Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 29. srpen 2020 01:47
Jak to vidíš s otevřením Ruska? Jsi stále tam? Rád bych v březnu do Kazaně a vidím to zarouškovaně. Jedině, že by odstartoval Sputnik V a zároveň neodstartoval předčasně Metro 2033... Mr. Green
Mám tam za 1800 rublů lupeny z Budapešti. Což jestli Maďarům bude jebat jako teď, je ztracené nadobro. Prý na září zavřou preventivně hranice všem Laughing d'oh!
 
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 29. srpen 2020 09:45
Jsem už od Vánoc v Rusku, nikam jsem neodjel. I na dovolené jsme byli v Rusku, u moře, v Soči. Měl jsem kolegy, kteří se bláhově nechali repatriovat repatriačním letem a jeli si na služebku či dovolenou... a pak se neměli dostat jak zpět... Nakonec to vyřešili tak, že si 2 z nich koupili auta a dojeli autama... Magor Navíc na testech na koronavirus zaplatili majland a ilegálně projeli Litvou či Lotyšskem (jednim z toho; pro Čechy je to uzavřené i s testem ale hranice nikdo nehlídá Magor ) do Estonska... Magor

Letadlem se teď dá letět jen přes Londýn nebo Istanbul (dřív šlo i přes Minsk ale to už teď nejde Anxious ) a letenky jsou extrémně předražené, že se vyplatí radši si za to koupit auto...
Hranice budou prý zavřené do února, takže březen by mohl vyjít. Ale zase nic nebrání tomu aby se to zase prodloužilo. Vše se mění podle situace... Pamatuju jak vedoucí před několika měsíci říkal, že budou zavřené do září a kolegové ne, to je blbost, vždyť od 1.8. jsou už vypsané lety - no a teď mají místo letenek vouchery a museli dojet autem jak jsem psal... Magor

P.S. Kazaň je moc hezké město, taková Arábie uprostřed Ruska.. Very Happy Máme ji taky na seznamu kam se podivat Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 5. září 2020 06:50
Tak co? Kdy v Česku dáme litr? Tipuji to tak na úterý 😂👿
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 7. září 2020 16:51
50 respirátorů za 14,5 dolaru. To jsem teda zvědavý Very Happy
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 7. září 2020 17:13
Kupuješ to na Aliexpressu? Neboj, budou mít covid v sobě... ale zas lepší než e-bay... z tama by ti to nepřišlo nikdy...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 7. září 2020 17:14
To doručení nebude tak rychlé, tak ten covid mezitím chcipne. To je tak když posíláš zvířátka poštou... Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 7. září 2020 17:17
Zvířátka poštou? Že ty sis nechal posílat netopýry na netopýří polévku? Ale tak tam nevadí že chcípnou cestou. Jde to uvařit i z sušených...

Jinak to vypadá ze zitra ještě litr nedáme... musíš udělat v Praze akci kyblík vodka s rumem zdarma a pozvat nějaké fotbalisty a jejich madračky... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 7. září 2020 17:22
Já teď nevarim, ale že to byla tajná ingredience do nějakých tvých jáhel, že víš, že jsou v prodeji i sušení?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: po 7. září 2020 17:24
Jinak já jsem připraven na surfování po dalších vlnách Green Obrázek
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 7. září 2020 17:31
Ani nevíš jak drahá gurmánská specialita to je... Very Happy Když jsem byl v Číně, tak nic takového nikde neměli... Very Happy Všude měli jen kuřecí pařáty a na těch moc masa není...

Ale sušené hovězí nebo sušené ryby jsou super... lepší než proteinove tyčinky, 100% bílkovina a vydrží to roky... Very Happy Miluju hlavně rybku jantarnaju (treska pestrá) a nebo sušenou gorbušu. (Losos gorbuša)...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 52 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna