Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konvice & E-book reader

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Vyplatí se rychlovarná konvice oproti vaření vody na plynu?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
100% 100% [ 6 ]
Ne:
0% 0% [ 0 ]
Je to nastejno:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 10. leden 2010 23:07
No lebo Nokia nema QVGA......., bežte už niekde s tymito utočiaciami vecami, len som povedal, že to bolo na hovno na Siemense, na hovno je to na Symbiane, WindowsMobile, Androide aj iPhone a na hovno to bude furt s veľkosťou displejov dneška Wink

A buducnosť ebookov je toto.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 18. leden 2011 22:36
http://www.zive.cz/clanky/noteslate-nejjednodussi-tablet-na-svete-je-z-ceska/sc-3-a-155426/default.aspx
naprostá bomba, prokud to bude opravdu stát 2000,- tak si to jdu okamžitě koupit...
elektronický inkoust, 180 hodin provozu na jedno nabití, displej velikosti klasického A4 papíru, a hlavně dotykový displej možná i s rozpoznáváním písma... ještě kdyby to umělo i internet, tak jsem na vrcholu blaženosti.. Mr. Green
přesně tohle mi chybělo, abych s sebou nemusel tahat milion papírů... a nebo těžkej notebook, do kterého se ovšem třeba matematika zadává úplně nahovno.. Very Happy
a makavelína si svůj kindlounek může strčit víte kam.. Slinták

mimochodem ne, nezměnil jsem názor, kindle bych si nekoupil, ale tohle jo, protože by mi to nahradilo sešity a notebook zároveň.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 18. leden 2011 22:52
Wáu, tak to je opravdu pecka.. A jestli ta cena bude opravdu taková, tak do toho jdu taky.. Nebyl by to první takovej e-notepad? Smile To jsem si vždycky představoval.. Snad nebudou ty další verze o tolik dražší než případná basic..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 18. leden 2011 23:46
Já mám pocit, že už jsem něco podobnýho viděl dřív.
Ale je dost možný, že se do toho cpaly normální papíry a malovalo se na to normálně propiskou/tužkou a pod tím papírem byl nějakej digitizér, přes kterej se to navíc ještě někam ukládalo Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna