Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konzole vs. PC

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry

Konzole nebo PC

Hlasování není časově omezeno.
Konzole!:
11% 11% [ 1 ]
PC!:
77% 77% [ 7 ]
nehraju hry, hry jsou pro malé děti!:
11% 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9 / Hlasujících: 9
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Konzole vs. PC

Zasláno: ne 3. květen 2015 10:18
Když jsem viděl Mouchu pochvalovat si v topicu o GTA konzole, tak mi nedá nezaložit tohle téma... snad tu už něco podobného není, ale hledal jsem a nenašel jsem... Very Happy

Já osobně jsem vyrostl na Playstationu, tak na jeho ovládání nedám dopustit... Na auta, fotbal nebo cokoliv jiného je to mnohem lepší jak klávesnice... Smile Jediné naco to nebylo ono byly FPS střílečky... takové Medal of Honor se na tom nehrálo moc dobře... Na to je prostě potřeba myš...

Jinak ale co jsem nikdy nepochopil je asymetrický ovladač od xboxu... Very Happy proč jsou tlačítka a analogové ovladače na jedné straně přehozené... Very Happy je možné, že patentový troll MS to udělal kvůli tomu aby jej Sony nežalovalo, nebo co... jinak si to nedovedu představit důvod pro tuhle nelogičnost... Very Happy

co vy? mate radši konzole nebo PC? Very Happy

jinak já osobně teď spíš hraju na tabletu... na spoustu věcí je G senzor a dotyková obrazovka lepší... Smile teda samozřejmě kromě stříleček... Very Happy ale takový Dead Trigger má ovládání dobré i bez myši... Smile Navíc tablet mám narozdíl od počítače či playstationu furt s sebou, takže můžu hrát treba cestou do školy atd... Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. květen 2015 10:52
Jéj, koupit si konzoli a DriveClub/Gran Turismo/Forzu a už se od toho nehnu.. Very Happy A jedině DualShock, tu zhýřilost od MS snad ani nemá smysl komentovat, je to divný.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 3. květen 2015 14:21
Loni v Anglii, si kámoši koupili xbox, nikdy v životě jsem nedržel ovladač v ruce, takže začátky byly těžký, ale dá se na to zvyknout. Na řízení motorky v GTA V nejlepší Very Happy ale na střelbu by fakt byla lepší myš.
Skyrim se mi s tím ale taky hrálo celkem dobře!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 4. květen 2015 11:24
Já si pořídil Xbox hlavně kvůli tomu, že se mi nechtělo upgradovat PC a Xbox byl prostě za 5 tisíc daleko lepší volba v té době. Když si to člověk nechá flashnout je to asi nejlepší způsob hraní her Smile

Ten ovladač.. Já nevím, mně zas přijde nesmyslnej ten z PS Mr. Green Hrozně malej a to nemám zrovna velké ruce a ještě mám palce šíleně u sebe, na tom z Xboxu je ta analogová páčka prostě logicky místo šipek a i tak nějak celkově mi víc padne do rukou. Ten z PS je tak do jedné ruky. Stejně ve většině her se pohybuješ analogově Smile Ale asi je to o zvyku. Já jsem si na to umístění analogových páček stěžoval snad už i u prvního playstationu a pak jsem kvitoval, že někoho napadlo v MS myslet.. Pray Mr. Green To byl snad i hlavní důvod, proč jsem před 3 lety nešel do PS3..

A stejně je asi čas koupit novější konzoly, dneska bych do X360 a PS3 nešel, když vidím tu grafiku z XOne.. Vývojáři se snaží, ale už to nejde víc ždímat Smile

Střílečky na Xboxu jsou divný, to máte pravdu, většinou Vám to pomáhá zaměřovat a většinou toho, koho nechcete trefit Smile Ale dá se na to zvyknout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. květen 2015 17:12
Dance Whistle

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 4. květen 2015 17:14
Nj... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 09:17
Jinak se mi poslední dobou líbí hry, co jsou zdarma v rámci Xbox live Goldu.. Za 120 korun měsíčně je tam třeba teď ke stažení Mafie II a Assassin Creed IV.
Jasně, PCčkář odvetí, že si to upirátí a že to dohrál už dávno Smile Ale pro ty, co nemají tak výkoný PC nebo notebook je to dobrá možnost, jak si zahrát některý hry na konzoly Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 20:14
Hmm... zajímavý, emulátor Wii... Ale ten Mario je ještě těžší, než to, co jsem kdysi hrál jako malej na televizi u bratrance. Mr. Green

Obrázek

(BTW, hrát na konzoli hry z jiných konzolí nejde. PC Master Race!!! Magor )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2015 10:23
To je ten, co se dá hrát ve 4 lidech? Smile My ho hráli s kámošem ve dvou a byla to jedna z nej co-op her, co jsme hráli Smile

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 6. leden 2020 23:03
Jo ale ještě si chci postěžovat na PlayStation. Částečně jsem idiot, ale kupoval jsem postupně pres PS DLC ke Spidermanovi. No a až když jsem koupil to poslední tak jsem zjistil, že to je season pass, a obsahuje ty předchozí Laughing

Není to jako na steamu, takže o refund se musí psát na support (!).. a z něj mi přišlo že dlc nejdou reklamovat Laughing
Tak to mě trochu rozladilo.. sice tři stovky asi jen.. ale stejně
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna