Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 12:40
Někde skupují toaleťák, jinde mouku a v Holandsku trávu Mr. Green
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nizozemi-marihuana-coffeeshopy-koronavirus-zasoby-pretiti.A200318_162632_zahranicni_jhr
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 14:03
Jestli se školy neotevřou do prvního června, tak prej se maturitní vysvědčení dopočítají ze známek z předchozích tří pololetních vysvědčení... Think
Dostanou to zadarmo, smradi Not Talking d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 14:43
No to je TAK NEFÉR!!! Think Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 14:50
Makavelina napsal:
No to je TAK NEFÉR!!! Think Mr. Green
Pojďme svolat demonstraci před sídlo vlády Mr. Green Dance
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 15:17
Tss... za chvili začnou dávat i VŠ diplomy zdarma kvůli koronaviru... U nás měli studenti z jednoho praktika termín odevzdání protokolů (ze zimního semestru) do 1.3.2020 a teď 23.3. si jedna vzpomněla a odevzdala 9 protokolů ( z celkoveho počtu 10, ten jeden jako jediný stihla v termínu), ukecala garanta předmětu na koronavirus. Kolik případů koronaviru jsme měli v ČR v září 2019 když se to praktikum dělalo? 0. A co 1.3.2020 když byl deadline? Koukám na graf vývoje nakažených v ČR. Ano, to byl první den kdy se na našem území objevil první infikovaný... Silence d'oh! Seru na to, když si docent chce nechat srát na hlavu, tak ho nechám...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 15:22
Asi byla pěkná a měla velké a podařené argumenty Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 23. březen 2020 20:12
Nejen ona, i další dva studenti co to neodevzdali, dostali termín do 1.6. a bylo jim odpuštěno ústní kolokvium... jako já nevim... přijde mi to jako nefér k ostatním, co to dělali poctivě... ústní zkouška se dá dělat přes videohovor když na to přijde. Sice je větší možnost podvádět, ale i tak je potřeba snaha. Ne dát to jen tak zadarmo...

Stejně tak i ty státní maturity se měly odjakživa dělat na PC. Ne nějaké trapasení s papírama a jejich dovoz a svoz... jsme v 21. století... a teď by s tím nebyl problém, dalo by se to dělat i z domu... Dělal jsem takhle přes PC certifikát CLAD a opisovat nebo hledat na netu examply se fakt nedalo. Na každou otázku měl člověk 30 sekund. Buď člověk ví nebo ne - za 30 sekund to na netu nenajde... A navíc na něj kouká webkamera... Takhle by to šlo i s těma maturitama... a ústní část přes net... ale chtějte to po státu, kterému trvalo x let než vůbec udělal státní maturity...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 25. březen 2020 00:35
Každý populistický politik si chce přihřát svou polívčičku na koronaviru... nejen Babiš a jeho hnutí, i tadytahle se svým hnutím, které koronavirus totálně zastínil... Magor
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/asi-jsem-take-mela-koronavirus-uvedla-greta-thunbergova-40317932
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 25. březen 2020 01:24
To je pech. Všichni mluví o tobě, a pak přijde malá potvora z Číny a jsi pro ně méně jak vzduch Green

A ještě ke všemu modlitby milionů lidí nebyly vyslyšeny. Ani koronaviru nechutná Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 25. březen 2020 08:32
Hele teď vážně... asi už začínám blbnout... ale přemýšlel jsem, že když jsem venku a jdu nakupovat nebo na poštu atd. a sahám na kliky dveří atd., tak si samozřejmě po příchodu domů důkladně umyju ruce. Jenže venku sahám těma špinavýma rukama na telefon a takhle se ním doma pak zase kontaminuju... čím telefon vyčistit? Přední sklo by mělo být opravdu sklo, takže v klidu snese líh či izopropanol, ale co obal? Je to nějaká plastová tkanina a na vnitřní straně něco jako semiš... bojím se aby se to nerozlepilo... Think Umýt mýdlem a vodou a nechat to uschnout nepůjde, protože mám ten obal s těma všitýma LEDkama a asi nebude ok ho namáčet... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 27 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna