Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kouření (cigaret)

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Kouření (cigaret)

Zasláno: st 9. červenec 2008 19:37
Kdo tady kouří?? Zkoušeli jste někdy přestat? Jak? Jak vám to šlo??? Myslíte si že můžete kdykoli přestat a už se k tomu nevrátit?

My jsme se s manželem dohodli že po dovolené, kterou trávíme každý sám, přestaneme čadit. Mě to problém nedělá, protože při mojí spotřebě to neni problém (ale taky to možná řikám jen proto, že si to myslim zrovna v tuhle chvíli.) Můj muž přestal kouřit předloni na vánoce a letos v zimě zas ze stresu v práci začal, po roce, a zas je jak fabrika, ale má vůli a vím že to dokáže.

KDO SE PŘIPOJÍ?????????????
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 20:13
Nekourim, a nikdy doufam nebudu Exclamation .

Zkousel jsem parkrat, to jo, ale nevim proc bych mel utracet penize, kdyz si kazim vlastni zdravi. Na uklidneni se radsi poradne vymlatim do boxovaciho pytle Smile

A ani se mi to moc nelibi, kdyz ostatni kouri, dejme tomu starsi lide, ale kdyz jdu po ulici a vidim 12lety deti, nekdy i mladsi jak uz spokojene vykuruje, no to je fakt na bliti. A delaji to jenom kvuli tomu, ze to delaji ostatni. A uplne nejvic nenavidim, kdyz nekdo kouri a ten kour jde vsechen na mne. Taky nevim proc se nelibi, kdyz kouri naka holka a obzvlast nakej teenegar, jestli si mysli, ze tim nekoho sbali, nechapu kdo se s ni muze pak libat, kdyz kouri ten kour z huby.

PS: mohla by si udelat anketu?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 20:14
Fůůůj, totální hnus, nesnášim kouření, ten smrad a všecko, je to nechutný. Nechal bych to zakázat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 20:43
Kouřit cigarety nikdy Exclamation To si radši nafackuju. Je to hnus, smrdí to, vypadá to divně. Hnus, hnus, hnus...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 21:08
cigarety opravdu nekouřím Shame on You , jen jednou ročně, když se zkouřím (alkoholem), tak kouřím - cigarety Brick Wall
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 21:11
Mno já si občas dám, spíš když jdu někam kalit (což není vůbec často), ten kouř mi nevadí jenom, když mám zrovna náladu, že bych si taky dal - jinak je to šílenej smrad (ale šílenější je z trávy, tu jsem jenom cejtil a bylo mi špatně Mr. Green ) Přestat pro mě není problém, protože mám docela silnou vůli a jsem takovej sváteční kuřák. Ale kdybych si měl vybrat mezi uklidněním boxovací pytel vs. cigareta, tak rozhodně cigareta -> když nekouřím často, tak se mi z toho motá hlava a nikotin uklidní Smile beru to spíš jako takové lehčí uzdravení a vyčištění mysli i když se to někomu může zdát jako opak.

Jinak souhlasím s Mouchou, malý děti, to je fakt hnus. A nezávidím lidem, co chcou přestat, ale kvůli závislosti to nedávaj...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 21:52
Nikdy jsem nekouřil ani jsem to nezkoušel kouřit ani nebudu!!!
Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 22:22
skušal som ,.,.ale žeby mi to chutilo abo robilo dobre .,. nefajčim a vadi mi to ked niekto v mojoom okoli fajči (pritomnost .,,. na zastavke a pod )
Obrázek

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 23:48
Jednou jsem zkoušel a dost = už nikdy více to si radši zatočím s PB či si zahraju gamesku na uklidnění Smile
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 10. červenec 2008 06:13
nekouřím ale vubec nic proti tomu nemám.. ani mi to nevadí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna