Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Konzultant z EU :-))

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Konzultant z EU :-))

Zasláno: čt 15. září 2005 18:29
Tak todle mi dnes prislo mejlem docela prd*l. Mr. Green

Pase ovčák ovce na zelené louce. Najednou, co to? Po pěšince přijídí poslední model mercedesu a za ním oblaka prachu. Za volantem mladý muž v obleku od Armaniho, v botách od Gucciho, vázanka D+G a na očích tmavé brýle Ray Ban. Stisknutím tlačítka stáhne okénko, vykloní se a povídá:
"Hej, ovčáku, když ti řeknu, kolik máš ve svém stádě ovcí, dáš mi jednu?"
Ovčák se pomalu podívá na úspěšného mladého muže a řekne klidně: "Ale jo, proč ne?"
Úspěný mladý muž zaparkuje svůj mercedes, vytáhne notebook Dell a připojí ho ke svému mobilu od AT&T. Pomocí GPS určí svoji polohu, pak se připojí na satelit NASA, kde zadá svoje souřadnice a vyžádá si pořízení řady fotografií s vysokým rozlišením. Pak pomocí Adobe Photoshop otevře pořízené digitální obrázky a exportuje je do zpracovatelského střediska v Hamburku. Během pár vteřin dostane na svůj Palm Pilot zprávu, že obrázky jsou zpracovány a uloženy v databázi SQL. Propojí databázi s Excelem, kde má stovky složitých vzorců a uploaduje všechna uložená data. Po několika minutách má data zpracovaná. Vytiskne je na miniaturní barevné tiskárně HP LaserJet jako stopadesátistránkovou zprávu a otočí se k ovčákovi: "Máš přesně 1 586 ovcí."
"To je pravda. Takže podle naší domluvy si můžete vybrat jednu ovci."
Ovčák chvíli pozoruje pobaveně mladého muže, jak se snaží napasovat jedno zvíře do kufru auta, a pak povídá: "Když vám řeknu, jaké je vaše povolání, vrátíte mi, co jste si vzal?"
Mladý muž se na vteřinu zamyslí a odpoví: "Jistě."
"Jste konzultant z EU," řekne ovčák.
Mladému muži spadne čelist: "Jak jste to uhodl?"
"Vůbec jsem nemusel hádat," povídá ovčák. "Přijel jste, aniž by pro vás kdokoliv poslal. Chtěl jste si nechat zaplatit za odpověď, kterou jsem už dávno znal - navíc na otázku, na kterou jsem se ani neptal, a přitom o mé práci víte úplný kulový. A teď mi vraťte mého čuvače..." Confused Mr. Green
ObrázekObrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 21:22
Tož to je brutus. Applause
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 28. září 2005 16:47
Myslím že to tak funguje, tož tak. Cool
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 29. září 2005 06:57
Já chci taky teplej dobrej Flek kde se dělá jen to co se chce navíc kdybych byl živenej a to slušně z celoevropskejch daní daňoví poplatníci by to ani nepoznali. Ale tenhle model je přece u nás už dávno zaběhanej. Schválím si plat, vymyslím blbej zákon abych měl do konce volebního období co opravovat a moh tak vykazovat práci, za učelem inovace onoho zákona vyjedu na několik služebních cest do zahraničí a čtyři roky si budu žít jak prase v žitě.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

nosferatu (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 39
Bydliště: Pardubice
0,- VK
Zasláno: pá 28. duben 2006 12:17
To není vtip. To je realita Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna