Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kouření (cigaret)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 10. duben 2011 08:05
aspoň víš, jaký to je Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 10. duben 2011 17:52
Mně to nevadí, když někdo kouří.. ale nemám rád, když je uzavřenej prostor a ještě mi to fouká přímo do xichtu..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 11. duben 2011 11:52
to Tuč: já vím že je to hrozný a že jsem odnaučený kuřáky kvůli tomu vždycky nesnášela, ale nemůžu si pomoct Very Happy a když na mě zblízka promluví někdo kdo předtím žmoulal retko, to je ještě horší, stydím se Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 16. duben 2011 22:43
no jo. nejhorší nekuřáci jsou ti bývalí Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. březen 2012 16:29
No já od Jardáska dostal dvě elektronické cigarety a náplně+ nutné příslušenství. od neděle to bafám a včera jsem krabičku cigaret ve výpravně věnoval výpravčímu co neměl kuřivo. Nijak mi "klasická" zatím nechybí. Mohu klidně u kompu bafat a nic tu nesmrdí. Důkaz mi poskytla včera moje sousedka co přišla na rady a něco opravit (předem upozorňuji že jí je 65 a Jiřinka ji zná) a vůbec jí nepřišlo že kouřím. V tématu na odkazy na zajímavé weby jsem dal stránky které Jarda navštěvuje, ale třeba by tu šlo založit i vlastní soukromé téma. Tedy pokud nejsem jediný kdo se tu takto pokouší přestat kouřit.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 20. březen 2012 16:30
Takhle kouřil jeden kolega kdysi na brigádě. Prostě to vrazil do USB, ono se to nabilo, a pak to tam kouřil. Voněl pak celej kancl Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 20. březen 2012 16:33
Jo, mám to podobně, ale musím odšroubovat baterku. Těch systémů je mnoho. Já mám eGo-W
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2012 17:24
Mně se líbí, jak teď o e-cigárech vychází články: "raději je zahoďte a hlavně je nekuřte... nikdo neví, z čeho jsou" Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2012 17:25
Krátí příjem lékárnám za nefunkční nikotinové náplasti a státní rozpočet. Magor Magor Magor

Složení toho co blafu: Co je to e-liquid?
To je speciální tekutina, která se používá pouze v elektronické cigaretě.Tekutiny se v nich mění v mlhu pod vlivem tepla na žhavení rozprašovače. Obsahuje (nebo neobsahuje, jsou také e-liquidy beznikotinové)nikotin v bezpečné koncentraci (od 0% do výše 3,6%) a na teplo reagující látky, většinou propylenglykol(PG, propylenglykol)nebo rostlinný glycerin (VG, Rostlinný glycerol). Obsahuje také látky určené k aromatizaci,např.vůni tabáku nebo jakékoliv jiné vůně. To může také zahrnovat, ale ne nutně, konzervanty, jako je líh (etanol), dochucovadla, jako maltol, látky regulující hustotu (viskozita), např. voda, líh (etanol), a látky pro úpravu kyselosti (pH ),jako například kyselinu jablečnou. Kromě PG a VG, je také někdy použit dvoupropylenový glykol(DPG, dipropylenglykol)nebo makrogol-400 (PEG-400, makrogol-400).

Kompletní pojednání
Zasláno: čt 30. srpen 2012 16:57
Tak na tom stále ujíždím a mám již nové cigára. V současné době mám příchuť máty a zeleného jablka. Omezil jsem příjem sladkostí a zuby si to pochvalují. Vyzkoušel jsem několik vyriant a již jsem se snad usadil na jedné při které na dlouhou dobu zůstanu. Odpor některých skupin je velký, ale vše jednou začínalo a až jen čas ukáže kdo měl pravdu. Zatím nemám žádné negativní reakce svého těla. Not Talking Not Talking Not Talking
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 4 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna