Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Kroměříž

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 5. srpen 2009 11:58
no a jak je slavný Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 5. srpen 2009 12:01
Mám pořád stejný názor: Kyjov!!!I Topolánek tu byl....odstartoval tady ten Maraton na kole bože Kyjov - Milotice
8 kilometrů
Milotice - Vacenovice
3 kilometry
Vacenovice - Ratíškovice
4 kilometry
Ratíškovice - Rohatec
7 kilometrů
Celkem 22 kilometrů

A kudy plul na lodi Rohatec - Hodonín Celkem 5 kilometrů

Tomu říkají něco extra?Tsss
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 9. říjen 2023 06:22
Jeden z nejslavnějších českých travelblogerů se při objevitelských cestách po střední Africe a jihovýchodní Asii zabloudil na exotickou Hanou, svezl se Hanáckým Šinkanzenem do Hanáckých Athén a pak se podíval i do mého rodného města, Hanáckého Říma. A to vše inkognito, asi aby se vyhnul paparazzi Crying or Very sad Večer si dal Hanáckou vodku a ochutnal kus sýra vytvořeného v rámci Hanáckého projektu Manhattan a tak do Hanáckých Benátek už ani nedojel. Hanácké Versailles raději na svůj travel list ani nedával, protože se nepodařilo zjistit které ze dvou měst nárokujícívších si tento titul je to správné a do Hanáckého Jeruzaléma radši nejezdil - s ohledem na bezpečnostní situaci na blízkém východě... Think

Ses mohl zmínt... co kdybych byl zrovna náhodou v ČR? Very Happy
Zasláno: pá 13. říjen 2023 13:15
Neodpovídá... asi ho snědli žraloci, když v Hulíně přestupoval z Hanáckého Šinkanzenu (RegioNova) na Hanáckého Žraloka (RegioShark).
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 14. říjen 2023 18:59
To víš. V těch terraincognitách je špatný signál a hlavně málo času se věnovat takto důležité odpovědi Very Happy

Ani nevím, že jsi od Athén Very Happy Spíš bych se zmínil jet někam směrem na Reich Mr. Green

Ale jinak se budu držet poučky, že něco něčeho je vždy horší jak originál Laughing
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 15. říjen 2023 13:16
Jaký signál? U nás na Moravě už byly všechny 5G vysílače strženy už za Covidu. I Musk se tu bojí lítat s těma svýma Starlinkama, abysme mu po nich nevhodili vidle. Tak jsem rád, že jsi ve zdraví dorazil zpět, a ze jsi bez signálu nezabloudil z Hané třeba až na Valašsko, k Vizovicím, kde žije to strašidlo, co žere hlavně Pražáky... Think

Jinak já byl zrovna ve Skandinávském Telči. A nebo že by to byla Mekka severu? (Soudě podle vlajek)
Obrázek
Obrázek

Každopádně teď už se vacím zpět, do vesnice kousek od Hesenského Istanbulu. Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 15. říjen 2023 14:02
To se za pár let dozvíme, jak to pojmenují místní domorodci jménem Ahmed nebo Mohammad... Green
A jak nazvou svou novou zemi - Švedistán?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 15. říjen 2023 19:01
To je v některých jazycích oficiální název asi už teď. Koncovka -stán znamená stát. Třeba Indie je arabsky Hindustán a Polsko je Lechistán/Lehistán, Maďarsko Magyarystán/Majarystán atd. Bohužel ČR v arabštině žádný název nemá, protože nikdo ani neví kde to je... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 12 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna