Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Krrttek

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 18:11
ČD jsou úžasné! Pokud se teda na ně díváš jak stojí zatímco ty projíždíš v autě okolo něj! Laughing
Stárnu, ale odmítám dospět!

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 18:31
nejlepší je, jak dbají na čistotu... s mixalem můžem vyprávět. Jen jsme si opřeli nohu o protější sedadlo a hned stovka pokuty.. d'oh! hlavně že se to smítko dalo otřít rukou Rolling Eyes no hrůza, příště vymlátim sklo Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 18:45
Ještě, že neviděli mě ve vlaku.. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 18:46
...s nožem v ruce ...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 19:26
a se sprejem Twisted Evil Na čistotu sice dbát můžou ale stejně aby se člověk bál co tam chytne. Mad
Stárnu, ale odmítám dospět!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 22:08
hele hoši, tady se baví o něčem jiným Mr. Green

dneska ráno jsme první dvě hodiny ukazovali školu, celkem v pohodě, učitelka na ně kecala německy...potom čeština, chudáci museli číst česky, všichni výtlemy...školu nějak přežili...
potom byl program-dostali úkoly a instrukce...v našem malém městě bylo 8 stanovišť, kde byl jeden z našich lidí a řekl jim něco o tom místě v angličtině a poté je poslal na další pozici. Docela se prošli do kopečka Mr. Green já měl hodinku volna než k nám dorazila první skupinka. Čas jsem využil pro menší ukojení citů Mr. Green (ne něčeho jiného Wink ) když to skončilo, proběhnul sem se 2 kilometr sprintem ke škole Mr. Green trochu sem se zakecal s kamarádem... Whistle následoval pohár v restauraci...Němci jsou šíleně hluční a vůbec neposlouchaj naše příkazy, hlavně že my jsme poslouchali u nich (již jsem na výměném pobytu u nich byl pro info Smile ) za tu celou obu jsme spolu prohodili možná 10 vět Neutral když jsme šli z restaurace, trochu se rozkecal Applause ale ne nadlouho...jediné co jsme se dověděl že v některých restauracích u nich stojí pivo i 14 Euro (zhurba 360 Kč) doma měl večeři-palačinky. Následovně čel napsat email domů, snad na 1 A4 Rolling Eyes s rofinou kecá, jen se mnou ne d'oh! hrál asi hodinku na počítači a šel spát Pray konečně mám volný komp, můžu napsat vám a jdu spát, jsem unavený a možná budu nemocný z toho sprintu Angel Silence držte mi palce ať to přežiju, díky Very Happy
//omlouvám se za styl mého psaní, nemám čas to překontrolovat upravit, píšu co mi slina přinese na jazyk...díky za pochopení Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 22:13
Já to pochopil.. No skopčáci no.. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 23:40
Hele, že u tebe bydlí Bill Kaulitz z TH Mr. Green

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 08:22
Wojcek napsal:
nejlepší je, jak dbají na čistotu... s mixalem můžem vyprávět. Jen jsme si opřeli nohu o protější sedadlo a hned stovka pokuty.. d'oh! hlavně že se to smítko dalo otřít rukou Rolling Eyes no hrůza, příště vymlátim sklo Mr. Green
Jen sklo? Kua, 5.5. by měli radši připravit zvláštní vlak Mr. Green , za tu stovku si to užijem, beru kanistr benzínu Mr. Green
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 19. duben 2007 22:26
hlásím se že žiju, v sobotu přijdu mezi vás Pray pokud nebudu mít na práci něco lepšího Angel Whistle Dance konečně budu sám s Verčou

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 3 z 16




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna