Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konvice & E-book reader

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Vyplatí se rychlovarná konvice oproti vaření vody na plynu?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
100% 100% [ 6 ]
Ne:
0% 0% [ 0 ]
Je to nastejno:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 19:53
Tak jsem koukal na ty videa z CESu na živě.cz a vypadá to, že e-book readery se začínají pomalu rozšiřovat...
Vypadá to zajímavě. Možná bych i do nějakýho šel, kdyby ceny klesly k tý tisícovce... Přece jen za těch 6k je to docela drahá věc...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 21:38
Samotna čitačka je zatiaľ o ničom, pokiaľ sa neobjavia tie ohybne koncepty, ktoru su ako papier. Najlepšie sa aj tak oplati Palm Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:18
mě se zdá, že jsem zase deset let dopředu... Mr. Green už v dávných dobách jsem četl e-booky na M65, potom na S75 a teďka je čtu na Kaiserovi... na tak velkým displeji je to jedna radost.. na co s sebou tahat ještě jeden přístroj, kterej ještě k tomu stojí 6000? Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:19
Jj, právě ta cena je naprd, ale jinak tu čtečku máš třeba o velikosti A5 s displejem s e-inkem, takže to vypadá jak na papíře a navíc Ti to na jedno nabití vydrží mraky dlouho, protože energii to žere jenom při překreslování... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:25
Ak považuješ čitanie na 132x176 za pohodlne, tak veľa šťastia. Ja som to skušal na S65 a nikdy viac...
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:27
já nemám žádnou Nokiu s 2x3cm displejem.. Mr. Green QVGA a skoro 3 palce je docela plnohodnotný, ne?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:34
Tak na půl tady se všim souhlas...

Myslim, že mít čtečku velkou jako A5 a aby byla ohebná jako papír, tak je to bomba.

Ale zase na Kaiseru to koneckonců neni špatný a dá se na něm taky přečíst knížka, ikdyž pořád otáčíš stránky. Smile
A asi nikomu se nechce sebou tahat tolik věcí, tuhle čtečku bych si vzal maximálně na nějakou delší cestu. Třeba když jedete na dovolenou... A asi velká výhoda čteček, že vydrží dlouho nabitý a můžete v ní mít asi x desítek knížek Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:37
Jj, u toho Amazon Kindle je bezva, že si do toho můžeš tahat i noviny za nějakej poplatek a je fuk, kde jsi a vždycky to stojí stejně...
Ale jinak ebooky jsem četl i na C65 - 130x130 Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:41
jo, to je pravda.. ta výdrž je velkou výhodou... stejně jako to, že na něčem, co má rozměry A5 se to čte určitě líp...

ale osobně bych si to nekoupil ani, kdyby to stálo tu 1000... prostě takhle můžu vytáhnout telefon, a číst třeba když čekám na vlak, kterej má spoždění.. kdybych měl čtečku knih, tak bych se jen mohl mlátit do hlavy, že jsem si ji nevzal, a musím tam hodinu čekat a nudit se... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 22:45
Přesně... ale myslim, že to je pro ty lidi, co sebou klidně tahají i velkou knížku, tak ty ebooky ocení a až se to trochu zlevní, tak to určitě budou lidi kupovat...
Taky jsem spíš pro to, že kdykoliv takhle vytáhnu telefon a můžu číst..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna