Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 27. březen 2021 23:48
u nas vraj planuju uvolniť opatrenia po velkej noci , takže zákaz vyýchádzania od 20h asi zmenia na 20:30 Very HappyVery Happy
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 28. březen 2021 11:45
Já bych to tipnul spíš na 19:30, protože jak u nás, tak u vás u nám vytrvale lžou.

My jsme už od začátku února se mělo registrovat na očkování a od 1. dubna měli podle stále platné strategie očkovat i plebejce.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 28. březen 2021 20:26
V Brně už našli brněnskou mutaci. Prý taky nic neumí. No jako Brno Mr. Green
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/v-brne-narazili-na-dosud-nepopsanou-mutaci-40355353
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 29. březen 2021 00:08
Brněnská mutace? To v Praze puknou závistí! Primátor Hřib by měl nastartovat multikáry a vyrazit na zteč proti bojovým šalinám! Taková drzost by neměla zůstat nepotrestána... Je třeba brněnskou mutaci převést do Prahy a nechat ji ještě trochu zmutovat (až začne říkat helé, viď) a udělat z ní mutaci pražskou...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 30. březen 2021 17:21
Hřib je pirát, takže nastartuje něco, co nic nevypouští... Takže nemůže jít ani pěšky Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. březen 2021 17:24
Pirát? To pojede pirátskou plachetnici, ne? 🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 30. březen 2021 17:41
...on ten kanál pořád ještě není hotovej... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. březen 2021 17:46
Možná že když se to přejmenuje ze Zemanova kanálu na Hřibův kanál, tak by to prošlo mnohem snáze.... Think
Zasláno: út 30. březen 2021 17:52
Btw: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ptaci-hnizdo-z-rousek-fotky-dokladaji-jak-pandemicky-odpad-nici-prirodu-148881
Já od začátku pandemie použil možná tak 30 jednorázových roušek... Mám látkové - jak šité od ženy, tak i komerčně vyráběné jako propagační předmětynosím každou jen den a pak to peru a žehlím... I když v ČR to je teď celkem nemožné být ekologický, když jsou povinné respirátory... jedině že bych všem nakecával, že to jsou nanoroušky... Very Happy To jako jak poznají že nejsou? Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 1. duben 2021 21:48
Najdi jeden rozdíl.

Obrázek Obrázek

Spousta konspiračních teorií a před rokem nemyslitelných věcí se stalo skutečností. Stane se i toto? Leckteré zprávy to napovídají.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/johnson-covid-pasum-se-nevyhneme-40355862

Někteří politici tím chtějí podmiňovat i vstup do restaurací, kina nebo posiloven. U nás se rozjíždí pilotní testování testování před jízdou vlakem Exclamation Zatím na dobrovolné bázi.
https://tn.nova.cz/clanek/cestujete-vlakem-budete-mit-moznost-testu-na-covid-19-zdarma.html

Nejlepší jsou tyto úvahy v kombinaci s nedostatkem vakcín a politiky, co chtějí covidpasy zavádět hned a nečekat aspoň na teoretickou možností proočkování všech, co mají zájem.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 74 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna