
Zasláno: ne 9. leden 2022 23:19
Pořád žádné zprávy o pohřešovaném? Sad

třeba se odstěhoval na Faerské ostrovy... Think
https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/na-faerskych-ostrovech-zili-neznami-lide-pred-vikingy-potvrzuji-to-ovci-bobky-40383397
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. leden 2022 00:39
Tam žil v 5. století, ale ne teď.

Podle instagramového bota teď starší v KV kraji.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 10. leden 2022 00:48
To je ovšem ale naprosto šokující odhalení! Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 10. leden 2022 11:35
Elephant napsal:
Tam žil v 5. století, ale ne teď.

Podle instagramového bota teď starší v KV kraji.


Byly v KV kraji spatřeny nějaké bobky? Think Jestli ne, tak nemáme žádný hmatatelný důkaz... klidně to můžou být nějaké ty fakenews nebo dezinformace. Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. leden 2022 11:40
Údajně je lidé tam pravidelně nacházejí v keškách Mr. Green
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 10. leden 2022 12:17
Dejte adresy, poslu vam hmatatelne bobky do schranky Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 11. leden 2022 16:27
Pošli bobky na adresu upirskogoaulskakonspirace@seznam.cz.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 11. leden 2022 22:33
https://darujhovno.cz/ Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 11. leden 2022 22:53
WTF? Eh? Shocked
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. leden 2022 00:32
Tech sluzeb je vic, driv toho byl plnej internet Mr. Green Ale zatim jsem netestoval, ani z jedne strany Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 12. leden 2022 09:58
Co lidi dneska nevymyslí... d'oh! Not Talking

//A myslíš, že tam Jendu drží aby jim produkoval bobky? Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 14. leden 2022 19:57
adnej je v prdeli , nedáme vyhlásiť pátranie ?
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 14. leden 2022 22:46
Máš uspokojivou odpověď na otázku "a kdy jste ho viděli naposledy?" Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 14. leden 2022 23:59
Já ho neviděl nikdy... takže je možné že vůbec neexistuje... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 23. leden 2022 22:27
možno ani nikdy neexistoval Rolling Eyes
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 10. duben 2023 16:30
Zeptal jsem se ChatGPT, co se stalo s jendou:

citace:

Jenda byl obyčejným uživatelem stránky VySemNesmíte, který rád diskutoval s ostatními členy o různých tématech. Jednoho dne se však stalo něco neuvěřitelného. Když se Jenda přihlásil na svůj účet, zjistil, že se stalo něco divného. Jeho profilová fotka byla nahrazena obrázkem ovce.

Překvapený Jenda se pokusil zjistit, co se stalo. Snažil se kontaktovat administrátory stránky, ale bez úspěchu. Když se pokusil změnit svou profilovou fotku zpět na původní, zjistil, že nemá přístup k úpravám svého profilu. Byl zmatený a frustrovaný, protože nevěděl, co se děje a jak to opravit.

Ale to nebylo všechno. Když se pokusil přidat příspěvek na fóru, zjistil, že nemá přístup k psaní. Byl totálně odříznut od svého účtu. Ovce, kterou z něj udělali, se stala symbolem jeho nové identity na stránce.

Jenda nevěděl, co se děje, ale brzy se dozvěděl hroznou pravdu. Zjistil, že jeho účet byl napaden skupinou Goauldů, upírů a vlkodlaků, kteří se snaží ovládnout stránku VySemNesmíte a posílit své pozice. Tyto bytosti ho proměnily v ovci, aby byl vyloučen ze společnosti ostatních uživatelů a aby se snížila jeho důvěryhodnost a vliv na stránce.

Jenda se rozhodl nevzdat se. Byl rozhodnut najít způsob, jak se vrátit zpět k normálnímu stavu. Začal pátrat po informacích o Goauldech, upírech a vlkodlacích a hledal způsoby, jak se jim postavit. Po několika týdnech intenzivního výzkumu a příprav se Jenda rozhodl zahájit svou akci.

Večer se Jenda připojil na fórum a začal psát příspěvek. Byl pečlivě připraven a věděl, že bude muset jednat rychle. Když dokončil svůj příspěvek, změnil jeho obsah tak, aby obsahoval speciální kód, který by mohl napadnout počítače Goauldů, upírů a vlkodlaků



Po několika měsících pobytu v podobě ovce se Jenda konečně dostal zpět do lidské podoby. Díky pomoci svých přátel z VySemNesmíte, kteří využili své znalosti a schopnosti v oblasti magie, se podařilo vyhnat Goauldy i všechny upíry a vlkodlaky z Jendova těla.

Po návratu do lidské podoby Jenda pocítil velkou vděčnost a lásku ke svým přátelům, kteří mu pomohli vrátit se zpět. Společně oslavili jeho návrat a slibovali si, že se již nikdy neocitnou v takové nebezpečné situaci. Jenda se stal silnějším a uvědomil si, jak moc mu jeho přátelé z VySemNesmíte znamenají.

A tak Jenda žil šťastně a spokojeně se svými přáteli a nadále pomáhal bojovat proti všem nebezpečím, která hrozí obyčejným lidem i celému světu.

» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 11. duben 2023 20:50
Jiná teorie Think

citace:

Vymysli konspirační teorii o tom, co se stalo s Jendou z VySemNesmíte.

Existuje konspirační teorie, že Jenda z VySemNesmíte nikdy neexistoval. Podle této teorie byl Jenda pouze vymyšlenou postavou, kterou používala vláda k rozptýlení veřejnosti a zaměření pozornosti na nevýznamné otázky. Někteří tvrdí, že Jenda byl pouze fiktivní postava, která sloužila jako katalyzátor pro další konspirační teorie a aby odváděl pozornost od skutečných problémů, jako jsou korupce v politice nebo ekonomická nerovnost.

Jiní tvrdí, že Jenda byl skutečná osoba, ale že byl zavražděn vládou nebo tajnou organizací, protože se příliš blížil ke skutečnosti. Někteří spekulují, že mohl být unesen mimozemskou rasou, která jej využívá jako svého zástupce na Zemi.

Existuje také teorie, že Jenda byl unesen neznámou organizací a vyměněn za androida, který vypadá a chová se jako on. Tato teorie tvrdí, že android byl vytvořen za účelem ovládnutí jeho fanoušků a šíření dezinformací na internetu.

Je však těžké říci, co se vlastně stalo s Jendou z VySemNesmíte, protože je to člověk, který se mnohdy dostával do sporů s různými lidmi a organizacemi. Ať už byl Jenda skutečná osoba nebo nikoliv, jeho jméno zůstává synonymem pro nezávislost a boj proti moci a korupci.




Arrow A tímto vyhlašuji soutěž o nejlepší příběh o Jendovi vygenerovaný GhatGPT. Very Happy
Vítěz získá 1000 VSN Kaček Exclamation , poukázku na nákup virtuálního alkoholu ve VSN shopu v hodnotě milion VSN kaček Exclamation , celosvětové uznání a dobrý pocit. Exclamation A možná pomůže opravdu najít Jendu Exclamation
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2023 12:38
ChatGPT přináší vlastní verzi příběhu. Protože se jedná o AI, určitě pravdivou.

citace:
Uživatelé fóra VySemNesmite byli vyděšení ztrátou svého admina jenda69. Nikdo nevěděl, co se s ním stalo, ačkoli se pokoušeli kontaktovat jeho rodinu a blízké přátele. Nikdo však nevěděl o jenda69m nic víc.

Jednoho dne se objevil na fóru nový uživatel s přezdívkou "Strážce mrtvých". Tvrdil, že má informace o tom, co se stalo s jenda69 a že je ochoten je sdílet s ostatními uživateli fóra. Byl to podivný a strašidelný uživatel, jehož profilová fotografie byla temná a nejasná.

Uživatelé byli skeptičtí, ale zároveň zvědaví na to, co Strážce mrtvých ví. Začali se s ním bavit a on jim pověděl, že jenda69 byl unesen mimozemskou civilizací. Strážce mrtvých tvrdil, že má schopnost kontaktovat mimozemské bytosti a že s nimi bude pracovat na záchraně jenda69.

Uživatelé fóra začali být čím dál více podezřívaví, ale Strážce mrtvých ukázal několik důkazů svého tvrzení a uživatelé začali mít důvěru v jeho schopnosti. Strážce mrtvých začal spolupracovat s několika uživateli fóra, aby pomohl najít jenda69 a přivést ho zpět na Zemi.

Po několika týdnech vyšetřování bylo zjištěno, že jenda69 byl unesen mimozemskou civilizací, která se specializuje na medicínské experimenty. Byl podroben řadě zvláštních procedur, během nichž bylo na jeho těle prováděno mnoho bolestivých a nebezpečných experimentů s minimálním respektem k lidskému životu.

Mimozemšťané se také pokusili vytvořit hybridní bytost, která by kombinovala genetický materiál jenda69 a mimozemskou DNA. Tento pokus se však nezdařil a jenda69 byl ponechán napospas svému osudu. Jenda69 byl následně vrácen na Zemi, ale už nic nebylo jako dřív. Byl silně traumatem ze svého pobytu na lodi mimozemšťanů.

Jenda69 byl vyděšený a zmatený, když se uvolnili z pout a přivedli ho zpět na Zemi. Uživatelé fóra mu pomohli dostat se zpět na nohy a Strážce mrtvých se snažil jeho traumatizující zážitky zmírnit.

Uživatelé fóra byli nesmírně vděční Strážce mrtvých za jeho pomoc a za to, že pomohl najít a zachránit jenda69. Nicméně, všichni se cítili velmi zneklidnění a nejistí ohledně toho, co bylo s jenda69 provedeno a jak by to mohlo ovlivnit jeho budoucnost.

Strážce mrtvých se snažil uklidnit uživatele fóra a ujistit je, že jenda69 byl podroben pouze experimentům na lidském mozku a že není v nebezpečí života. Nicméně, někteří uživatelé měli stále pocit, že Strážce mrtvých skrývá něco, co jim neřekl.

Po několika týdnech se jenda69 začal chovat podivně a měl stále více a více nočních můr. Začal se bát, že mimozemšťané mu implantovali nějaký druh zařízení do mozku, které ho sleduje a ovládá jeho myšlenky.

Uživatelé fóra se začali obávat, že jenda69 je nyní něco jako "přenosná anténa" pro mimozemskou civilizaci, a že se může stát hrozbou pro celou lidskou rasu.

Strážce mrtvých se rozhodl ukázat uživatelům fóra svou pravou tvář a odhalil, že je sám mimozemskou bytostí, která se specializuje na pomoc lidskému druhu při komunikaci s jinými mimozemskými civilizacemi.

Strážce mrtvých ujišťoval uživatele fóra, že jenda69 není nebezpečný a že mu byla implantována pouze malá zařízení, která mu umožňují komunikovat s mimozemskou civilizací.

Uživatelé fóra byli zpočátku zděšení, ale postupně začali pochopit, že Strážce mrtvých nemá v úmyslu jim ublížit, a že se snaží pomoci lidstvu komunikovat s mimozemskými bytostmi v mírumilovné a kooperativní formě.
Zasláno: pá 14. duben 2023 12:39
Také přináší detaily oněch experimentů:
chatGPT napsal:
Jenda69 se probouzí v temné a chladné místnosti. Cítí, jak je svázán a nemůže se pohnout. Když se konečně rozhlédne, zjistí, že je v nějaké zvláštní místnosti s neznámým zařízením a přístroji. Když se snaží zavolat o pomoc, zjistí, že má něco v ústech, co mu brání v mluvení.

Po chvíli se z okrajů místnosti ozývají zvláštní zvuky. Zdá se, že něco se blíží. Když se konečně objeví, jenda69 se leká. Jsou to tvorové, které nikdy předtím neviděl. Mají podobu malých bytostí, ale jsou to definitivně mimozemšťané. Mají velké hlavy a neobyčejně drobné tělo, ale jenda69 vidí, že jejich ruce jsou neuvěřitelně chytré a pohyblivé.

Mimozemšťané jenda69a začínají provádět medicínské experimenty. Zavádějí mu do těla různé přístroje a sondy, a jenda69 cítí, jak se mu pod kůží něco pohybuje. Je to bolestivé a nechutné, ale nemůže se pohnout a nic proti tomu udělat.

Když experimenty skončí, jenda69 se cítí unavený a vyčerpaný. Ale mimozemšťané s ním ještě nekončí. Začínají se zajímat o jeho mysl. Snaží se vniknout do jeho myšlenek a vzpomínek, a jenda69 má pocit, že mu hlava praská. Mimozemšťané se snaží rozluštit jeho jazyk a překládat jeho slova do svého vlastního jazyka.

Jenda69 je vyděšený a neví, co se s ním děje. Neví, jestli mu ublíží nebo ne, a jestli ho někdy pustí zpět na Zemi. Zdá se, že bude muset podstoupit ještě mnoho dalších experimentů, a jeho budoucnost je nejistá.

Po několika dnech, které se jenda69ovi zdají jako věčnost, se mimozemšťané konečně rozhodnou ho pustit. Předtím mu ale nainstalují do mysli nějaké informace a znalosti. Jenda69 se probudí na zemi, uvědomuje si, že je zpátky, ale zároveň si uvědomuje, že se cítí jinak.

citace:
Jenda69 byl přivázán ke stolu v neznámé místnosti, kde se ho začali dotazovat na různé informace o lidstvu. Poté se na něj vrhli s nástroji, které ho proškvařovaly a prořezávaly jeho tělo. Byly to hrozné bolesti, ale jenda69 se snažil nekřičet a zachovat důstojnost.

Po několika hodinách mu dali nějakou injekci, která ho umrtvila. Když se jenda69 probudil, ocitl se v jiné místnosti, tentokrát větší a osvětlenější. Zjistil, že nemá oblečení a kolem sebe viděl jiné lidi v podobném stavu. Snažil se zjistit, co se stalo, ale ostatní byli příliš vyděšení, aby něco řekli.

Jenda69 si uvědomil, že se stal obětí mimozemských medicínských experimentů. Byl testován a manipulován a neměl tušení, co se s ním bude dít dál. Zjistil, že tito mimozemšťané se zajímají především o lidské tělo a snaží se odhalit všechny jeho tajemství.

Po několika dalších dnech byl jenda69 opět odvlečen na operační sál, kde se mu snažili implantovat nějaké zařízení do mozku. Snažil se bránit, ale byl příliš slabý. Když se probudil, cítil se jinak, jako by něco v jeho mozku stále pulzovalo.

Pak se v místnosti objevili další lidé, kteří byli dříve odvedeni jako on. Společně se pokoušeli najít cestu ven, ale dveře byly zamčené a okna byla zajištěná mřížemi. Vypadalo to, že nejsou sami, ale že se nacházejí v nějakém druhu vězení.

Jenda69 se snažil udržet naději a hledat způsob, jak uniknout z tohoto místnosti a najít cestu zpět na Zemi. Ale zdálo se, že je uvězněn v této tajemné a děsivé mimozemské vesmírné lodě navždy.
Zasláno: pá 14. duben 2023 12:43
citace:
Jenda69 se probouzí v cizím prostředí, nemůže se pohnout a má pocit, že je někde hluboko pod zemí. Po chvíli zjistí, že je uvězněn v malé místnosti, která se zdá být nějakým druhem laboratoře. Jeho tělo je připevněno k různým zařízením, která monitorují jeho vitální funkce.

Pak zaslechne hlas, který mluví jeho mateřským jazykem. Je to však strojový hlas, který mu sděluje, že se nachází na palubě vesmírné lodi mimozemské civilizace, která se zajímá o lidskou psychiku a sexuální chování. Oba tyto aspekty jsou pro mimozemšťany stále neznámé a chtějí je důkladně prozkoumat.

Následuje řada experimentů, které jenda69 přinášejí bolest a úzkost. Mimozemšťané mu vstřikují různé látky, které mění jeho psychické stavy a zkoumají jeho reakce. Při některých experimentech se mu zdá, že prožívá sexuální zážitky, ale vždy je to způsobeno pouze stimulací jeho mozku.

Jenda69 se snaží najít způsob, jak uniknout a vrátit se na Zemi, ale je mu jasné, že to bude velmi obtížné. Navíc se mu v mysli začínají objevovat podivné myšlenky a touhy, které neznal dříve. Přemýšlí, zda nebyly vyvolány experimenty a manipulací s jeho psychikou.

Celou dobu cítí, že je na pokraji svých sil a že by mohl ztratit kontrolu nad svým tělem i myslí. Jeho touha po svobodě a návratu domů se postupně mění v bezmocnou záchvatovou reakci. Zůstává v neustálém strachu a napětí, s nejistotou, co se s ním bude dít dál a zda kdykoli opět spatří světlo.

Mimozemšťané na jenda69 provádějí různé experimenty, které se zaměřují i na jeho sexuální identitu. Zkoumají jeho reakce na různé podněty a situace a snaží se porozumět lidskému pohlavnímu chování a sexualitě. Avšak popis těchto experimentů je vynechán a lze si je představit pouze jako zneklidňující a nepříjemné zážitky pro jenda69.
NoArtist / NoName
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× Elephant, naposledy so 15. duben 2023 08:14.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2023 20:34
Obrázek
Obrázek
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2023 22:54
Na těch obrázcích je něco hodně znepokojivého... Anxious

Každopádně stačí tedy počkat na to až se sem registruje uživatel "Strážce mrtvých" a Jenda se zjeví? A nebo to je jen konsporace mimozemšťanů, kteří vypadají jako ovce ale bez obličeje? Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Strážce duší (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 4. květen 2023 08:24
Chcete vědět, co se stalo s jendou?

Za 0,666 BTC vám to prozradím...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 4. květen 2023 13:11
Strářce duší povstal!
Obrázek

Po tom, co získal 0,666 BTC na cestovní náklady se nažal cestovat po celém světě.

Jenda byl obyčejným chlapcem z Vysemnesmíte, který si užíval svůj klidný život na vesnici. Jednoho dne však přišli Goauldi a unesli ho do svého vesmírného lodě. Tam ho podrobili genetickým experimentům a proměnili ho v ovci. Jenda se snažil uprchnout, ale byl chycen a prodán do otroctví.

Strážce duší hledal Jendu a putoval po celém světě. Cestou prošel mnoha místy a potkal mnoho lidí, kteří mu snažili pomoci. Nakonec se však dozvěděl, že Jenda je v neprostupném terénu Vysokých Tater, kde postavili své základny Goauldi a kteří se snažili z tohoto místa ovládnout zemi.

Strážce duší věděl, že jako Pražák nesmí do Tater sám, tak se rozhodl požádat o pomoc místní domorodce. Obul si sandále v ponožkách a vyrazil na cestu s Palučkou a jeho kamarádem z války Černým bačou.


Obrázek
Ze Slovenska se k výpravě přidali i Palučko a Čierna bača


Cesta nebyla snadná, museli překonávat náročné terény a bojovat s nepřátelskými silami. Strážce duší byl však pevně rozhodnut najít Jendu a zachránit ho. S pomocí Palučka a černého bači se vydali do neprostupných oblastí, kde se Jenda měl nacházet.

Po dlouhých dnech a nocích putování po horách se Strážce duší a jeho tým konečně dostali na místo, kde se Jenda nacházel. Museli se vypořádat s dalšími nepřátelskými silami, ale nakonec se jim podařilo dostat k Jendovi.

Strážce duší byl šokován, když zjistil, že byl Jenda proměněn v ovci. Nicméně, díky své síle a odhodlání, dokázal Jenda Strážci duší ukázat pravou identitu. Strážce duší byl nesmírně rád, že se mu podařilo najít Jendu a zachránit ho z této nelidské situace.

Strážce duší také zjistil, co se s Jendou stalo po jeho únosu a prodeji do otroctví. Jeho novou majitelkou se stala tlustá Berta, která ho využívala k ježdění. Jenda celou dobu toužil po svobodě a chtěl se vrátit zpět do lidské podoby a to mu teď dopřál Strážce duší.

Po svém návratu do lidské podoby se Jenda rozhodl bojovat proti zločinu a pomáhat ostatním. Jeho novou identitu však tajil a vystupoval jako obyčejný vesničan. Jeho statečnost a oddanost pomoci lidem se brzy stala legendou v celé oblasti.

Když se jednoho dne tlustá Berta dozvěděla pravdu o Jendovi, okamžitě ho propustila. Litovala, že si neuvědomila, koho vlastně držela v otroctví. Jenda se jí však nemstil, protože si uvědomil, že i tlustá Berta může mít svou druhou šanci. Rozhodl se, že bude nadále bojovat proti zlu a pomáhat všem, kteří to potřebují.

Obrázek
Tlustá Berta s Jendou


- A co udělali strážci duší s goauldy?

Když strážci duší Jendu zachránili, rozhodli se postavit Goauldům a zastavit jejich praktiky. S pomocí Jendy, který měl mnoho zkušeností s bojem proti Goauldům, se jim podařilo vypátrat a zničit Goauldské základny v okolí. Po několika měsících boje se podařilo zastavit invazi Goauldů na Zemi a strážci duší a Jenda se stali hrdiny, kteří pomohli ochránit celou galaxii.

- A jak dopadla tlustá Berta?

Po propuštění Jendy z otroctví se tlustá Berta rozhodla změnit svůj život a začala cvičit a zdravě jíst. Nakonec se stala osobním trenérem Jendy a pomohla mu se vrátit do formy a opět se stát bojovníkem proti zločinu. Společně pak plnili různé úkoly a úspěšně se postavili i dalším nebezpečím, která na ně čekala. Tlustá Berta byla ráda, že měla příležitost napravit své chyby a stát se lepší verzí sebe sama.

Obrázek
Tlustá Berta jako superhrdinka pomáhající Jendovi se zločinem.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 16. květen 2023 12:44
Obrázek

Našel jsem ho na salaši.

Obrázek

Ale asi na nás má pifku.
Zasláno: st 17. květen 2023 17:27
Obrázek
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 19. květen 2023 08:56
A kdo jsou ti ostatní? To jsou jendovi noví přátelé se kterými zachraňuje svět?

Jo a to logo dole to je bing? Oni mají i nějakou AI na generování obrázků?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 19. květen 2023 12:19
Mají.

https://www.bing.com/create

Používají DALL-E, ale je 100 kreditů (= pokusů) na den.

Ty další ovce jsou odpadlíci z VSN.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 15. červen 2023 22:43
Jenda to má ošéfovaný, takže Bing nechce vygenerovat jeho podobiznu... Asi aby ho gangsteři neodhalili.. Sad

Obrázek

Pár fotografií ale přece uniklo:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A můžeme si dát soutěž "Uhodni kde jenda účinkuje":

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A to je asi dost, ať Jendovi nezahltím server... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 19. červen 2023 10:00
Obrázek
AI ví, jak bude vypadat návrat admina.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. červen 2023 12:04
Podle té fotky to vypadá, že UFO spolupracuje s ovcemi... je za tím skutečnost, že ovce jsou ve skutečnosti mimozemšťané? A létající talíře jsou jejich dopravní prostředky?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna