Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. listopad 2020 22:02
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/belorusko-nalibocky-prales-rodina-utek-ockovani-cipovani-lidi.A201123_134910_zahranicni_aha

Stačí udělat zásobu pohanky a na rok se schovat do pralesa a Bill Gates ostrouhá... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. listopad 2020 08:07
Tomuhle říká důsledná nedůslednost a populismus nejvyššího kalibru:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/blatny-odkryl-plany-od-18-prosince-testy-zdarma-v-lednu-start-ockovani-131075

Pan Blatný si vymyslí Psa, aby se za něj do krve bil ještě minulý týden, aby mohl tento týden oznámit rozvolnění, ačkoliv jeho PES říká něco jiného.
K tomu přijdou s populistickými antigentovými testy zdarma od 18.12. Ale jen do konce roku...
Zasláno: čt 26. listopad 2020 11:08
Covid Wars: Mužská rýmička Strikes Back Mr. Green
Zasláno: pá 27. listopad 2020 13:56
Jednou si schválí nablblého psa a tvrdí, že se pojede výhradně podle něj. A že situace bude díky němu předvídatelná.
Avšak stačí dva týdny a už serou na psa, že prý dává blbá čísla. To už je na lynč. Vláda zase bude až v neděli večer rozhodovat "loupit, neloupit, sežrat, nesažrat". Ehm, "rozvolnit, nerozvolnit, přitáhnout šrouby, nepřitáhnout šrouby"...
Přitom rozumným bylo jasné, že je jejich PES tak na dvě věci už v době, když ho představili...
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-cesko-system-pes-jan-blatny-ministr-zdravotnictvi-opatreni-rozvolneni-epidemie-nak.A201127_094429_domaci_pmk
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2020 20:28
Na to byla super headline, z které by brnakum praskla cévka Mr. Green Obrázek

No a někde jinde jsem zase četl, že Babiš řekl že Pes je taková tabulka MZ, že vláda se tím řídit nemusí vlastně Mr. Green Kocourkov. Třeba jako že chtějí otevřít obchody s oblečením, ale zkoušené věci se musí 24h dát do karanteny.. ale v Tescu nebo globusu to nevadilo Mr. Green je to banda pitomcu
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 27. listopad 2020 20:30
Jednou je Praha příliš dobrá, jindy to kazí celé republice. Prostě se těm náplavám člověk nikdy nezavděčí.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. listopad 2020 07:16
Já bych Prahu přejmenoval na Brno a spojil obě Brna dohromady. Existují enklávy a exklávy států, krajů i měst a tohle by nebylo první město s nespojitým územím. Vyřešilo by se tím několik problémů:
1) už by Praha nekazila statistiky
2) Brno by mělo metro
3) Brno by mělo skutečný orloj
4) Praha by měla sochu předsedy vlády (původní Brněnský "orloj")
Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 1. prosinec 2020 07:37
Teď jsem si přečetl co vlastně ten PES je a nestačím žasnout... Některé věci jsou vyloženě hloupé a přispějí jen k většímu zmatku... Například:

citace:
Opatření: Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.)
Stupeň 1: Ve vymezených vnitřních prostorech a ve veřejné dopravě
Stupeň 2: Ve všech vnitřních prostorech a ve vybraných veřejně přístupných místech
Stupeň 3: Ve všech vnitřních prostorech a ve vybraných veřejně přístupných místech
Stupeň 4: Ve všech vnitřních prostorech a ve vybraných veřejně přístupných místech
Stupeň 5: Ve všech vnitřních prostorech a ve vybraných veřejně přístupných místech


Proboha, to je všem tak zatěžko nosit roušku? Já jsem několikrát cestoval s rouškou vlakem i letadlem. Použil jsem při tom x jednorázových roušek a byl v roušce i 16 hodin denně. Na běžné nošení máme roušky textilní, které pereme a žehlíme... Vůbec nechápu ten populismus že se bude rozhodovat jestli nosit roušky podle počtu nakažených v krajích. Takhle v tom je jen extrémní zmatek. A už vůbec nechápu ten populismus, že v létě roušky zrušili...

Celé to letní rozvolňování mělo jen za následek tohle:
Obrázek
Ano, Česko se stalo slavným a všude ho dávali za příklad jak to nedělat... (ten hnědý nejvyšší pík v grafu je Czechia... Very Happy )

Tady jsou povinné roušky ve všech vnitřních prostorách už od března. Samozřejmě že v restauraci si člověk roušku může sundat ale jen když sedí u stolu a konzumuje jídlo nebo nápoj. Navíc všude měří lidem teplotu u vstupu. V obchodním centru mají dokonce u vstupu termokameru a notebook, kde se hezky ukazuje teplota u jednotlivých postaviček... A všude je povinné mít u vstupu dezinfekci. Dokonce jsem v restauraci viděl kontrolu, která kontrolovala jestli obsluha má roušky, jestli mají dezinfekci a jestli hostům měří teplotu... Tohle mi přijde jako daleko lepší způsob boje proti koronaviru než vypínat ekonomiku... Rolling Eyes
Zasláno: pá 4. prosinec 2020 10:13
Obrázek
Zasláno: po 7. prosinec 2020 20:52
Česká vláda zakázala opět hospody a restaurace od 20 hodin včetně okének s výdejem a zakázala pití na veřejnosti. Tj jediné kde můžou lidi chlastat je doma. Mezitím zkušení alkoholici zřejmě předběhli dobu a jsou na to již dávno připraveni Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 63 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna