Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kontaktní čočky

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK

Kontaktní čočky

Zasláno: út 22. březen 2011 13:36
Nosíte někdo kontaktní čočky? Ať už dioptrické a nebo takové ty crazy?
Jak jste k nim přišli? Máte nějakou speciální metodu nasazování a sundávání? Smile
Podělte se o zkušenosti!

Já si teď koupil takový bílý, jako od Marilyna Mansona Mr. Green

// je mi jasný, že se to tu zachvilu začne plnit přitroublýma reklamama...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 22. březen 2011 16:29
Nemám, neměl... možná by mi ani nevadilo je mít, ale zas je celkem blbý, že se musí kupovat každou chvíli nový... A taky prej není dobrý, když má člověk špatný zvlhčování očí... A je mi jasný, že kdybych si je pořídil, tak zjistim, že přesně to mám... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 22. březen 2011 17:27
já kontaktní čočky (dioptrické) zkoušel... ale nakonec jsem se vrátil zpět k brýlím...
na to, že si musíte shnout přímo do oka, když si je sundáváte, a nasazujete si zvyknete.. ale mě z toho štípaly oči... Rolling Eyes

jinak nasazování je vpohodě... oční bulva je v místě kde jsou zornice mírně vyvýšená, takže se nasazuje krásně jedním prstem a krásně tam dosedne a přilepí se... a sundávání taky... prostě dvěmi prsty chytneš čočku a ona se sama odlepí.. Smile jen se musíš zbavit reflexu ucukávání okem, když si do něj saháš... Smile



wojcku, a pak dej fotku, jak v nich vypadáš... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: út 22. březen 2011 18:47
Ja nemam skusenosti pretoze ja by som musel mat zevraj nejake specialne ale inak by som rad skusil...
Co viem tak to ze su rozne druhy podla dlzky pouzitia. Na urcity pocet dni, sa uchovdavaju pocas nepouzivania v nejakom roztoku a na jedno pouzitie.

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: čt 24. březen 2011 00:00
Taky jsem nezkoušel, odradila mě hlavně, jak píše jenda, nutnost kupovat každou chvíli nové Rolling Eyes . Ale já svou "potřebu" čumět na svět přes nějaký sklo nějak moc neřešim... v jednom oku mám 1 dioptrii, v druhým o něco míň a brýle si beru jenom na řízení... mám je celkem krátce a nějak mi ke ksichtu nepřirostly Rolling Eyes .

Pavel Volný (0)
Anonymní




0,- VK

kontaktní čočky

Zasláno: čt 24. březen 2011 17:02
Ahoj, já už si třeba nemůžu představit, že nosím brýle. Nejsem jeden z těch, kterému brýle sluší, takže jsem byl moc rád, když jsem se jich mohl zbavit:) Co se týče té otravy si je objednávat tak já si je objednávám tak jednou za půl roku tady [url]http://www.c**p.cz/[/url] a tady mají i různé bonusy za víc nákupů a tak, takže to i motivuje:)

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; jenda^^

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 30. březen 2011 15:19
Já nosím kontaktní čočky již nějakou dobu, brýle už si beru jen o víkendu.
Crazy né, normální průhledné dioptrické Mr. Green Nejsem moc příznivcem těch crazy a podobných druhů, dost často se vyrábějí z nepříliš dobře prodyšných materiálů, dusí oko a může dojít i k trvalému poškození oka! Takže radši neblbnout Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 30. březen 2011 18:59
můžete si udusit oko Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

odloucena (+8)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 160
Bydliště: Brno
21 433,- VK
Zasláno: st 30. březen 2011 19:17
Já nosím pořád jen brýle. Mám citlivý oči a nedokázala bych si tam ty čočky nasadit, hned začnu slzet. Sad

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 30. březen 2011 20:40
já bych čočky nosit nemohl... ani brýle nechci...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna